PDA

Zobrazit normální verzi : Cheaterka



Dev1L
04-09-11, 13:19
Demo:http://csko.cz/dema/upload/dir/ivetqa.dem
Nick: Stara znama legenda IvetQa
VALVE ID:VALVE_0:0:1385236141
Ip:89.103.136.16 CZ

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 13:21
Nič nemá volali sme spolu na skype :)

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:27
Demo:http://csko.cz/dema/upload/dir/ivetqa.dem
Nick: Stara znama legenda IvetQa
VALVE ID:VALVE_0:0:1385236141
Ip:89.103.136.16 CZ
Chlapče tak a teď mi vysvětli od kdy mám nick Player(1)? a za druhé mi vysvětli když už bych to byla já.. Proč je to sestříhané tak aby to vypadalo že "mám wallhack"? Jisté momenty jsou sestříhané tak že se schovají za krabicí či za zeď a já je díruju jelikož v předchozí chvíli po mě stříleli... Nechápu po té tvou demenci..

Karl0s
04-09-11, 13:27
Nič nemá volali sme spolu na skype :)

za to si taky můžete vykoledovat ban za wh

UFOusek
04-09-11, 13:30
:D! To jo no, takovej DeB1L by to urcite nejak strihal... Ten ani nevi, co to znamena.. A pokud na tom demicku je videt WH, dostanete ban za WH hosi, je uplne jedno, hosi, pres co ste si volali.. Stary znamy legendy s penisem zase pobavily

Dev1L
04-09-11, 13:30
neni to zostrihane ti stetka cheaterska

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:31
za to si taky můžete vykoledovat ban za wh
Nikde nevidím že se nesmí volat na skypu :D

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:32
:D! To jo no, takovej DeB1L by to urcite nejak strihal... A pokud na tom demicku je videt WH, dostanete ban za WH hosi, je uplne jedno, hosi, pres co ste si volali..
Chlapče ale asi ani nevíš jak mi to je jedno :)

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:33
neni to zostrihane ti stetka cheaterska
Ne? tak mi vysvětli proč v tu danou chvíly jak střílím přes zeď na toho T je to spomalené a není tam záběr jak po mě vystřelil z awp?

Smile
04-09-11, 13:33
Nikde nevidím že se nesmí volat na skypu :D

Jenže to nikomu nedokážeš, že jste si chlapci volali...To demo je celkem průkazný a nevim o tom, že by se dalo demo sestříhat...

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 13:33
Boli sme na skype tak prečo hneď musíte plakať že máme WH :) Polka admin teamu vie že nič nemáme ...

UFOusek
04-09-11, 13:34
Chlapče ale asi ani nevíš jak mi to je jedno :)

Chlapce, co ti je ted prave jedno? Chlapce, chlapce, chlapce, chlapce

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 13:35
Kido kido kido kido , stop flame stupid kid :)

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:36
Chlapce, co ti je ted prave jedno? Chlapce, chlapce, chlapce, chlapce
Co mi je jedno? To jestli dostanu ban nebo ne.. na tuhle hru jsou miliony serveru kde můžu hrát

Dev1L
04-09-11, 13:36
Katka a ty si jej ako mohla povedat ze kde som ked si bola dakde deleko v pici??

UFOusek
04-09-11, 13:37
Co mi je jedno? To jestli dostanu ban nebo ne.. na tuhle hru jsou miliony serveru kde můžu hrát

Jasny no. Takze whcko mas, si chlapec chlapec chlapec chlapec a nesnaz se psat chytre, nehorazne to failujes :D

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:39
Jasny no. Takze whcko mas, si chlapec chlapec chlapec chlapec a nesnaz se psat chytre, nehorazne to failujes :D
Jediný fail si tu ty a tvoje matka jak tě vychovala.. Snad jak budeš starší to pochopíš kid

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 13:39
Bones povedz mi len jedno keď hrajú ESL zápas cw alebo tg ako si radia ? Buď cez skype alebo vnt alebo TS3 alebo mumble , určite nie cez vysielačky , ESP som mal len ja na niektorých veciach to možno bude vidno ako WH ale nič nemá pretože som jej to vravela ja osobne ... Ďalej by sa hneď ban nemal dávať za to že sme si radili ale upozornenie alebo dáky menší trest a nie hneď perma , Brain On pls :)

UFOusek
04-09-11, 13:44
Jediný fail si tu ty a tvoje matka jak tě vychovala.. Snad jak budeš starší to pochopíš kid

Coze? Tak zase dobry, od nejakyho idiota malyho si do rodiny nadavat nenecham, radsi se seber ty NS stara znama penisi legendo, vem toho druhyho idiota za ruku a bez na tech 1000 jinejch portalu, protoze na vas a vase penisi hovory pres skype vsichni cekaj.

@Alterko:

Ta komedie co tu delas neni vtipna, asi te poslu do pici

Karl0s
04-09-11, 13:47
Co mi je jedno? To jestli dostanu ban nebo ne.. na tuhle hru jsou miliony serveru kde můžu hrát

tak snad už abyste je šlI prozkoumat, tahle komedie nikoho nebaví

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:47
Tady jsi ale na publicu... Rozhodni jak chceš je mi to jedno jen řikám že to demo je sestříhané

BAWSON
04-09-11, 13:49
boUnes ma naprostou pravdu. Admini nemaj jak vedet, ze si radite na skypu nebo jinych komunikacnich programech. Vlastne by se na to mohl vymluvit kazdej druhej cheater, ze proste mu radil jen kamarad. Pokud mate potrebu si radit, tak bezte hrat CW/mix, Jou.

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 13:52
Tak ban me.. Cyas amigos

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 13:54
Hrávame každý deň mi sa už len rozohrávame na trapnom publicu kde ťa každé druhé dieťa obvyňuje že máš WH , každý boží deň vidím admina ako ma spectuje a každú chvíľu počujem od dakoho ona ma wh ona ma wh ... Tak si raz normálne sadnite za stôl a prídte sa pozreť ako hráme ...

UFOusek
04-09-11, 13:58
Hrávame každý deň mi sa už len rozohrávame na trapnom publicu kde ťa každé druhé dieťa obvyňuje že máš WH , každý boží deň vidím admina ako ma spectuje a každú chvíľu počujem od dakoho ona ma wh ona ma wh ... Tak si raz normálne sadnite za stôl a prídte sa pozreť ako hráme ...

hmm.. tak si chodte tahat penis na CWcko s jinym NS klanem

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 14:01
hmm.. tak si chodte tahat penis na CWcko s jinym NS klanem
Já nechápu ty lidi kteří vlastní steam.. Myslíte si kdo ví co nejste ale já ti to řeknu trošku jinak mladej.. ( Ten kdo si kupuje hry je debil a lama a né ten co má rozum a hraje je zadarmo když může ) Ale vím že ti to ani trošku nevadí jelikož ti jej koupili rodiče.. NP

negative
04-09-11, 14:05
Bones povedz mi len jedno keď hrajú ESL zápas cw alebo tg ako si radia ? Buď cez skype alebo vnt alebo TS3 alebo mumble , určite nie cez vysielačky , ESP som mal len ja na niektorých veciach to možno bude vidno ako WH ale nič nemá pretože som jej to vravela ja osobne ... Ďalej by sa hneď ban nemal dávať za to že sme si radili ale upozornenie alebo dáky menší trest a nie hneď perma , Brain On pls :)

už radšej nič nepíš strašne sa strápnuješ

UFOusek
04-09-11, 14:09
Já nechápu ty lidi kteří vlastní steam.. Myslíte si kdo ví co nejste ale já ti to řeknu trošku jinak mladej.. ( Ten kdo si kupuje hry je debil a lama a né ten co má rozum a hraje je zadarmo když může ) Ale vím že ti to ani trošku nevadí jelikož ti jej koupili rodiče.. NP


Tak to pak musis slusne nechapat tady Alterka (Penisa Katku, jestli chces).. Ja osobne si nic nemyslim, to ty tu zase neco meles o CWckach, coz bejva steamova zalezitost.. Co se tyce myho veku, nejsem teenager ze sedmy tridy, takze si to osloveni mladej strc za penis. na steam jsem si vydelal sam, jako posledni pulrok vydelavam (skoro, diky mami) na vsechno, takze tu netoc nic o rodicich, protoze bych to mohl zacit brat osobne. Cau

Flash
04-09-11, 14:11
ESP som mal len ja

Hej, uz to staci, Alterkoo... udelal si ze sebe kokota uz nekolikrat, takze konecne "Brain On pls :)" a dojde ti, ze uz tu nema cenu nic psat a nejlepsi bude odejit, ty zacheatovana, transsexualni legendo.

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 14:19
Ufnukany toto portál :D

UFOusek
04-09-11, 14:27
Ufnukany toto portál :D

kokoti toto transvestita alterko, kterej asi ani nevi, ze ten penis ma ale jemu to prijde hrozne vtipny, proto za kazdou picovinu napise jeste smajlika, aby tim utvrdil dojem malyho picuse a transvestity, haha!

Stara znama legenda Katka
04-09-11, 14:31
Povie zakomplexovany chlapec ktorého asi v škole veľmi mlátili a teraz si to takto rieši cez internet :) Ty si strašný ufnukánek

Karl0s
04-09-11, 14:41
Povie zakomplexovany chlapec ktorého asi v škole veľmi mlátili a teraz si to takto rieši cez internet :) Ty si strašný ufnukánek

píše někdo kdo si hraje na pussynku aby upoutal pozornost ? tebe si zas nikdo nevšímal že hej? attention whore

UFOusek
04-09-11, 14:43
Povie zakomplexovany chlapec ktorého asi v škole veľmi mlátili a teraz si to takto rieši cez internet :) Ty si strašný ufnukánek

Ja ve skole bejval docela oblibenej, nikdo me nemlatil ani nemlati. Zajimalo by me, co delali tobe, kdyz tu ze sebe cez internet robis holku.. Nebo ne, vlastne je mi to uplne u zadku Alterko.. :) Ty si strašný kokotí transvestita

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 14:50
Ja ve skole bejval docela oblibenej, nikdo me nemlatil ani nemlati. Zajimalo by me, co delali tobe, kdyz tu ze sebe cez internet robis holku.. Nebo ne, vlastne je mi to uplne u zadku Alterko.. :) Ty si strašný kokotí transvestita
Už tě vidím jako oblíbeného rozkuřovače v kabinkách .. máš to rád když ti strkaj prst do prdýlky??

UFOusek
04-09-11, 14:55
Tak to vidis asi blbe, ale je tu dobre videt, na co myslis.. No fuj!

MARTiii
04-09-11, 17:21
kotelna owners 16:0 team travesti

vedouci venny
04-09-11, 17:34
Milión portálů.. tak ahoj

Leoslav III.
04-09-11, 17:54
UFOusek, aspoň netrep, však Ťa nikto nemá rád na základke, na ktorú chodíš.

UFOusek
04-09-11, 17:59
UFOusek, aspoň netrep, však Ťa nikto nemá rád na základke, na ktorú chodíš.

kopes za travesti team?

Leoslav III.
04-09-11, 18:01
Nie, ale kopem tebe! Ty energie, si celok, aj ja, všetci sme 1, ilúzne oddelení! Tak nemaj komplexy, celok, na to tu niesi.

UFOusek
04-09-11, 18:05
Nie, ale kopem tebe! Ty energie, si celok, aj ja, všetci sme 1, ilúzne oddelení! Tak nemaj komplexy, celok, na to tu niesi.

http://www.kalerab.sk/pic/forum/a/astar_error_6ik7cgy.jpg

Stara znama legenda IvetQ
04-09-11, 20:19
http://www.kalerab.sk/pic/forum/a/astar_error_6ik7cgy.jpg
Někdy si říkám jestli tidle ti (Spameři) nejsou nějak psychicky labilní a jestli je někdo v realném životě neohrožuje...

Smile
04-09-11, 20:23
Základní léčbou je u transsexuality psychoterapie. Jelikož jde o poruchu, která s největší pravděpodobností vzniká již v nitroděložním období jedince, je tedy odchylkou nezvratnou. Z toho vyplývá, že tedy není možné a žádoucí tyto jedince přivést k názoru, aby popřeli svoji deviaci. Podstatou psychoterapie je tedy poučit transsexuála o jeho problému a podpořit jej při organizování života v odlišné sexuální roli. Je důležité provést změnu oblečení, chování a zájmů, ale také i změnu jména na sexuálně neutrální. Tyto kroky jsou totiž u části pacientů dostačující a není nutná další terapie.

V některých případech je doporučeno zahájit hormonální léčbu, která má navodit změny pohlavních znaků. U žen to znamená podávání androgenů (testosteronu), které vedou k postupnému nárustu vousů, zhrubění hlasu a celkovým tělesným změnám ve prospěch mužského vzhledu. U mužů je využíván účinek antiandrogenů v kombinaci s estrogeny. Výsledkem je pak omezení růstu ochlupení, růst prsou a snížení sexuální apetence.

Nejradikálnější terapií jsou chirurgické výkony prováděné plastickými chirurgy. Základem těchto zákroků je plastická úprava zevního genitálu a odstranění vnitřních pohlavních orgánů (vaječníky, děloha, varlata). Tyto operace jsou prováděny v průběhu několika let a k jejich provedení je nutný souhlas lékařské komise.


Zdroj:
http://nemoci.vitalion.cz/

UFOusek
04-09-11, 20:31
Někdy si říkám jestli tidle ti (Spameři) nejsou nějak psychicky labilní a jestli je někdo v realném životě neohrožuje...

jako hodinu dozadu jsem myslel, ze ten trapas cos tu udelal vetsi bejt nemuze, ale prekonal ses, jak se jenom transvestita prekonat muze.. jo a slovo "tidle" ti kazi ten tvuj intelektualni Larodar speech, se kterym tu fakt vymrdavas.. jo a cau, uz mi volali z tech milion portalu, ze prej te vsude chtej, ze tam maj NS transvestitu malo, tak jestli bys mohl uz jit..

Larodar56
04-09-11, 21:29
Volání přes skype je prakticky druhý wallhack.

Edit: Ufousku udělej mi radost a ser se do jména někoho jiného.

kashpi
04-09-11, 22:03
Ještě jedna otázka? ESL má už i NS soutěž?
Jinak osobně Skype, TS, Ventrilo, WH považuji za synonyma :D pokud se jedná o tyhle servery

Stara znama legenda IvetQ
05-09-11, 17:52
jako hodinu dozadu jsem myslel, ze ten trapas cos tu udelal vetsi bejt nemuze, ale prekonal ses, jak se jenom transvestita prekonat muze.. jo a slovo "tidle" ti kazi ten tvuj intelektualni Larodar speech, se kterym tu fakt vymrdavas.. jo a cau, uz mi volali z tech milion portalu, ze prej te vsude chtej, ze tam maj NS transvestitu malo, tak jestli bys mohl uz jit..
Já vás v tom klidně nechám.. jistí hráči ze server už s námi byli i na skypu.. :) Jinak to že neumím pořádně spisovně česky neznamená že jsem blbá... Tím končím rozhovor s tebou mladej!!

Larodar56
05-09-11, 18:52
1 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Aspoň je vidět kolik lidí leze tomu šaškovi do prdele.

No šup šup, dejte si palečky dolů vtěrky. Ať to odsejpá.

tyger103
05-09-11, 21:23
Jestli to chápu dobře s těchlech hromad nadávek,tak mám na tuhle věc názor...:Dnes jsem se setkal i na maxiku s jednou dvojící hráčů,kteří prostě skilleři atd. koukám to je WH a ono prd,když jsem zjistil,že kecají přes skype,když k tomu má ještě vip a admin spect,tak je to jako WH,dle mého názoru se nemůže takový hráč divit,že dostal ban za WH a demo to jasně prokazuje,takový hráči s tím mají počítat.A už se na ty nadávky vy*erte,jestli si chcete nadávat,tak si pište PM nebo si jděte na skype a pod. komunikační programy,toto forum je veřejnosti přístupné a co si pomyslí lidé,když to tady rozkliknou a vyjede na ně tento hnus.
Přeberte si to jak chcete,já mám právo vyjádřit svůj názor,tak se prosím vyvarujte urážek na mou osobu,děkuji.

UFOusek
06-09-11, 17:35
Přeberte si to jak chcete,já mám právo vyjádřit svůj názor,tak se prosím vyvarujte urážek na mou osobu,děkuji.

ja to pravo mam taky, takze nechapu, proc se na to mam "vysr*t", preber si to jak chces

tdown
07-09-11, 07:31
Za chvíli si založí novej účet a bude si hrát na "jejího" kluka.

tyger103
07-09-11, 16:37
ja to pravo mam taky, takze nechapu, proc se na to mam "vysr*t", preber si to jak chces

Samozřejmě,ale v nějaké míře slušnosti,nemyslím tím tebe,ale obecně když si ty 4 stránky tady projdeš,tak snad víš o jakých lidech mluvím.

m*ko
07-09-11, 17:25
Proste Ban. A PROSIM VAS NERESTE TO VY "LEGENDY" uz to zacina byt trapne . Vy Se tu s nima parate a mrhate drahocenym casem. Mezitim jste mohli resit dulezitejsi veci a ne "transexualniho dementa" co si hraje na zenu

Tino
08-09-11, 18:06
http://steamcommunity.com/profiles/76561198012108003
zeby rzhra na NS?:D

UFOusek
08-09-11, 19:49
http://steamcommunity.com/profiles/76561198012108003/screenshot/576665918957276528

tady dalsi dukaz, ze penisi legendy maj cit i pro umeni; jedna se tu dokonce podepsala jako "AbyS"

Tino
08-09-11, 20:21
UFO na! Historie jména osoby
Stará známa legenda Katka

Jméno změněno - July 23, 2011 @ 11:18pm - Stará známa legenda Katka
Jméno změněno - June 26, 2011 @ 8:28pm - AbyS , Mix ? Only repraky :D
Jméno změněno - April 08, 2011 @ 4:51pm - AbyS I am back niggas !!!
Jméno změněno - April 03, 2011 @ 12:04pm - AbyS Inactive 1 week
Jméno změněno - March 26, 2011 @ 2:32pm - AbyS
Jméno změněno - March 26, 2011 @ 12:20pm - AbyS <3 Futurama :)
Jméno změněno - February 11, 2011 @ 12:05pm - AbyS Mix ?
Jméno změněno - January 21, 2011 @ 11:34pm - DaS l AbyS
Jméno změněno - January 21, 2011 @ 8:31pm - SINCE 2005 AbyS

+odkaz : http://steamcommunity.com/profiles/76561198012108003/namehistory
Jméno změněno - January 02, 2011 @ 11:47pm - AbyS INACTIVE 4-5 dny :(