PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost



Mither
03-10-13, 20:56
Zdravím,
Hrál sem na vašim serveru asi 2 roky skoro každej den.Neměl jsem čas tak jsem toho nechal,tedka přijdu a ban trvalý?...Můj Pc je tak pomalej,že rozjede sotva csko na software grafiku,a ani mi nejde stahovat obrazky z googlu,ulozto atd..A aimbot ?... Asi máte hodně lidí tak se jich chcete zbavit ne ? :D
Nechápu,kdyžtak nějaké informace by se šikly ;)..

Mr.Hol
03-10-13, 21:00
Nam by zase sikla informace z tve konzole viz http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%C5%BE%C3%A1dat-o-unban-p%C5%99e%C4%8D%C3%ADst-ne%C5%BE-zalo%C5%BE%C3%ADm-t%C3%A9ma-!!!

Mither
03-10-13, 21:03
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 39112)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): lovenaty
[AMXBANS] Tvuj nick: Mither
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1717034645
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1717034645
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.181.106.52
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.181.106.52
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: hladik_bez_sluchatek
[AMXBANS] Server: Kotelna - COD:MW | csko.cz (cs_a

matis
03-10-13, 21:06
Udělen 08-09-2012 - 23:37

Zoyer
03-10-13, 21:08
no počkáme na vyjádření hladika jestli má ještě demo

e: aha ja jsem mamlas tam je rok 2012 :DD tak nic.

Mither
03-10-13, 21:12
Jak nic -_- ? Nevim možná sem s tim nickem hrál,už si nemapatuju,já je měnil každou chvíli,někdo mě nasral tak jsem si ho změnil...

Mither
03-10-13, 21:15
Jinak jsem se koukal na ostatní bany = ,,leryx''..toho si ještě pamatuju..vždycky jsem ho zabil a pak ban na cca hodinu za nvm co si vymyslel...vlašek,vulgarni nebo co tam je ? ...

Facened
03-10-13, 21:35
Mal si si podať žiadosť o unban hneď ako si ho dostal, admin už nemusí mať demo, unban nebude

Mither
03-10-13, 21:58
Tak končim,nemá to cenu se hádat s idiotama.Dřív tenhle server(když jsem začínal)každej si pomáhal,chránil,bavil a tedka?admin se jen vytahuje,dává bany pro radost,nekouká na unbany páč nemá čas ani náladu,nevim co se s tim serverem stalo ale...To je i lepší gayshites (reklama);)..Ted přijde člověk na knife př. a samý ,,Vláček ban!'' dřív jen sorry, ok no ale skoro sem ho dal..ted vsichni dema a ...nemá cenu je to adminama zdar - nezajímá mě to co si o tom myslíte,mě je to u :poop: ... (y)

Charon35
03-10-13, 22:02
Tak končim,nemá to cenu se hádat s idiotama.Dřív tenhle server(když jsem začínal)každej si pomáhal,chránil,bavil a tedka?admin se jen vytahuje,dává bany pro radost,nekouká na unbany páč nemá čas ani náladu,nevim co se s tim serverem stalo ale...To je i lepší gayshites (reklama);)..Ted přijde člověk na knife př. a samý ,,Vláček ban!'' dřív jen sorry, ok no ale skoro sem ho dal..ted vsichni dema a ...nemá cenu je to adminama zdar - nezajímá mě to co si o tom myslíte,mě je to u :poop: ... (y)
Tie módy sú len také, aké si ich spravia hráči a ako sa tam oni budú správať.Žiadosť si podal pred hodinou, ak niesi schopný počkať kým sa vyjadrí banujúci admin, tak rovno sa vymaž. Admini majú byť 24/7 na serveroch a k tomu 24/7 na fóre? Sa preberte!

Aspoň je vidno, že za ten rok si nenašiel lepší portál, keď sa tu snažíš získať UB po roku... heh

hofy
03-10-13, 22:08
"Nikdo nekouká na unbany, protože nemá čas.." zvláštní, že se ti admin team začal věnovat již 4 minuty po podání žádosti. "Teď člověk přijde na server" ... ty tu máš rok ban a hodnotíš to, co je teď, to je taky dost zvláštní. "ted vsichni dema" - aha, takže by bylo lepší, kdyby nebyly a co žádost, to automaticky unban, co?