PDA

Zobrazit normální verzi : Nepravem



Aceqa Joe
07-10-13, 18:00
Ahojte myslim ze se nemusim predstavovat.....Pred par dny cca 4 dny jsem hral gather s 3neckym,Jolo,Matis a dalsi......Nebot me steam porad vyhazoval a mel jsem jen 20 fps a lagoval mi tak jsem po roce spustil NS...A dneska po 4 dnech hrani s NS jsem dostal ban...


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 83693)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu #37206 (WH) s DIP'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Mausessports | Aceqa(L_Q)
[AMXBANS] Tvuj nick: Mausessports | Aceqa(L_Q)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:426895723
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:426895723
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.221.212.41
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Does
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Ano vice banu tam je..ale pokud vim tak uz jednou jsem tu s timlhe byl ze mam Sdilenou IP dostal jsem UNBAN a rok jsem na NS nehral.....a ted dostanu za obchazeni BANU ? Prosim o unban...WH a nic takoveho nemam jenom leta zkusenosti a sluchatka.....P.s gather jsem hral s NS a nikdo si nestezoval ze neco mam takze prosim UNBAN .....at muzu do vanoc nez budu mit new steam hrat

Aceqa Joe
07-10-13, 18:04
TAKY mam neco pred davnem az ted jsem zjistil ze mi nekdo napsal....asi se spletl ja admin nejsem toto
dobrý den admine prosím čtěte

dobrý den chtěl bych podat stížnost na hráče jménem K.I.L.L.E.R V.I.P na deathrunu se považuje za Admina je to admin ? a nebo ne ? jsem tady novej (na forum) nevyznám se tady a něco jsem udělal a jsem rád sedím tu asi 20 min a hledám tak bych chtěl nahlásit že se vydává za admina pokut je admin tak se omlouvám cs hraju dlouho jen na forum nechodím děkuju za odpověd´

hofy
07-10-13, 18:11
Ahoj, omlouvám se, máš pravdu. Steam vlastníš, což jsem si v chatlogu neověřoval, když jsi byl nahlášen na fóru. Ban jsem tedy zrušil.

Jinak porušení pravidel můžeš hlásit zde http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%E1%9Aen%ED-cheater%26%23367%3B-st%ED%9E.

Takže ještě jednou sorry za komplikace.

Aceqa Joe
07-10-13, 18:17
Děkuji za pohotovou reakci..Říkám za to že se mi na NS Hraje lipe nebot steam laguje a mam tam 20 fps a vyhazuje porad za to nemuzu...Dekuji za unban.....Jen se divim ze mi nekdo napsal sokromou zpravu dobry den admine :)

matis
11-10-13, 08:26
vyriesene - Lock