PDA

Zobrazit normální verzi : UB za WH neoprávněnej ban - mrtve děti v živom plotě(SNĚHULIENKA)



Rostlinka
01-10-13, 16:19
Hráč *RoStlInKa*
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:520086234
IP adresa 93.99.216.1
Udělen 01-10-2013 - 15:25
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin FANTOMAS (mrtve deti v zivom plote)
BAN dal Server csko.cz | COD:MW 2 (fy_piramit)

Ahoj chci požádat o unaban ADMINA FANTOMAS(mrtve deti v zivom plote) protože WHcko jsem nemel ale byl jsem celkem dost sprostý už delší dobu :D
Nevm esli i dali BAN za WH aby se mých nadávek zbavily na perma ale příde mi to nespravedlivé Steam is upovat neci aby mi zas za mesíc daly BAN perma to mi
za to nestojí. WH ani nevim jak stahnout a nikd yjsme se o to nepokousel ani sem WH nemel treba vypnute.

ZEUS
01-10-13, 16:26
Každej říká, že neví jak stáhnout WH.... a nakonec se prokáže, že byl zapatý.
Počkej na demo.

Rostlinka
01-10-13, 16:32
Jj moc rád počkám ale prosm dejte ho sem na mem compu nede pustit to stahle :)
Těším sse až si zase zahraju

Byznis
01-10-13, 16:38
ZEUS :thumsup4:

No a k tebe Rostlinka - asi ti ta Pyramida presvitala, alebo mas carovne sluchatka. Presne si vedel co robis a kade ist a par krat aj presne cumel do steny hlavne na deme 2. Nech pozru admini a povedia svoj nazor. Ale tvoju hru poznam nakolko som na CODE skoro stale aj ked omne nevies , a takto si nehral nikdy.
Tu su dema:
http://csko.cz/dema/upload/dir/rostlinka.dem
http://csko.cz/dema/upload/dir/rostlinka2_0.dem

Hajjas
01-10-13, 16:56
to ti potom musel stiahnuť niekto iný ( často to býva brat)

wh tam je!
dobre si predmieruješ a o niektorých si nemohol vedieť, že tam stoja (cez celú mapu). v tom druhom deme na konci zoberieš awp a tam je to dosť dobre tiež vidieť..

Rostlinka
01-10-13, 17:28
Hm tak nic mno myslel jsem že si zahraju ale asi si fakt nezahraju myslete si ze jsem mel WH tak nic mno muzete to locknout diky za odpovedi. Cau

Uz me to tu zacina fakt stvat ze dostavame bany za neco co jsme neudelali esli mi to udelal bracha tak nevim :/ musím si to s ním vyjednan ale řed 20 min odjel ke kamosovi
tak se ho zeptam pak :(

Rostlinka
01-10-13, 17:34
Poznámka : možnost ze mi to udelal brácha tu je protože jsem přišel ze školy (brácha byl nemocnej zustal doma) a když jsem se vrátil hrál jsem chvilku něco jiného a pak jsem si šel zahrát Csko a mam BAN :(

Za toto mi UB asi dat nemuzeto to by mohl napsat každý a vy nemáte jak si to ověřit.

Byznis
01-10-13, 18:16
zaujimave :D teraz si sa sam dodrbal troska , lebo ten kto hral nebol brat ale ty , uz ta poznam podla toho co pises, a hned ako si dostal ban som ja isiel na web lebo som tusil ze si prides hned po unban a budes sa hrat na neviniatko a zaujimave ze hned si bol prihlaseny a hned si mi pisal sukromnu spravu. Tak teraz sa pytam - tvoj brat je superman ? alebo si schyzofrenik ?

matis
01-10-13, 20:43
no niekto sa ti s tym evidentne hral.....naznaky WH som tam postrehol