PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - návrhy na nové mapy, úpravy



halelujah
29-09-13, 14:26
Prosim pridať tieto mapy:

Prosim pridať tieto mapy dufam že to už vypočujete : ze_jurassicpark4_b3 zm_osprey_escape ze_jurassicpark_v1 Zm_Jambalaya_Escape ze_jurassickpark3_lg ze_parkour_fabi zm_assault_escape2 ze_box_final zm_osprey_escape ze_ship_escape_final ze_mario_tower_lg ze_amazonas_beta ze_blackmesa zm_south_escape_b2 ze_medieval_lg zm_boatescape ze_terrain_back_lg ze_escape_lg ze_train_back_lg

NAVRHY:Okrem toho prosím zmenšiť healthy zm sprint a bunnyhop na 1000 .Ak by šlo tak aj spraviť že by sa dalo prechádzať cez hráčov aby nikto neblokoval.Pridať niečo pre vip napr. teroristicku awp , double jump len pre vip , dvojnasobny armor.Zvyšiť sloty 12 hračov sa hneď naplni ak sa nebude kašlať na zm escape v pohode sa naplni aj 22 .Tiež by nebolo zle keď je 12 hračov napriklad je blbe že su len dve zm ty často nemaju žiadnu šancu,zmierniť tankovy knockback ako normalnemu hračovy a zničiť rychlosť na niektore mapy by sa toto veĺmi hodilo , pridať infekčny brouky pre zm aby mohli čistiť kempy na mapach ktore su nedobytne.Pridať na granaty lasery ale potom ich zdražiť na 10 určite by to pomohlo taktizovať.Mody:Pridať nemesis mod,survivor(z machin gunom),swarm(polka hračov zm ale ty sa neoživia) plague ( 2 nemesisi 2 survivori) horor (ak by to šlo kolo kde by boli boti a dvaja nemesisovia na druhej strane ludia by boli sami survivori) nemesis a survivor som videl aj na inych serveroch takže by sa to tam aj hodilo.
BUGY:Ked je zm aj človek naraz vo vrtulniku čiže sa zachrania tak to bugne a musime čakať kym umre človek ak je človek schovany tak tam kempi a vyludni server , keď sa joinuje prve kolo mapy často byvaju nesmrtelny hrači za ludi .

halelujah
10-10-13, 20:08
Bol by som rád kebyže sa na to už nejaký admin pozre a kebyže to už je aj + upravené by sa hodilo odstrániť tych zm botov blokuju ako zm tak hračov často je ich na mape toľko že keď su niekde na hromade davaju instan killy budem rad kebyže sa prestane na tento server kašlať dakujem.

halelujah
12-10-13, 20:47
Prosim upravte to prosim fakt je to nehrateľne.

Shit Pro ^_^
12-10-13, 21:02
Takze podla mna vsetko dobre okrem toho dat zm 3000hp to by potom zm nemusely hrat ty nemas zm zabit ale ubranit sa

halelujah
16-10-13, 20:33
**************uplne hore je vŠetko zhrnute***************

halelujah
19-10-13, 01:11
Pridal som uplne hore aj navrhy hračov zo serveru čo som sa ich pýtal

Kotel
23-10-13, 20:47
Nejdriv musim nejak upravit basebuilder. Zmeny, ktere navrhujes, jsou trochu divne, ale udelam to tak, aby to bylo hratelnejsi.

halelujah
23-10-13, 20:58
Čo tam nechceš tak pridať nemusiš je to len na tebe ja som hlavne zato aby vôbec sa tam niečo zmenilo a aby sa hlavne pridali mapy .Neviem čo je tam divne mne nerobi problem popisať ako to tam prebieha a aky je problem že sa hneď naplni server na 12 hračov napriklad ak ti pripada danie hp zm dole divne tak napriklad aj sprint aj bhop su veľmi rýchli za pár sekund maju hráčov ale kebyže maju slabšie healthy tak by len tak okázalo nevbiehavali do granátov atď. ak sa ma chceš niečo spýtať tak sa ma spýtaj ohladom servera , myslim si že tam mam nahrane z hračov asi najviac aj z hráčmi si veľa píšem a na zm escape mi veľmi záleži , už trocha viem v hammery tak by som mohol aj spraviť nejakú mapu pre server ale to je hudba budúcnosti .

Kotel
23-10-13, 23:25
Bhop a sprint zombie asi zrusim. Merly by byt vsechny stejne rychle. Mozna tam dat jen 1 typ.

halelujah
24-10-13, 22:03
Ponechať ich ale rapidne im dať dole hp aby s nimi hráči inteligetnejšie narábali by nebolo zle :) Aj za víťazstvo by sa hodily nejaké tie bodiky a ešte som zabudol hore napísať že keď je zombie aj človek naraz vo vrtuľníku kolo neskončí dokým nezomrie človek čo sa môže niekedy veľmi naťahovať.A stále tu je ten bug že keď niekto sa pripojí na server a myslim že za opačnu stranu čiže ku ct tak ostane ako ct čiže ho zm nemôžu zabiť.