PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban, rofeLqo



rofeLqo
29-09-13, 21:52
Žádám o unban z důvodu cupu který by měl v nejbližší době proběhnout...
Ban je bezdůvodný, jelikož WallHack jsem nikdy neměl a ani jej nemám potřebu a něco podobného používat, pokud jsem dal nějakou díru nebo podobné tak to mohu zdůvodnit jenom zkušeností a 3603 nahranejma hodinama :)
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 70647)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WallHack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): MAL FTW
[AMXBANS] Tvuj nick: fate| Shattered Memories
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:23196121
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:23196121
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.154.174
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.154.174
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Britny
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Zoyer
29-09-13, 22:39
taky chci videt demo pls.
ban je z 18.6. admin uz nemusi met demo.

DaRi.
29-09-13, 23:15
Mezi náma mu ban dala Britney, kterou na serveru popichoval a asi nesnesla jak furt dostáva, tak ho spectla na 3minuty. Jelikož už má svoje nahráno, tak ví co má dělat, jak se pohybovat kde dávat díry. Za tohoto kluka bych strčil ruku do ohně že nic neměl. Demo bych zkoukl a zasmál bych se nad tím. Tak prosím Britney a doufám že ho ještě má aby ho sem dala.

Britny
30-09-13, 00:22
Dari poprosila bych tě, aby si sem dal chatlog či důkaz zda jsou tvé slova oprávněné k tomu co si zde napsal.. ;) BAN starý 3 měsíce, je mi líto, nejsem úschovna :)

DaRi.
30-09-13, 07:43
Omlouvám se, ale chatlog ani důkaz nemám, mohu jenom věřit tomu co mi řekl roflk. Má 3600hodin na steamu nahrané a to je neskutečně moc. Jak hraju na publicu já, tak si kolikrát řeknu sám na sebe, že to byla "zapnutá" akce. Prostě se to někdy poštěstí když něco zkusíš. Prosím, zkus se kouknout ještě jednou. Příjde mi škoda, že se kvalitních hráču zbavujeme banama na classicu.

matis
30-09-13, 09:24
nic v zlom, ale pride mi trosku divne, ze mas tolko vela hodin odohrane, ale ban si si vsimol az po troch mesiacoch?...je to obrovska skoda

tiez by som si strasne rad demo pozrel, no ale aj Dari by mal vediet ako dlho admin demo uchovava....zial nemame dokazy co je nie velmi dobre....

otazka na Kotla > nenajde sa tam nieco?

MARTiii
30-09-13, 15:28
demo uz nemusi met, nemel se na to vykaslat no ale taky bych rad videl jak se ta zmije zmylila

Britny
30-09-13, 15:31
Já mám ve svých demech systém.. Mám je dané po měsících a složka "červen" je bohužel smazaná :/ Ty složky držím měsíc a něco, potom už mi to přijde zbytečné, protože žadatel kdyby chtěl UB tak si zažádá ihned a néé opravdu až po 3 měsících. A pro mě je to dlouhá doba, na toho hráče si ani nepamatuju.. Navíc ani to, že má hráč steam a na něm nějaké hodiny ještě neznamená, že nemohl zapnout. Já opravdu nedávám bany, že je někdo dobrý nebo mě někdo dává.. To fakt sorry, jo něco třeba napíšu, ale nebanuju za to.. ;) To by můj banlist vypadal trošku jinak..

DaRi.
30-09-13, 15:31
Roflk je hráč s kterým hraji esl a gathery velmi často. Kolikrát dá na esl víc jak na gatheru a ban na non-steam serveru ho nějak nezatěžovala, protože jsou i jiné portály, kde hraje převážně DM a to jen na rozehru.. Jinak hrajeme dokola gathery/mixy/esl. Byl bych rád kdyby se to nějak vyřešilo, klidně i domluvou že bych se zaručil jakkoliv.

Britny
30-09-13, 15:53
No podívej.. Teď tu hráči dost chodí žádat o UB kvůli turnaji a já kvůli turnaji UB dávat nechci. Zrovna se tu teď řeší jedna věc v AF (nechci to tu rozmazávat) ale už to je ten důvod proč musím být proti..

rofeLqo
30-09-13, 16:46
Chápu, že žádost o unban po 3měsících je opravdu dlouhá doba... To že nemáš demo plně chápu, ale jak jsem již řekl, žádám pouze z důvodu turnaje, takže pokud by mi bylo umožněno zahrát si na tomto turnaji byl bych moc rád a klidně mohu poslat všechny dema, které budou na turnaji natočené (obvykle si o ně hráči protějšího teamu musí požádat, ale kdyby admini chtěli tak dodám veškeré dema atd...) Pokud by mi admini povolili hrát klidně i pod nějakou podmínkou... např. "spect me" při zápasech (ve spectu a dohlížení na mně po celou dobu zápasu) nemám žádný problém... To je asi vše o co jsem chtěl požádat a předem děkuji za odpovědi... :)

Britny
30-09-13, 16:51
Popravdě nemám problém dát někomu UB i vzhledem k tomu, že já osobně za tu dobu co jsem celkově za ty roky admin sem dávala UB jenom asi 4x kvůli cheatingu. Takže pokud se zde vyjádří admini PRO či PROTI UB ti udělím.. Ale nebudu ho dávat z vlastní vůle.. Tohle umožnuji kvůli tomu, že nemám demo a že je i možnost, že bych se mohla zmýlit a pokud by se i DaRi za tebe zaručil, tak bych ho udělila, ale jak říkám.. Chci znát i názor i ostatních. Vzhledem k tomu co sem již zmiňovala o AF :)

DaRi.
30-09-13, 17:12
Britney, ujišťuji tě, že tohle není případ jako v AF.

Charon35
01-10-13, 22:16
http://cosmicoutpost.com/gallery/albums/userpics/nop.jpg

kashpi
02-10-13, 08:18
to že si nějakej nolifer po 3 měsících vzpomene,že tu má ban za cheaty je zvláštní :)
Já sem určitě proti unbanu

kofi
02-10-13, 14:48
Proti, spoustu lidi zada o UB po dlouhy dobe a nedostanou ho, nevim proc by si mel byt vyjimka.

rofeLqo
02-10-13, 18:11
Hrozně se mi líbí odpověď od kashpi-ho už jenom podle tvojí odpovědi je snad všem jasné, že si ani nečetl důvod této diskuse... kdyby jo... tak za 1. neřekneš "to že si nějakej nolifer po 3 měsících vzpomene,že tu má ban za cheaty je zvláštní" co je na tom zvláštního ? odpovědí je turnaj na který mně darius pozval...
Odpověď od kofi-ho... "Proti, spoustu lidi zada o UB po dlouhy dobe a nedostanou ho, nevim proc by si mel byt vyjimka." takže tím vlastně tvrdíš, že je jedno jestli si tu žádost dám nebo ne... automaticky zamítáš veškeré unbany o které je zažádáno po delší době...

Podle vašich odpovědí můžu soudit, že pro vás by toto téma nemělo vůbec fungovat... Pokud správně chápu podstatu tohoto oddělení na fóru, tak jeho podstatou je promluvit s adminy o tom... proč si myslí, že by někdo měl zůstat zabanován nebo neměl... Z vašich odpovědí lze pouze vyčíst to, že toto téma (žádosti o unban) od podstaty zavrhujete, nebo prostě nemáte co říct tak napíšete bezvýznamný komentář jako právě vy dva... No a co že spoustu lidí unban nedostane, nemělo by se snad na každého nahlížet individuálně? To že ostatní ban nedostali... snad neznamená, že by to tak mělo platit pro každého... Nemám snad pravdu ? ;)

kofi
02-10-13, 18:23
Tohle to je od toho aby tu admin co si to přečte, napsal svůj názor a to že nesouhlasím s Unbanem neznamená, že nemá smysl aby si sem něco psal. Prostě desítky lidí si sem přijdou po roce, pul roce nebo 3 měsících jako ty pro UB a odpověď od všech je stejná:"UB nedostaneš, měl jsi přijít dřív." To že se za tebe Dari přimluví, by absolutně nemělo hrát roli, protože mi nepřijde, že jsi něco víc než ostatní. Jestli dostaneš UB tak už by se mohlo začít unbanovávat i sdílná IP.

kashpi
02-10-13, 19:58
kdyby si podal žádost v řádném termínu, což je tak max týden od zabanování neřeknu proti tobě ani půl slova a spíš bych se "opřel" do Britny aby dodala demo. Ty si přijdeš po 3 měsících, že potřebuješ unban kvůli tomu a tomu a my máme dělat co? Sednout na prdel z tvé žádosti a prosit o odpuštění, že sme ti dali ban a nemáme demo schovaný ve vitrínce? Občas pčemýšlej co píšeš.
Kdybych chtěl tak ti to tu můžu locknout, protože nesplňuješ podmínky pro udělení unbanu. (Podání žádosti v řádném termínu)