PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč Měsíce: ZÁŘÍ - VÝSLEDKY



NarutoO
03-10-13, 23:59
Ahoj, ahoj, ahoj!
Tady neni Majnkrafák, ale NarutoO XD

Děkujeme, že jste neváhali s nominacemi a ještě více jsme rádi, že jste hlasovali!

Vítězem ankety "Hráč měsíce - Září (2013)" (http://csko.cz/forum/showthread.php?21049-Hr%C3%A1%C4%8D-m%C4%9Bs%C3%ADce-Z%C3%81%C5%98%C3%8D-SEPTEMBER-Anketa/page2) se stává

rata ta ta ta ta

matis

s počtem 13 hlasů

*Já s Acidem bychom mu chtěli upřímně pogratulovat za tým moderátorů ankety*

Další nominovaní skončili v následujícím pořadí:

2. + 3. místo(stříbrná): Shamino a 3necky po 8 hlasech
4. místo: Byznis se 7 hlasy
5. místo: Downhill se 6 hlasy
6. místo: Miruška s 5 hlasy
7. + 8. místo: Does a Beat se 4 hlasy
9. + 10. místo: Smooke a Kotel se 3 hlasy
11. + 12. místo: Trey a Fhacker se 2 hlasy

Výherce ankety nemůže být nominován další 3 měsíce!!!

Moc se omlouvám, slíbil jsem vyhlášení ve 21 hodin, ale ještě jsem neměl hotový certifikát hráče měsíce do podpisu.

Vzhledem k tomu, že matis je admin, nepoplynou mu z výhry VIP výhody, kterými ze své funkce tak jako tak disponuje.

Aby k této situaci nedocházelo, tak jsme se mimojiné rozhodli pro anketu dalšího měsíce vyhlásit dvě kategorie. Podle zkušeností a rad některých adminů (díky Doesi) trochu pozměníme pravidla, abychom upřesnili některé nejasnosti. Ocenění budou mít různou hodnotu a budou specifická pro tu danou kategorii.

Pokud máte věcné připomínky ke kvalitě ankety, neváhejte a návrhy na vylepšení pište mě a Acidovi do PMky, budeme se jimi zabývat.

Matisovi pošlu do pm certifikát, který si může dát do podpisu. Jeho výška je 180 px.

-NtO-