PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - kofi



tomasfridrich1
07-10-13, 21:14
Ahoj, Dostal jsem neprávem ban za wallhack který jsem ovšem neměl... Rád bych aby se to nějak vyřešilo jelikož už se mi to stalo jednou a nevím proč..

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 83235)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Moje jmeno je nikdo :D
[AMXBANS] Tvuj nick: Moje jmeno je nikdo :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1):VALVE_0:0:1106206062
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1106206062
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.85.253.142
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.85.253.142
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: KOFI (kofi)
[AMXBANS] Server: csko.cz | Mega pub 2 (de_survivor)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

because
07-10-13, 22:25
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=45159 Takze aj obchadzas? :)

tomasfridrich1
07-10-13, 22:29
hele já o tomhle banu nic nevim jo ale jsem si jistej že WALLHACK nemam

tomasfridrich1
07-10-13, 22:33
Hele věřte mi já jsem dostal BAN neprávem... Já nevím jak se dá obcházet nebo co a jsem rád že hraju. Nechápu že některé cheatery nezabanujete a mě necheatera jo..
Je to divný ale je to tak takže prosím O unban...
Kdybych si byl vědom že jsem si stáhnul nebo snad použil WH tak bych tady ze sebe nedělal kokota a nepsal bych sem ale já nic nemam a v tom je ten problém..

because
07-10-13, 22:36
Pockaj na demo..

tomasfridrich1
07-10-13, 22:38
ok čekam... a to že jsem dostal ban před tím tak to nebyl WH ale náhoda

Britny
14-10-13, 19:42
Napsal si "už jednou se to stalo" tzn. Ban si dostal, ale jelikož máš DIP, tak sis ji změnil a mohl sis vesele dál hrát - už jenom ten první nick zabanovaný jako tomasek mluví za vše.. Prostě obcházíš, ban dát na ID a nazdar.. Samozřejmě, že i to demo by být mohlo.. Ale i tak na 99,9% si to ty :))

tomasfridrich1
14-10-13, 21:31
Hele, jo jednou sem ban dostal ale ale bylo to neprávem jako teď...
Britny a ty víš že na mega pub 2 sem ti vsechno hlásil kdo si myslim ze ma cheaty tak toho nech.
Docela mi to vadí a přemýšlím jestli nepodám na counter strike trestní oznámení z důvodu urážky.
A to že když mi dal kofi ban tak neznamená že mě tam neuvidíte a je docela na píču že dávat bany umí těm co nemaj cheaty ale ty co je maj tak jim nic nedá.
A kdyby ste alespoň napsali kofimu at sem dá DEMO kde je na 100% videt ze mam WH a beru ale jinak se bezte vycpat...
Nic sem nemnel, nemam a nic mít nechci...

Britny
15-10-13, 15:07
Tak mi ukaž, kde si psal žádost o UB, kde si dostal ban poprvé.. Ukaž mi ji :) Kde ti byl dán UB, je jasný, že sis o UB nepsal a rovnou si změnil IP a nic neřešil. Potom vůbec tě neznám, ani neznám tvůj nick a nick tomas fridrich mi nic neříká, tak nevím cos mi kdy hlásil. Požádat si můžeš, ale budeš vypadat jak blbec, pač toto je public a soukromý projekt, tady když tě majitel chtít nebude tak ty můžeš tak prd.. Ano demo bych taky ráda viděla, ale to neznamená že ban neobcházíš.. ;)

Nihilia
15-10-13, 15:29
tomasfridrich1: Docela mi to vadí a přemýšlím jestli nepodám na counter strike trestní oznámení z důvodu urážky.

Nezlob se na mě, ale tohle už je moc i na mě :laughing1:
Podej trestní oznámení na counter strike, sice nevím jak na něj chceš podat trestní oznámení, protože counter strike je pouze hra a majitel je Valve, ale je to na tobě.

Každopádně mně pošli to co hulíš nebo bereš, protože v takovém stavu chci byt jednou v životě taky :laughing1:

dhaaqu
15-10-13, 19:53
Docela mi to vadí a přemýšlím jestli nepodám na counter strike trestní oznámení z důvodu urážky.
Z průběhu procesu... http://www.youtube.com/watch?v=I6CPPema0QY