PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim o unban.



B75
29-09-13, 03:01
Dobry den,Jak to vypadalo? Ano hral jsem counter strike a jeden z adminu mi dal ban ''že jsem prý měl WH'' tak by mě zajimalo tedy čekal jsem kdy mě to tam pustí a ono rok a nic :D Takže prosim o unban.Je pravda že jsem WH zkoušel ale to už hodně dávno.Ale na servech jsem někdy žádný WH,AB nebo nějaký blbosti.hraju to protože mě to baví.Tohle není jedinej server kde mě tzo hazí Bany.Kolikrat už jsem psal a oni se mi umluvily tak doufam že to tu mě tady aspon odbanujete.. děkuji moc :) A Nick jsem měl Myslim Legions zohan.. takhle mi zní konzola ...>>>>


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 27552)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: ' Kz hack detected'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Sumik
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): STEAM_ID_LAN
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:264914213
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.75.128.28
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.75.128.28
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [ANTICHEAT]
[AMXBANS] Server: Kotelna - Knife 2 | csko.cz (1hp_final)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================

B75
29-09-13, 03:30
Jo vzpoměl jsem si ,Jednou jsem wh měl ale to bylo tak před 4-5 roky.jsem zkoušel co to vubec je a dali mi ban ale ne napořád.a toto je můj další ban. A tu jsem wh nic takoveho neměl..byl bych moc rád kdyby jste mi dali UB nebudu tu říkat že jsem nikdy wh neměl protože to není pravda, měl jsem ho jednou před 4-5 roky.. ale od ty doby jsem nepoužil ani jeden cheat..když už moc díky..:-) S pozdravem B75

matis
29-09-13, 08:56
ale toto nie je ban za WH ale za KZ hack, kto vie co za sracky si si postahoval do CSka

ban dal anticheat, cize UB nieje mozny

B75
29-09-13, 13:40
Co je to KZ hack co to je za blbost..??Zadnej KZ hack jsem neměl stahl jsem normálně csko ze soe.cz tak to je blbost pak jsem stahl nějakej ten patch a puf ban.. tak jak mužeš říct že jsem měl nějakej KZ hack.Co ja mam jako teďka dělaT??

matis
29-09-13, 18:24
kup si originalku