PDA

Zobrazit normální verzi : GRIMM - demence



NarutoO
07-10-13, 16:58
GRIMM
IP: 90.183.218.1
SID:VALVE_0:0:357709854

Demence, blokovani spoluhracu na trainu u schodu z T spawnu minimalne tri kola za sebou na konci mapy.

->demo<- (http://ubuntuone.com/7H4bhMULHan8knNFrDai4C)

beather
07-10-13, 19:16
je to 15-16 letá holka.. dělá to z toho aby byla zajímavá a zaujala.. myslím že má problémy v real životě (kamarády) tak si to řeší na csku.. toto co jsem napsal je pravda a není to žádná ta blbost co vypouští hráči na publicích a při hrách ! ( sestřenice s ní chodila na základku ) a pardon za upřímnost :blink:

Eso./digl
07-10-13, 19:40
Mozem to beatherovy potvrdit. Ona sa chodi na server vyburit/popisat ale kvoli hre urcite nie. Tiez mam tuto znalost ale odkial pisat nebudem. A ma 15.

NarutoO
07-10-13, 20:23
je to 15-16 letá holka.. dělá to z toho aby byla zajímavá a zaujala.. myslím že má problémy v real životě (kamarády) tak si to řeší na csku.. toto co jsem napsal je pravda a není to žádná ta blbost co vypouští hráči na publicích a při hrách ! ( sestřenice s ní chodila na základku ) a pardon za upřímnost :blink:


Mozem to beatherovy potvrdit. Ona sa chodi na server vyburit/popisat ale kvoli hre urcite nie. Tiez mam tuto znalost ale odkial pisat nebudem. A ma 15.

No fajn. To je asi na adminech, jak to posoudí. Já jsem pro ban alespoň na tři dny. Mě to neskutečně štvalo, ať si svoje problémy řeší jinde. Na chvliličku jsem se tam připojil a celých pět minut (ani ne) co jsem tam byl, tak mě pořád blokovalo toto kotě nedomazlené.

Díky, nechci

Eso./digl
07-10-13, 20:38
Samozrejme ze to je na adminoch ale viem ze to robila preto, ze ju jeden hrac pred tym kolo tak isto blokoval. Samozrejme sa tu musia dodrziavat pravidla a nie oko za oko, zub za zub ale mohly by ste na to prihliadnut ked budete taky dobry. A 3 dni za blokovanie dvery? :).......

piratjo
08-10-13, 00:19
Naruto train je strasne "mala" mapa, staci jeden hrac a nemas sancu opustit T spawn, 1 kolo co tam stala, si to bomba namierila stredom, mohol si ist za bombou , druhe kolo co tam bola si bol v dome prvy naco si sa vracal, je to pub je to hra, blokujucich hracov ti tu napocitam tri prdele, ked vidis ze tam stoji tak tam jednoducho nelez

NarutoO
08-10-13, 08:00
Už nemám potřebu jí trestat. Včera jsme si to vyříkalia slíbila, že to dělat nebude. Takže lock.

matis
08-10-13, 08:05
ok sefe