PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s hrou (Cs)



Fropo
30-09-13, 15:36
Ahoj, mam tu jeden problém s hrou po dlouhé době jsem si řekl že si zahraju Cs (counter strike), šel jsem tedy na steam do knihovny otevřel jsem "moje hry" dal hrát cs, zapoměl jsem dodat že před několika měsici jsem hru odinstaloval , tak jsem tedy dal hrát a najednou FETAL ERORCould not load hw.dll.(please try again at a later time)tak jsem to spustil znovu a napsalo mi to Hru se nepodařilo spustit (aplikace je již spuštěna) jediný háček byl vtom že ta hra spuštěna nebyla takže by se mi šikla rada ahoj a určitě rád odpovím na každý dotaz
ještě mě napadlo jestli by pomohlo odsrtanit obsah CS (counter strike)
Ahoj :-)

Toy
30-09-13, 16:45
Taky mně to dělalo, nevím, jestli to dělá jen hráčům s oldpackem, ale mně osobně pomohlo si znova udělat oldpack.

Britny
30-09-13, 16:45
Používal si na steamu nový patch, nebo old pack ? Tohle většinou hlásí, pokud si měl steam na old pack, potom proběhla nějaká aktualizace od Valve a musel bys znovu nahrát oldP nebo nainstalovat znovu cs.. Jestli ti hlásí že "hra je spuštěna" tak stačí ctrl+alt+delete a vypnout ji v procesu.

Fropo
30-09-13, 16:59
Jojo dobře jinak oldpack

Britny
30-09-13, 17:03
Tak to stačí když složku Half-life co máš v common celou odstraníš a nahraješ tam nový oldP .. Nemusíš nic ani přeinstalovávat .. A mělo by to jet..

Fropo
01-10-13, 14:46
Ahoj děkuju moc všem kteří se na tento dotaz koukli a ještě víc těm který poradily ahoj
E: Hra funguje a já si ji užívám jako vždy .) S pozdravem FrOPo:/