PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o UB - prosim nehadzat do archivu



sGmPositive
06-10-13, 09:49
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 83526)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'podozrenie na wh, UB pokial dod� dem� z turnaja a bud� v poriadku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ZOO| sGm+ <3 GeT_RiGhT
[AMXBANS] Tvuj nick: sGm+ <3 GeT_RiGhT
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:936792735
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:936792735
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.28.94.66
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.28.94.66
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Hajjas
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen

Ahoj, dostal som ban na turnaji za podozrenie na wh a dodal som dema a nedostal som odpoved... Ja som nic nemal mozem dodat dema aj screeny s turnaja... Aj ked jedno demo mi neulozilo cele pre velkee lagy... Ban som dostal od admina HAJJAS...

matis
06-10-13, 10:04
ahoj, prosim skus tie dema dodat tu, nech to mame pekne po kope, Hajjas ta sledoval a mal podozrenie, ze nehras cisto, po preskumani vsetkych dem a hltv dostanes nasu odpoved, dovtedy ta poprosim trosku strpenia

sGmPositive
06-10-13, 10:15
OK dakujem staci ked to dam na uloz.to a odkazy skopirujem sem?

J3ZUsSs*
06-10-13, 10:17
http://csko.cz/forum/showthread.php?581-Upload-dem možeš aj sem

sGmPositive
06-10-13, 10:22
http://uloz.to/xSjpGucE/all-rar Tu to je vsetko su tam aj screeny aj 4 dema z jedneho zapasu nemam kompletne demo lebo som mal lagy tak mi ho nenahralo cele

sGmPositive
06-10-13, 10:26
A pri vedcine pripadov som supera pocul ako tam beha ... a sound podla mna dost urobi

Hajjas
06-10-13, 10:52
začal si nahrávať, až keď som ti napísal, že mi budeš musieť poslať demá..
chabá výhovorka, že si mal lagy a nenahralo celé

sGmPositive
06-10-13, 11:03
ale ja som nahraval od 4 kola! a to si tam este nebol! a ked si ma uz spectoval tak ten ping si si mohol vsimnut je vodno aj na tom deme ze som mal strasne lagy...

a ked chces mozes ma spectovat kolko chces za tou stenou co bol tak tam som ho pocul ako isiel... lebo nevedel walkovat

a kempil tam 3x za sebou

a HAJJAS a dema som sem poslal aj screeny mozes si to pozret ... okrem toho s posledneho zapasu by tam mali byt vsetky normalne

a navise ban je ze ked dodam dema a budu ciste ( co su nic na nich nevidno) tak mi daas UB tak neviem co riesit?

Kotel
06-10-13, 12:11
A kde jsou časy?

Hajjas
06-10-13, 12:24
a navise ban je ze ked dodam dema a budu ciste ( co su nic na nich nevidno) tak mi daas UB tak neviem co riesit?

nevieš čo riešime? zo zápasu, kde ma zavolali ako pomoc, lebo sa na teba sťažovali, že máš wh si dodal demo, kde si začal točiť, až keď som ťa upozornil, že po zápase chcem tvoje demo. je to veľmi zaujímavé, že dovtedy si netočil.
Chcel by som vidieť, čo by si robil, keby si sa ty na niekoho sťažoval, že má wh a my by sme to neriešili. Zase by si sa len sťažoval..

nevravím, že si bol stopercentne zapatý, mne si sa tam ale po jednej-dvoch akcii veľmi nepozdával. nakoľko sú tvoje demá také aké sú, zostáva nám len pozerať hltv.
teraz máš UB, pokiaľ sa ukáže, že máš wh, ban ti Matis obnoví!

Hajjas
06-10-13, 12:26
A kde jsou časy?

má UB, časy sa sem nedajú dať, keďže demo čo natočil je na prd a točil až po tom, čo som ho upozornil, že budem chcieť jeho demo...
pozrieme hltv zo zápasov, a keď tak mu to obnovíme

Zoyer
06-10-13, 14:05
http://uloz.to/xSjpGucE/all-rar Tu to je vsetko su tam aj screeny aj 4 dema z jedneho zapasu nemam kompletne demo lebo som mal lagy tak mi ho nenahralo cele

http://csko.cz/hltv/cw/27256-1310051906-de_mirage.zip - tu je to hltv kde mas lagy :) a mam z tama i casy.



19:04-takhle chodi po schodech cisti hraci ?
20:13-jeste ti ani nevysel a ty uz se zastavis zamerujes si tam.
20:28-to zabiti seaneda
23:15-jak vis o tom, ze je v baraku?nikdo ho tam nevidel ani neslysel.
26:58-reflex kdyz vidis hraca, jenomze toten hrac byl za bednou a potom sis tu bednu porad hlidal a cekal, nez z tama vypadne.
30:54-jak vis ze je zrovna v kuchynce a ne nekde jinde? akorat smula, ze ti tam nesel co ?(toto muze byt luck)
31:11-to tve mireni do krabice a kukani do zdi. no nvm jestli by si cistej hrac miril do krabice. co kdyby mu tam najednou nekdo vysel?nebylo by lepsi mirit spis na okraj ?

kdyztak pokud je to clear, tak mi ty casy nejak vysvetlete. diky

+se mi libilo, ze si za celu mapu nedal ani jednu diru a potom jak si zabil nekoho pres zed ( ke konci hltv ), tak si se snazil derovat uplne nejake jeble mista. proc? ses bal, ze jedna dirka te ukaze ?

E: take je mozne, ze se pletu a je clear. prece jenom sem clovek.

sGmPositive
06-10-13, 15:06
ok dik

Zoyer
06-10-13, 15:06
hltv ze zapasu potom. http://csko.cz/hltv/cw/27253-1310051950-de_dust2.zip


17:11-vis o nem,ze je za rohem a cekas na kamosa az to vybehne aby si se neprozradil
17:28-jak vis ze je v zahrade wipo ? nikdo ti to nemohl rict, ze tam je protoze ho tam nikdo z tveho teamu nevidel.
akce 19:30-sledujes si ho pres zed. jakmile leze do okna, ty jdes na B a jak leze z5,tak jdes na CT a jeste se podivas do toho okna jestli tam nahodou neni, ale byl za zdi tak si se nechtel ukazat a myslel sis, ze se nevrati. jinci duvod, proc si sel na to B a potom z5 fakt nevidim. navic kdyz vis, ze sou na Acku vseci
vic casu tam neni, protoze ste prohrali 16:0 a porad si byl mrtvej...

E: a helemese http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=45879 neni to poprve co si tu zapnul, ale po roce si dostal ub. + nezapnul jen na kotelne jak vidim, ale to je jedno. tu se jedna o toty dve hltv. kuknete to nekdo

slide
07-10-13, 08:24
Ked dojdem domov si to rád kuknem ...

3necky
07-10-13, 11:01
Předně, ve všech následujících časech nemohl dostat od nikoho na TS informaci o přesné pozici enemy, to jsem si pečlivě kontroloval. Rozebírám HLTV z de_mirage.

Situace, které začínají v 26:56 (27:05 vyvrcholí) a 20:09 si jinak, než s wallhackem nedokážu představit. Na ty se zkuste podívat jako první.
Jestli to budete sledovat od začátku, všimněte si, že pokaždé, když šel na A přecházel rovnou do spojky, kde měl zřejmě určenou pozici. Ale v 9:14 si to zavčas rozmyslel, když s WH viděl rushující T do pekla. 29:24, 31:15

matis
07-10-13, 12:05
hltv ze zapasu potom. http://csko.cz/hltv/cw/27253-1310051950-de_dust2.zip

vic casu tam neni, protoze ste prohrali 16:0 a porad si byl mrtvej...

E: a helemese http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=45879 neni to poprve co si tu zapnul, ale po roce si dostal ub. + nezapnul jen na kotelne jak vidim, ale to je jedno. tu se jedna o toty dve hltv. kuknete to nekdo

dodam

21:47 - ides na istotu, jasne WH

sGmPositive
07-10-13, 14:52
a porve za tym rohom kempil asi 3 kola po sebe ked ma niekto za ct awp automaticky ide na stred ... vidno ze csko nehras dlho a mal som prvy krat zapate ked som zacinal hrat cil som sa poucil a uz to nepotrebujem...

sGmPositive
07-10-13, 14:59
ked tak vidim nehrate to tak casto ako ja ja hram teraz 4 hodiny denne pravidelne... aby som sa to naucil a ked sa to konecne naucim tak mi niekto povie ze mam wh ako tak toto ma fakt nasralo... ale keby to hrate tak zistite ze ked niekto niekde kempi a neobjavite ho tam a zabije vas pojde tam aj druhy krat a to iste robim aj ja.... a v tom okne som pocul v katach hraca... ktory nakoniec siel do spodnych a do okna sa pozeram stale ked nie tak sa tam pozriem skor ci neskor ... ja hram 4hodiny aby som sa to naucil hrat ako niektory hraci na kotelni ktory to vedia hrat perfektne ... sorry ale ked toto je wh tak ja som SVATY MIKULAS.... od vtedy co som mal prvy krat som to hned vymazal a nepouzil som to nikdy a mal som odvtedy preinstalovany aj pocitac ... a cheaty uz dnes nepotrebujem

PS: vidno ze to hrate par krat za svetelny rok

Zoyer
07-10-13, 15:29
Předně, ve všech následujících časech nemohl dostat od nikoho na TS informaci o přesné pozici enemy, to jsem si pečlivě kontroloval. Rozebírám HLTV z de_mirage.

Situace, které začínají v 26:56 (27:05 vyvrcholí) a 20:09 si jinak, než s wallhackem nedokážu představit. Na ty se zkuste podívat jako první.
Jestli to budete sledovat od začátku, všimněte si, že pokaždé, když šel na A přecházel rovnou do spojky, kde měl zřejmě určenou pozici. Ale v 9:14 si to zavčas rozmyslel, když s WH viděl rushující T do pekla. 29:24, 31:15
se vsema casama souhlasim, jen mi prosimte vysvětli čas 23:15. kdyz kouknes na to hltv, tak pokud nesli vseci barakem, tak sel jen because,jenze v totom kole tama sli dva a zbytek mid.vi ze sou hraci na midu a misto toho, aby pomohl hlidat spojku nebo zutal v tom kine, tak si jde zas kuknout do toho baraku prostě si toto taky jinak nez s wh nedokazu predstavit. a pokud to byl luck, tak uz fakt nvm...

because
07-10-13, 15:45
Ty co za hovadiny pises? Chcel som od teba demo, a nenahravalo sa lebo si mal lagy. Vecsiu sprostost som v zivote necital. Potom si pisal vasej kapitanke sprostosti, ze musis ist demo dodas potom a zrazu si si s nou pisal asi dalsiu pol hodinu. Az tak surne si ist prec nemusel co? Potom si pisal ze sa uploaduje demo, troska som ti vtedy veril ale ked mi to vasa kapitanka, ze na tom deme je len 16 sekund ci kolko tak to ma dostalo :D Z dalsieho zapasu si zacal tocit demo len vtedy ked ti hajjas napisal, ze si ho rad kukne. Nemalo nahod, dalej si tu este ani jeden cas doteraz nevysvetlil, len tu vravis ze hras 4 hodiny denne. Ano stretaval som ta na old schoole ale takto hrat si proste nehral. Este po tom co mi vasa kapitanka pisala, ze aky si dement na TSku, ze najradsej by ti dala ban, tak urcite sa nespravas na nejakeho brainera... Prvy krat co si dostal ban? To si pametam dost dobre, zapol si na CWcku ci co to bolo a to uz si nejakych 5 mesiacov hral. Potom si dosiel zapaty aj na server a dal ti admin ban. Nechapem ako si dostal UB, lebo UB na NS sa dava po 2 rokoch

sGmPositive
07-10-13, 16:01
ked chcete robte si co chcete ja hram poctivo ... a je mi jedno co si myslia ostatny... a because proti vam som nahral cele demo ked som ho zacal uploadovat som musel ist prec potom mi volal kamarat ze pride o hodinu neskor tak som tam este zostal na dalsi zapas... ten dalsi zapas som mal kvoli tvojmu demu take lagy ze sa mi ledva nacital server kde sme mali hrat mozes sa opytat aky som mal ping nemal som nizsi ping ako 150

PS: ja nic nemam ked si to myslite tak si myslite nerobi mi to problem... ja sa len obhajujem

Zoyer
07-10-13, 16:14
tak obhaj vsechny casy co tu sou vypsane. kdyz pises, ze csko uz umis, tak bys to mel zvladnout.

human
07-10-13, 16:36
Ja to z tvojej strany ako obhajobu neberem. Vypisali ti casy, tak ich argumentuj. To bude pre teba obhajoba. Ked ti to je jedno, tak nech Hajjas ban obnovi, toto sa lockne a mozeme ist dalej.

Hajjas
07-10-13, 18:33
pár z najskúsenejších adminov ti tu napísalo, že tam vidia wh, napísali ti časy, bolo by dobré, aby si sa konečne rozumne obhájil
pokiaľ sa obhájiš ku konkrátnym časom, nikto stým už nebude mať problém ..
a ja sa ti vkľude potom ospravedlním, že som ti dal neprávom ban :)

Kotle, možno by si sa aj ty na to mal pozrieť ;-)

E: a ďakujem chalanom, že si stým dali prácu!

sGmPositive
08-10-13, 15:50
nechce sa mi stahovat hltv a v niektorych casoch neviem ktorych tak v zapas proti BECAUSE tam na plante A som nevedel siel som sa tam pozret videl som ako tam prechadza (cez tu malu medzeru) tak som si na neho pockal... a dd2 posledny zapas v okne som nevedel ze je pozrel som sa ci nejde niekto s B nikto nesiel pocul som v katach ze nekdo ide siel som na plant B a potom som siel odtade CT spawn a tam ma zabil...
v katach za tym rohom tam kempil asi 3 kola posebe tak je asi jasne ze si zacnem kontrolovat kempu kde niekto kempi ..
na longu za tou stenou som pocul long ako idu mal som flash aj enemy skoval sa za stenu... na TS mi povedali ze tam je

Mr.Hol
08-10-13, 16:28
Tobe se nechce? Kamarade ja dostat nepravem ban tak se rvu o UB jak ztekly!

Zoyer
08-10-13, 16:43
Tobe se nechce? Kamarade ja dostat nepravem ban tak se rvu o UB jak ztekly!
tam bude hacek v tom, ze je pravem.

sGmPositive
08-10-13, 17:06
alebo neni pravem ale co mam robit nechce sa mi to stahovat nemam na to cas... a ked myslite tak si to myslite ... ja viem pravdu za ktorou si stojim

human
08-10-13, 17:07
Tak si ju obhaj a ked nemas ako, tak potom ban zostane.


alebo neni pravem ale co mam robit nechce sa mi to stahovat nemam na to cas... a ked myslite tak si to myslite ... ja viem pravdu za ktorou si stojim

dhaaqu
08-10-13, 17:51
Můžeme s klidem zamknout. Jak je to pořekadlo s házením hrachu na teď..?

sGmPositive
08-10-13, 18:16
Sak som si obhajil a te momenty som vysvetlil co viac chcete omg?! Staci citat co pisem :/

Zoyer
08-10-13, 19:08
nechce sa mi stahovat hltv a v niektorych casoch neviem ktorych tak v zapas proti BECAUSE tam na plante A som nevedel siel som sa tam pozret videl som ako tam prechadza (cez tu malu medzeru) tak som si na neho pockal...
fakt ? videl v mezere? 100x sem si to projel a ani jednou sem ho tam nevidel. takze se zeptam vsech, co to koukali. Videli ste ho v te malinkate mezirce ?



a dd2 posledny zapas v okne som nevedel ze je pozrel som sa ci nejde niekto s B nikto nesiel pocul som v katach ze nekdo ide siel som na plant B a potom som siel odtade CT spawn a tam ma zabil...
toto sou kecy. v tote akci je wall looku jak prase. Pocul si ho v katach ok ja taky, ale timpadem vim, ze je nekde na B a ne v okne. a ty si do tech dveri jdes zadama a sledujes s whckem to okno. Tak jak si sel do tech dveri, by nesel nikdo kdo by vedel, ze nekde na B je souper.


v katach za tym rohom tam kempil asi 3 kola posebe tak je asi jasne ze si zacnem kontrolovat kempu kde niekto kempi ..
ok kempil tam skoro porad, ale kdyz to vis, tak proc si to nerekl kamosovi na TSku ? radsi si ho nechal umrit, to je pekne no...


na longu za tou stenou som pocul long ako idu mal som flash aj enemy skoval sa za stenu... na TS mi povedali ze tam je
toto nvm o cem mluvis

t.twisted
09-10-13, 10:28
alebo neni pravem ale co mam robit nechce sa mi to stahovat nemam na to cas... a ked myslite tak si to myslite ... ja viem pravdu za ktorou si stojim

Hraješ to 4 hodiny denně a nemáš čas? Podivné.

sGmPositive
09-10-13, 15:43
kamosovi na tsku som to nerekl lebo nemam mikrak ako ok... a hram 4 hodiny a potom idem ven tak ako ok... a ked hram uz 4 hodiny tak sa sustredim na hru potom idem chvilku net a idem dpc od pc

human
09-10-13, 16:12
Obnovte ban a locknite to. To, co tu pise nema ani hlavu ani patu.

sGmPositive
09-10-13, 16:45
ja som sa tu obhajil ze nic nemam to je pravda ked mate iny nazor tak to uz neni moja vec... (teda je ale ja vam to inak nevysvetlim ked ste ma nevideli hrat normalne)

Hajjas
09-10-13, 18:34
ja, Zoyer, 3necky, Matis, Jolo, Because... potvrdené wh!
ban obnovený

lock