PDA

Zobrazit normální verzi : Gangster mod



ZeMi7
10-10-13, 16:48
VŠECHNY MOŽNOSTI HLASOVÁNÍ JSOU VYSVĚTLENY DOLE POD TEXTEM



Ahoj...
Toto téma vzníká jako pokračování TOHO (http://csko.cz/forum/showthread.php?18384-Ohledn%C4%9B-Gangster-Mod) tématu, jenž založil Mr.N0b0dy, ve kterém přihází s možností upravení Gangster modu. Jeho topic vyvolal celkem velkou odezvu, akorátže už je celkem dosti nepřehledný, chaotický, a lehce se v něm ztratíte, a navíc se tam navršilo spoustu návrhů...

Tímto příspěvkem bych chtěl shrnout všechny nápady, které se v threadu, který vytvořil N0b0dy vyskytly, a také nabídl jejich možná mixování. Zároveň Vám také dát možnost hlasovat pro typ úpravy, ke které se přikláníte, snadně a rychle :)



Možnost vyjádření máte nahoře v anketě ;)


Možnosti hlasování :



1. Nechat gangster mod tak jak je nyní. (žádné úpravy)

2. Přidat camp-meter (to zapříčiní, že když se hráč delé zdržuje na jednom místě, neboli "kempí", postupně dochází k ubírání jeho životů, až na úplnou nulu v případě, že toto "varování" bude ignorovat, a dále se nebude hýbat.

3. Za kill při Gangsteru by se Vám neodečítaly peníze.

4. Časový limit. (tzn. po uplynutí např. 5 minut by gangster mod skončil, a pokračoval by normální simon, tak jak je to nyní u schovky)

Kombinace:
5. Přidání Camp - Meteru i neodečítání peněz za kill.

6. Přidání Camp - Meteru i časový limit.

7. Přidání neodečítání peněz za kill i časový limit

8. Přidání všech 3 možností. (tj. Camp - Meter , Neodečítání peněz za kill , Časový limit)


PS: Ty čísla v posledních 4 možnostech mají odkazovat na předešlé návrhy :)

Swagrid
10-10-13, 17:21
Odčítání peněz za kill se bere i jako připočítání? Pokud ano, tak to rozhodně přidat.

Grakon2702
10-10-13, 18:09
Hlasoval jsem pro přidání kemp-metru a neodečítání peněz. Pro možnost přidání všeho jsem nehlasoval z jednoho určitého důvodu. Když skončí mód, vězni jsou po celé mapě, Ct pak nemá šanci zabránit vzpouře (pokud nejsou vězni idi*ti).

Mr.N0b0dy
10-10-13, 20:10
Zemi tohle jsem plánoval už dlouho, ale neměl jsem na tohle čas. Výborná práce tohohle Threadu, aspoň se dozvíme, co by bylo nejlepší. GJ :)

ZeMi7
10-10-13, 20:48
@Grakon : samozrejme, nic proti tomu nemam....akorat, ze kdybych to sem nenapsal, nasel by se nekdo, kdo by to tu chtel, a dodateccne to pridavat by nemelo cenu... Takhle je tu vse, a kazdy si vybere :) (jinak v tom cos psal s tebou plne souhlasim)


@N0b0dy : co napsat... :D thx, snad to neprijde ucelne pouze tobe :)