PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce ZÁŘÍ / SEPTEMBER - Anketa



Acid
30-09-13, 21:18
Zde můžete volit vámi preferované nominované osoby. Kdo by měl cenu získat?

Anketa bude uzavřena ve středu ve 20:21.

Acid
30-09-13, 21:22
Bohužel se nám do ankety nevešli všichni nominovaní. Zbývá Trey a Does. Pokud chcete dát hlas těmto, napište jméno zde nebo mě PM.

Trey
30-09-13, 22:26
Bohužel se nám do ankety nevešli všichni nominovaní. Zbývá Trey a Does. Pokud chcete dát hlas těmto, napište jméno zde nebo mě PM.


Trey

Zoyer
30-09-13, 22:32
Trey

Swagrid
30-09-13, 22:53
Does

hofy
01-10-13, 01:31
Does

Dík za hlas... :D Pro příště bych chtěl tedy organizátory poprosit o zvážení limitu 10 nominací (formou kdo dřív přijde, ten dřív mele), nebo nějakou jinou možnost, jak tohle vyřešit - např. externí anketou, kde by ale musel být limit na IP, což by zase mohli zneužít hráči s dynamickou IP. Nejde tu vůbec o mě a mé hlasy, nechci aby si to Acid vyložil nějak špatně, zřejmě o tom anketním limitu netušil.. naopak jsem rád, že se vrhnul téhle ankety hráče měsíce. Nefér je to ale minimálně v tom bodě, že každý teď může dát vlastně dva hlasy (jeden v anketě a jeden nominovaným, kteří v anketě nejsou) - to by sice vyřešilo nastavit anketu jako veřejnou, ale i tak hráči raději kliknou do ankety, než aby psali příspěvek nebo PMku.

Acid
01-10-13, 08:32
No o tom limitu jsem netušil a docela mě to překvapilo :D Nevím,jestli to může Kotel nebo Bezdacik navýšit. Anketa je anonymní schválně.

Jinak hlas z PM: Does

ZeMi7
01-10-13, 11:38
- dOeS -

Joseph
01-10-13, 12:28
Akože nič proti Shaminovi ale je to trošku čudné.... Matis si to zaslúži o dosť viac. Ale čo už.

NarutoO
01-10-13, 14:58
Dík za hlas... :D Pro příště bych chtěl tedy organizátory poprosit o zvážení limitu 10 nominací (formou kdo dřív přijde, ten dřív mele), nebo nějakou jinou možnost, jak tohle vyřešit - např. externí anketou, kde by ale musel být limit na IP, což by zase mohli zneužít hráči s dynamickou IP. Nejde tu vůbec o mě a mé hlasy, nechci aby si to Acid vyložil nějak špatně, zřejmě o tom anketním limitu netušil.. naopak jsem rád, že se vrhnul téhle ankety hráče měsíce. Nefér je to ale minimálně v tom bodě, že každý teď může dát vlastně dva hlasy (jeden v anketě a jeden nominovaným, kteří v anketě nejsou) - to by sice vyřešilo nastavit anketu jako veřejnou, ale i tak hráči raději kliknou do ankety, než aby psali příspěvek nebo PMku.


No o tom limitu jsem netušil a docela mě to překvapilo :D Nevím,jestli to může Kotel nebo Bezdacik navýšit. Anketa je anonymní schválně.

Jinak hlas z PM: Does

Díky Doesi za připomínku, je věcná a konstuktivní a poučíme se z ní.
Jeden z organizátorů to má celé v hlavě a druhému organizátorovi dá vědět pm-kou. :D Berte to prosím tak, že září je zahřívací a další měsíc to bude o kousíček lepší. Bude minimální, ale nezbytná obměna pravidel nominací. Chtěl jsem mít limit přesně deset hráčů (bez toho abych věděl o limitu ankety), ale zapomněl jsem to Acidovi napsat, takže to dopadlo takhle. Bylo to zrovna v době, kdy jsem neměl dost času a dlouho jsem váhsl s úkolem, který jsem dostal od hlavního moderátora ankety. Na druhou stranu v pravidlech limit není, tak musel vymyslet nějaký způsob. Příští kolo nebude potřeba nic psát do PM a fóra. Pokud budete mít další vylepšovací připomínky a návrhy, určitě neváhejte pište je do PM mě a Acidovi. My se o tom spolu poradíme a odpovíme.

-NtO-

V E J C E
01-10-13, 16:02
Ako zistim kolko hlasov ma hrac ktory sa nevosiel do ankety ?

Acid
01-10-13, 19:00
Ako zistim kolko hlasov ma hrac ktory sa nevosiel do ankety ?

Spočítá se to úplně stejně jak z ankety a pak to sem napíšu. :)

Jinak Naruto všechno asi řekl, co se týče ankety. Berte to prosím toto jako beta verzi. :D

Facened
01-10-13, 20:40
Som určite za matisa

Hruusa
01-10-13, 20:44
doesek :-)

trew
01-10-13, 21:05
Tam sám sebe nevidím :P

Acid
01-10-13, 21:16
Tam sám sebe nevidím :P

Nebyl jsi nominovanej.

DaRi.
02-10-13, 00:27
A kdo to nominoval prosímtě?

marsoun
02-10-13, 00:29
Anketu může upravovat každý fialový šoumen a jestli tu máš lokálního móda tak do teho můžeš rýpat i ty + to "hlas z pmky does" je taky důvěryhodné jak cigán ve zlatnictví :D.

Zoyer
02-10-13, 00:41
ze ty tomu matisovi pridavas hlasy! :D

sem si rikal, ze by muj TrejiQ takhle prohravat nemohl! Vy citujete!!

Acid
02-10-13, 08:41
A kdo to nominoval prosímtě?


Přečti si předchozí thread. ;)

Jinak maršoune, max limit je tam 10 voleb a ten hlas z PM je proto, že porota je tomhle absolutně nestranná. :)

:D Dal Ta Bhoper:D
02-10-13, 17:25
Shamik mal okolo 40 hlasov.Prečo ich nemá?

Acid
02-10-13, 17:59
Shamik mal okolo 40 hlasov.Prečo ich nemá?

What?

NarutoO
02-10-13, 19:22
Anketu může upravovat každý fialový šoumen a jestli tu máš lokálního móda tak do teho můžeš rýpat i ty + to "hlas z pmky does" je taky důvěryhodné jak cigán ve zlatnictví :D.

Máme důvěru k lidem, kteří vyrábí fialový šoumeny, že jimi nedělají lidi, kteří by takových činů byli schopní. Hlavní cena za takové podvádění nikomu nestojí.

-NtO-

:D Dal Ta Bhoper:D
02-10-13, 21:28
What?
Shamik mal 42 Hlasov asi vcera alebo predvčerom.

Shamino
02-10-13, 22:28
já jsem vyhrával se 42 hlasy jako :D

Acid
03-10-13, 15:09
Kde? :D

:D Dal Ta Bhoper:D
03-10-13, 15:11
No tu.

Acid
03-10-13, 15:14
Nevim, jestli jsem slepej, ale vyhrál to matis se 13 hlasama.

NarutoO
03-10-13, 15:38
Děkujeme všem, kdo nominovali a hlasovali v této první anketě!

Výsledky ankety shrneme dnes večer a ve 21 hodin vyhlásíme vítěze, též dojde k předání cen.

za team ankety -Hráč měsíce-

já, NarutoO

Kotel
04-10-13, 08:47
Pokud by měl 42 hlasů, tak by muselo hlasovat alespoň 100 lidí. Hlasovalo jen 59, takže to nedává smysl. Hlasy nejdou upravovat, anketa by se musela smazat a znovu vytvořit.
Díval jsem se do zálohy z 4:00 1.10. a měl 8 hlasů.