PDA

Zobrazit normální verzi : [Mara]Žádost o Unban



Mara8900
09-10-13, 13:41
Zdravím, jelikož to je doba co jsem dostal ban za Hacking, ano přiznávám že jsem hlupák, ale strašně mi chybí kotelna, a chtěl bych si tam zas někdy zahrát, mám od vás i NonSteam Counter Strike, a bavilo mě u vás hlavně DM, ale bohužle já hlupák jsem nemohl vydržet to že jiný hlupáci tam měli hacky, tak jsem se musel přidat sám, byla to hloupost do teď se mlátím, proč jsem to udělal, ale to co, každý si zaslouží 2. šanci, já sice měl ban za něco za co by se 2 šance dát neměla, ale napravil jsem se, dříve jsem se choval jako děcko, a za to je mi ze sebe špatně, ale snažím se napravit, a hacky jsem nezapl už cca 6 měsíců, a nechci je vidět, rád bych si zase zahrál na některých vaších super serverech, ale asi vím že se mi to nesplní, a když se mi to nesplní, budu se mlátit ještě víc, protože já hlupák jsem to neměl ani zapínat, nenávidím se, ale miluju váš portál, rád bych se tam zase podíval. S Pozdravem Mara

PS: Ten ban mám skoro 1 Rok, a podle mě 1 rok je dost času na nápravu.

IP:89.203.192.163

Facened
09-10-13, 16:43
Tvoja druhá šanca je kúpa Steamu a ban na non-steam vyprší automaticky za 2 roky

matis
10-10-13, 08:15
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=44733

asi ne, jedine originalka

Mara8900
10-10-13, 20:34
Tvoja druhá šanca je kúpa Steamu a ban na non-steam vyprší automaticky za 2 roky

Vím že je to trapné, ale prosím, napravil jsem se, a moc mi Kotelna Chybí ;( Každý má dostat 2 šanci :( :( :(

Facened
10-10-13, 20:53
Vím že je to trapné, ale prosím, napravil jsem se, a moc mi Kotelna Chybí ;( Každý má dostat 2 šanci :( :( :(

No veď ty ju aj dostávaš, kúp si steam a môžeš hrať