PDA

Zobrazit normální verzi : Jail break - smooke



`Dr[.E.]nkY.:)
10-10-13, 19:56
Ahoj. Takže jak začít. Nijak.. Tohle prostě... Pokud to dobře chápete tak lidi co píšou s odpuštěním sra*ky.. Tak asi uz vas to nastve... Ja se omlouvam hracovi "Laska na prvni pohled" ... Je mi lito toho ze jsem napsal takovouhle poznamku.. ----!-Tvoje matka je retard.-!- Hloupost to napsat.. presne.. vím.. Už s tím jsem měl problémy ale tohle už bylo něco .. většího. Omluvil jsem se jeste in-game. Ale už bolo pozdě. Omlouvám se fajn adminovi smookovi.. Mohl mi to odpustit kdyz jsem se dotycnemu omluvil..

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Smooke
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Urazeni rodiny'
[AMXBANS] Delka: '3 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1919177755'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.178.180.246'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Zde jsou ty kecy co furt písal.



*MRTVY* [CMMS]Laska na prvni pohled : moja mama je SPY!
*MRTVY* [CMMS]Laska na prvni pohled : Nejsem killer nejsem skill sem jen lama co ma styl!

*MRTVY* `Dr[.E.]nkY.:) : Promin

Smooke slituj se a pochop to. Jeste z minule hry strasne strasne moc FKilloval,nedaval HVD ked mal a radsi dal mod. Bol som vztekli. Asi som mal ist ven na cerstvi vzduch.. Omlouvam se... a slitujte se.
S pozdravom smutný drenky ... :cray:

Zoyer
10-10-13, 20:01
3 tejdny za tvoje mama je retard ?

dej mu to na den za toto + spam :D

E:
Drenky, s tebou už je problémů až až. Ti co si tě všímají delší dobu ví, že pokud se jedná o nadávky, musíš mu to vždycky vrátit ať ho to co nejvíc urazí. Už jsi za to dostal upozorňování dost a myslím, že 3 týdny jsou u tvého chování průměrné. Už si uvědom, že tady se máš chovat slušně a pokud ti někdo nadává, tak to neřeš a ignoruj to. Pokud ti to bude hodně vadit (věřim že si časem zvykneš) tak to nahlásíš na fórum, nebo adminovi přímo vě hře.



E2: v banlistu na takove VID ban uz neni, tak mas asi ub. :D

`Dr[.E.]nkY.:)
10-10-13, 20:18
Kdo Mi dal UB? O.O

Zoyer
10-10-13, 20:19
bud kotel nebo smooke.

matis
10-10-13, 20:25
Vyriesene - lock

Charon35
10-10-13, 21:51
A trochu menej kecaj. Už som ťa na to upozornil v hre. Inak to je len otázka času, kto ti dá ďalší ban za rušenie simona...a z toho sa tak ľahko nevyvlečeš. Ber to len ako radu.