PDA

Zobrazit normální verzi : DR - baterka



pajda
06-10-13, 22:17
Ahoj , prosim o oddelani Baterky ze serveru DeathRun. Nekteri hraci jako napriklad +Infection+Lampicka stale blika jak buh ví co , navrhl bych aby se udelalo to co na Codu ... Díky Ahoj


http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59238 Ban za Demenciu ( Blikani a ruseni hracu ze spatnym pocitacem )

ZeMi7
10-10-13, 10:28
TENTO THREAD JIZ EXISTUJE ZDE :http://csko.cz/forum/showthread.php?16795-zru%9Aenie-baterky


Ale tak hodim ti sem svuj nazor :)




Jop, muze to byt otravne, kdyz to nekdo dela naschval...

Ale zase na druhou stranu si vem, ze kdyz nejaky novacek je poprve na mape, tak pomoci baterky dokaze odhalit "fake" jumpy/plosiny... Tedy alespon ja tuto moznost hojne vyuzivam, napr. kdyz je moznost skoku na 2 ruzne strany....

Jak si dal odkaz na ten ban... Asi bych to nechal, a resil pouze ty pripady, kteri by baterkou delali problemy ostatnim, a to myslim, ze neni problem pres "!" zavolat admina, popripade, kdyby se to opakovalo, tak to dat na forko, a dostal by ban treba na tyden (v pripade, ze by s tim uz mel drive problem)

pouze muj navrh/nazor, tak poprosim, o normalni reakce ;)

PS: Sorry za chyby, pisu ze skoly... Aneb nuda o chemii :D

hofy
10-10-13, 10:45
Baterky určitě nezakazovat, sám je jednorázově používám kvůli skrytým pastím. Pokud ji má někdo zaplou pořád, s hráčem jsem to zatím vždy vyřešil domluvou.

ZeMi7
10-10-13, 12:06
Pekne si shrnul muj roman :* :DDD

Swagrid
10-10-13, 12:41
Já bych ty baterky nechal, pokud to nějak extra vadí, tak mu domluv a pokud je to nějakej Player co je tam prvně, tak napíšeš přes !. Zbytečný smazat baterku, je to dobrá pomůcka. :)

Na čem to píšeš? Já 3 řádky na svym mobilu píšu 2 hodiny :D
E: Android.

hofy
10-10-13, 12:43
Co máš za OS? Se SwiftKey se píše jedna báseň :D

ZeMi7
10-10-13, 23:04
@Swagrid : Sony Ericsson Xperia X10 mini pro... Ma vysunovaci klavesnici, takze na nem pisu stejne rychle jako na pocitaci, akoratze bez diakritiky :)

jinak jsem pro nechani baterky :*

elMagico
11-10-13, 19:40
Súhlasím s chalanmi :smile: Tiež to využívam na jednorázové hľadanie pascí :smile: Som proti zrušeniu.

Rail
12-10-13, 17:55
Já bych baterky nechal třeba na projetocs3 se někdy Hodí :)

hofy
12-03-14, 21:18
Tak se přeci jen zrušily? Škoda, svůj význam měly a ani jsem si nevšiml, že mi s tím někdo chtěl škodit jiným hráčům.