PDA

Zobrazit normální verzi : Prozba....



tralalaa
08-10-13, 18:59
Zdravím týmto emailom by som chcel pozdraviť a hlavne vyjadriť svoje pohoršenie nad servermi ktoré provozujete ....
prvým bodom by bolo to že som bol napojený na servery asi tak 2 hodinky a počas mojho hrania tam behal chlap zo zapnutým sh a ab ...
to by som ešte prehltol keby ten pán dostal aspoň ban... no reportoval som ho celý čas ako bol napojený ale nejako sa žiadny admin nedostavoval ! Neviem či to je nedostatkom adminov na csko.cz alebo iba malou aktivitou adminov na csko.cz presný server na ktorom sa mi to stalo bolo csko.cz only dust2 ... Zároveň ako to býva na NS serveroch ... povinná výbava niektorých NS hráčov je WH ty čo nevedia takzvaný wallhack ! Čo prekáža v hraní dosť večine hráčov ... Respektíve všetkým
Týmto by som chcel kontaktovať niekoho s VEDENIA csko.cz lebo mam pre nich jednoduché riešenie ....
" PS: Človek ako ja čo už je dostatok starý na to že ked príde domov s práce a chce si zahrať respektíve sa troška odreagovať primitívnou hrou by aspoň chcel aby mu tam chlap nebehal zo SH po servery....
A teraz rovno odpoviem na otázky ako ? ako vieš že ma wh ? respektíve AB /SH ? (multihack ) ?
Za svojho ešte školskeho posobenia som sa csku venoval dosť dlho a hodin na steame mam odohrané viac než dosť ...
Tak isto sa podielal na portáloch (ako admin resp. cheathunter ) čiže Debatovať o mojich skúsenostiach je zbytočné
Týmto by som chcel pozdraviť tých čo sa dostali v čítaní až sem ... a prosil vas o reakciu na toto forum lebo ked si to nikto nebude všímať tato stará ale prepracovaná online hra bude časom zabudnuta kôli tomu že všetkých znechutilo hrať s cheatermi ... ( POZDRAVUJEM A Vopred sa ospravedlňujem za gramatické chyby ... ! Odpoved s vedenia poprosím na vajic65@seznam.cz / DAKUJEM /

matis
08-10-13, 19:06
Dakujeme za postrehy, skusime adminom zvysit platy, aby ani nechodili spat a dohliadali na servery permanentne

ospravedlnujeme sa za vzniknute problemy

Facened
08-10-13, 19:30
Dakujeme za postrehy, skusime adminom zvysit platy, aby ani nechodili spat a dohliadali na servery permanentne

ospravedlnujeme sa za vzniknute problemy

Konečne

vikernes
08-10-13, 19:40
Dakujeme za postrehy, skusime adminom zvysit platy, aby ani nechodili spat a dohliadali na servery permanentne

ospravedlnujeme sa za vzniknute problemy

Daj Eura.... ! :D

andreas2012
08-10-13, 20:52
No pravě kvuli tomu že adminovani je gratis jop neboli hobby tak proč jich ještě par nepřibrat.

Mr.Hol
08-10-13, 21:13
Nez 50x hlasit je lepsi, jak jiste vis ze sveho dlouhodobeho pusobeni na cs scene, nekoho natocit. Na SH ti staci 3-5 sekund a dal muzes vesele hrat. Jakmile se ti povede nekoho natocit, muzes ho nahlasit zde na foru v sekci "Hlaseni cyteru" a atmyni se o zbytek postaraji.

Fhacker
08-10-13, 21:21
Dobrý pán ale treba uznať že zabil :D :D a niekto ho aspoň pochválte na ten email :D :D :D :D

slide
08-10-13, 23:00
OMFG .... Inak žiadosťi o práva su mimo provoz.. snažís sa písať strašne inteligentne ale

"Zdravím týmto emailom by som chcel pozdraviť" - Bezdak ? Si mal povedať hneď že toto je e-mailova schránka
"Zároveň ako to býva na NS serveroch ... povinná výbava niektorých NS hráčov je WH ty čo nevedia takzvaný wallhack !" - Nie sme dementní, neuveríš ale vieme čo to je a niesi o nieco viac za to ze mas Steam .. a neuveris su aj S hraci s cheatmy
"Čo prekáža v hraní dosť večine hráčov" - no ale nehovor vážne ? a ja som si myslel že iba mne a tebe
"ako admin resp. cheathunter" - abraka dabra, dve rozdielne veci, vyber si (vesmir je cesta) ...

jak ja takýchto intelektuálov milujem ach ...

lynx
09-10-13, 11:29
Nemyslím si, že by sa mal niekto iný uvedomiť než iba ty. Pri všetkej úcte práca admina (rozumej ako už bolo vyššie spomenuté hobby), neznamená, že dotyčný človek pri tom musí sedieť 24/7 (Alebo ty ako admin si pri tom toľko presedel? <forever alone>). Je to individuálne kto, kedy a koľko času tomu môže venovať a chce obetovať (áno obetovať, lebo je to zadarmo a pre ľudí ako si aj ty). Každý ma svoj osobný, pracovný či školský život. Prečo si ho nenatočil a nedal na fórum? Ak mal SH stačilo by len pár sekúnd, a už by si ho viac nestretol. Ja tomu rozumiem tak, že sa ti jednoducho nechcelo, a teraz sa ešte prídeš sťažovať. Btw. máš tu 65 serverov, (myslim, že minimálne na ďalších 5-6 musel šlapať ešte dust2), takže fakt inteligentné od teba sedieť tam dve hodiny s týpkom s SH a AB.

MarcelloR
09-10-13, 12:56
Zdravím týmto emailom by som chcel pozdraviť a hlavne vyjadriť svoje pohoršenie nad servermi ktoré provozujete ....


Zdravím, týmto postom by som chcel pozdraviť a hlavne vyjadriť svoje pohoršenie nad vašou gramatikou pán CHH ;)

matis
10-10-13, 07:51
Vyriesene Super Hero hraca sme chytili a poslali natacat dalsie pokracovanie filmu Ironman...dakujeme

Lock