PDA

Zobrazit normální verzi : Unban, dostal sem ho neprávem.



explosion
05-09-11, 11:47
Hráč I AM THE SUPERNOVA
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:17357534
IP adresa skrytý
Udělen 05-09-2011 - 11:41
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod AB
BAN dal Admin grEy
BAN dal Server http://www.csko.cz


Dobrý den, chci požádat o potrestání admina grEy, protože mi dal ban neprávem za "AB" a to se ani nepodíval do spectu. Brečel že mám dobrý aim a hned banoval. Prosím o UNBAN a potrestání. Díky

PS: Kdo by měl AB na kotelně a ještě hráč jako sem já s takovým steam id.

Díky za pochopení.

explosion
05-09-11, 11:51
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Zabanovany nick : I AM THE SUPERNOVA
[AMXBANS] Duvod : ' AB '
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Zabanovane SteamID : STEAM_0 : 1 : 17357534
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa : 90.176.81.204
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =======================================

1488.6
05-09-11, 11:52
ještě hráč jako sem já s takovým steam id.
to jako chceš říct, že steam přiděluje lidem stejny id ?? :D nebo nějak jsem to nepochopil ;)

explosion
05-09-11, 12:10
Ne, chtěl sem jen říct že v admin týmu máte nepořádek nic víc :).

Server admin : Já můžu říkat že sem pro, protože kdo se odsud dostal na INVEX CUP? Já myslím že nikdo.

Nechci být namyšlený a jestli jste to tak pochopili tak se vám omlouvám.

kashpi
05-09-11, 12:47
a mě začíná steam_id 59 a jsem taky pro? :D

btw za jakej klan si hrál na invexu? :D

edit: počkáme si na demo od admina :)

grEy
05-09-11, 12:50
Ja ta nezdravim, to v prvom rade, pretoze si otrasny luhar. Ja som na deathmatchi vobec nehral a ani tam nehravam, cize som neplakal, kludne si skontroluj chat log kamarat. Jeden hrac mi napisal, ze mas aimbot a tak som prisiel - hned som sa napojil do spectu. Spectoval som ta niekolko minut, nez som sa odhodlal dat ti ban. Podla mna AB.
Tu je demo. (http://csko.cz/dema/upload/dir/STEAM_0117357534.dem)

explosion
05-09-11, 12:56
kashpi - CZ KLAN - antix.

grey - z Tebe cheat-hunter asi nikdy nebude, ale díky že ti můj aim připadá jako AB , beru to jako kompliment.

killer-savage
05-09-11, 13:34
z Tebe cheat-hunter asi nikdy nebude
on uz cheat-hunter je.

UFOusek
05-09-11, 13:49
ParadoXX v2

grEy
05-09-11, 14:11
Poprosim kompetentnych o zhliadnutie dema, aj ked mal podla mojho nazoru znacne AB, dakujem.

kashpi
05-09-11, 14:55
Tohle je docela dost těžký posoudit. Spíš v některých místech to vypadalo na WH :D
Podle mě buď má AB nebo je to fakt skilla.

ale chovat se neumí
http://csko.cz/chat/27020/2011.06.05.htm
hledejte podle jeho steam_id STEAM_0:1:17357534

1488.6
05-09-11, 15:08
zkuste se zadívat na ten čas 16:24, jak se ho snaží pokoušet zastřelit z dálky a nepovedlo se mu to na víc ran. S ab by se mu to povedlo na poprvý, když tamty ostatní dával na jednu ránu. Ale zase tam jsou ty dva co je záhadně sejme, hned po tomhle času.

grEy
05-09-11, 15:09
Tie zmeny nickov su zaujimave, uprimne si myslim, ze to nie je jeho steam, ale ze ho ma kupeny od kamarata, alebo podobne. Podla mna je to AB, pokial si ty myslis, ze je to WH, tak mu tu permu zatial necham. Nech posudia aj ini.
EDIT: @1488.6 To je pravda, ale dnes uz su taki sikulovia, co vypinaju a zapinaju, takze tak.

Svacinar
05-09-11, 16:43
Podle mého skromného názoru AB má. Oddělal mě úsek od 19:00 - 19:12, těch 5 HS na plant A. Tvoje přesnost na HS je aspoň 80 %. Jen jednoho člověka jsem tady viděl dávat tolik HS a to je eA pt4444k, ale ten je čistej.

kashpi
05-09-11, 17:29
zajímavý, že ses taky nejvíc zarazil u 19-té minuty :D ta se mi u něj líbila nejvíc, a zajimavý, že skoro pořád má 1 střelu a druhá HS :)

bones
05-09-11, 17:35
Myslim, ze mal akurat velke stastie, mys urcite nema za par korun a taktiez to nehra asi prvy den. Je sice pravda, ze v dnesnej dobe su uz tie aimboty tak pekelne prepracovane, ze sa to uz tazko odhaluje, ale asi by som mu za toto nedal ban, taketo jednoklikove palice sa podaria kazdemu obcas, aj ked ano, jemu sa ich podarilo niekolko posebe.

72 Virgins
05-09-11, 17:44
Souhlasim s bonesem. Ale pokud ho odbanuješ tak mu nech aspon tři dni za to že lže při žádosti o unban a nespravedlivě obviňuje admina. Tot můj názor


Brečel že mám dobrý aim a hned banoval.

kashpi
05-09-11, 17:48
Taky se přimluvím za ban na 3 dny za to chování jeho.
Na AB je to docela neprokazatelný, asi to má fakt v ruce, jen si na něj dáme větší pozor :)

grEy
05-09-11, 17:50
No, ja som si tiez myslel, ze ma len stastie, preto som spectoval a tocil tak dlho. V kazdom pripade ma unban, ked si myslite, ze ma len stastie.
EDIT: Resp. skracujem ban

kashpi
05-09-11, 17:55
kouknite na čas cca 19:40 nějak se mi nelíbí jak míří na toho T a on je za zdí a teprve jak vidí do dveří, tak zjistí, že je až za zdí, ale nevím jestli to je teda jen štěstí :D

edit: měl si mu hodit halucinaci ;-)

Svacinar
05-09-11, 17:57
kouknite na čas cca 19:40 nějak se mi nelíbí jak míří na toho T a on je za zdí a teprve jak vidí do dveří, tak zjistí, že je až za zdí, ale nevím jestli to je teda jen štěstí :D

edit: měl si mu hodit halucinaci ;-)

To mě tam taky zarazilo.

grEy
05-09-11, 17:58
Neviem ako sa dava halucinacia (mozem ju dat aj bez prav?). Tiez boli momenty, ked sa mi zdalo, ze ma aj wh, ale na to som sa v tej chvili nesustredil.

kashpi
05-09-11, 19:21
Aha, já nevěděl, že nemáš práva na tom serveru. Takže to admin ESP bylo tedy jen z VIP,že?
Jinak pokud tam máš práva, tak halucinace se dáva klávesou R, ale chce to trpělivost

explosion
05-09-11, 19:52
:D KOTELNA POWER. Ani nevím proč tu hraju. Jdu si hrát na ESL, tam aspoň nebrečí když jim dají hlavy na buletky ;)

BAWSON
05-09-11, 19:53
:D KOTELNA POWER. Ani nevím proč tu hraju. Jdu si hrát na ESL, tam aspoň nebrečí když jim dají hlavy na buletky ;)

Tak Ahoj.

Kotel
05-09-11, 21:59
Grey ma prava jen na JB a zombie.
Pak v banlistu vidim hrace akka se steamem, ale na foru jsem nevidel, ze by nekdo u nej hlasil wh.

grEy
06-09-11, 06:54
A na deathrune. Takze ked nemam niekde prava a je tam cheater, tak mu nemam dat ban? Mmm, ten akka mal, hraci pisali cez admin say, ze ma WH. Samozrejme som ho spectoval, mam demo..

Kotel
06-09-11, 14:33
Ban dat muzes, ale mel by na demo kouknout jeste nekdo. Kdyz ma nekdo nahrano o par tisic hodin vic a orientuje se podle zvuku, tak to na prvni pohled nepoznas, protoze nepostrehnes, cim se hrac okolo nej prozradil. Kdybych mel jistotu, ze se nespletes, tak budes mit prava na vsech serverech. Jiny duvod neni.
Pak na server prijde dobry hrac a kdyz ho nikdo nezna, tak vetsinou dostane ban a ja to ani nezjistim.