PDA

Zobrazit normální verzi : Omezený počet zbraní.



Hruusa
03-10-13, 23:16
Přeji příjemný čajový dýchánek o dvanácté hodině večerní,
mám menší dotaz co se týče DM. Je všeobecně známé že se na DM nachází veškerý zbrojový arzenál, bohužel někteří tupci (omlouvám se za výraz) toho dosti zneužívají. Jelikož mi příjde že se na mapě d2 server proměňuje na AWP server a né DM :-D Proto kladu otázku je možné aby se dal koupit/vzít omezený počet awpek? Za každou odpověď předem děkuji :-)
Má úcta.

matis
04-10-13, 10:23
No mas pravdu, niekedy to tam vyzera ako na AWP mape, ale v prvom rade si treba uvedomit, ze DM sluzi na rozohru, preto by to bola hlupost....

RadolfSVK
04-10-13, 16:46
Neviem čo proti AWP všetci máte. Je to normálna zbraň ako ostatné nieje zakázaná tak nwm fakt. Keď s tým nevieš tak na to nemusíš nadávať. či?

Zoyer
04-10-13, 16:51
oni proti awp nic nemaj, ale kdyz se jich 5 zakempi na jednom miste, tak to neni pekne no..

Beat
04-10-13, 16:52
Ja to beriem tak na dust, dust2, aztec, kabul awp nechať a na ostatných ho dať preč.

RadolfSVK
04-10-13, 22:51
to sa nedá dať AWP iba na určité mapy či? ak ak hej tak to nedávajte :D AWP je naj :D síce aj ja berem iba na niektorých mapách

Tix_Tax
05-10-13, 10:53
Řeší se to tisíckrát a pořád dokola, úplně všude. Je to blbost zakazovat Wipo. Tak se přizpůsob když se něco takového děje, choď tam, kde nejsou velký vzdálenosti, nebo se nauč uhýbat.

Hruusa
06-10-13, 02:09
RadolfSVK - nejde o to že nedávám ale jak píše Zoyer .. je to potom těžké když ti kempí X hráčů s AWPéčkem a ty se snažíš hrát.
Beat - ta D2 je snad nejhorší. Nevidím nic jiného nežli tam běhat maníka od CT spawnu k bombsitu a nazpět popř. kouká skrz dveře... příjde mi to jako handicap vůči ostatním.
Tix_Tax - nemám problém se tomu přizpůsobit, bohužel tu je jedno velké ale! Přicházíš z midu na CT spawn. Koukneš doprava na spawn jelikož víš že bývají na bombsitu. Prásk a máš jí zezadu do hlavy. A mohl bych toho napsat snad tisíce ... Jde mi o takovou vyváženost, a kontinuitu hry.

Tix_Tax
07-10-13, 11:42
Tohle stejně nikam nevede a nevim co na tom vic řešit..Jsou 3 servery + ffa, hol jit nekam kde se hraje mapa kde ty wipa tolik nejsou.. mě osobně nevadí))

slide
07-10-13, 13:08
Prosím vás chcel by som zakázať M4/AK47 lebo mám pocit že sa DM mení na mape de_inferno na aim server ... Toto môžem napísať aj ja ... a awp hráči mi dajú za pravdu že na blízku nemáme proti m4/AK4 šancu .. ked si niekto cupne a spusti fullout... To nehovorim o DM FFA kde sa pomaly s awp ani nepohneš a máš kill pretože hráči majú v obľube najprv spoločne zabiť awp a potom sa pustiť do seba.. týmto si nezastávam awp pretože hrajem aj s M4/AK47 iba chcem povedať že je to vyvážené...

RadolfSVK
08-10-13, 13:46
Mylím si že Slide to úplne presne popísal.
E: a ešte že čo keď je niekto fakt dobrý s AWP a zakáže sa? tak si pôjde zahrať na iný server lebo tam je AWP povolené ...

Tix_Tax
08-10-13, 16:19
#10 +1!!

Kotel
11-10-13, 07:40
Na dm3 by se mohlo awp zrusit.

Eidam
17-11-13, 00:58
nechal bych to, jak to je.. protože když jdu na nějakej gather, většinou si to jdu před tím natrénovat na DM a to si každou chvíli měním zbraň abych se procvičil.. třeba 10 minut AK pak AWP, M4 atd.. takže je blbost to rušit