PDA

Zobrazit normální verzi : Řešení sporů soubojem.



NarutoO
10-10-13, 23:31
Ahoj, množí se nám tu takové nepěkné nálady. Řekl jsem si, že by nebylo od věci řešit tyto rozbroje soubojem, jako za starých časův. Dust 1v1 or whatever. Alespoň by byla každou chvíli veřejná akce. Kdo by vyhrál, vyšel by ze sporu jako vítěz a prohravší by v té dané věci nemohl již více disponovat argumenty a mlčel by. Myslím, že by některým prospěla "hra na čest", když čest vznešenou samu neviděli ni z vlaku.

Co o tom soudíte?

E: Pověřený admin/moderátor by v rámci posouzení nějakého vleklého sporu navrhnul jedné z protistran, že může druhou vyzvat na soubouj 1v1 (žádné týmy, to by jen posilovalo rozdělování). Večer by se rezervoval server a hrála by se "očišťovačka". Tzn. bez veškerého ohledu na důvod sporu a argumenty by čest výherce byla očištěna a prohravší by musel prokázat pokoru a ustoupit.

E: výzva k souboji by znamenala pro zúčstněné hlavně přijetí pravidel, tzn. bezezbytku respektovat výsledek zápasu a dodržení míru po zápasu. Protože jinak by to postrádalo smysl!

-NtO-

Charon35
10-10-13, 23:47
Super nápad taký verejný súboj. Len pochybujem, že by niekto z tých rádoby skillerov na to išiel :D Ale ja som za.

ZeMi7
11-10-13, 00:36
Thumbs up :) good napad, urcite pro

NarutoO
11-10-13, 01:10
Super nápad taký verejný súboj. Len pochybujem, že by niekto z tých rádoby skillerov na to išiel :D Ale ja som za.

Když tady mám šéfa šéfů, admina kata. Nestálo by za to, kdyby to pro ně byla povinnost? Pořád (možná spíš často) se spolu hádají. Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku. Zvaž to, mohlo by to být poučné (a taky by to mohla být do jisté míry i sranda).

Acid
11-10-13, 08:53
Good idea, rozbiju vás všechny jako gladiátor. Hahahá

BiA Fz
11-10-13, 09:31
Vyzývam Flashe na zápas v lolku.

NarutoO
11-10-13, 10:12
Good idea, rozbiju vás všechny jako gladiátor. Hahahá


Vyzývam Flashe na zápas v lolku.

No, já měl na mysli ty opravdický hádky.. Jako když si dva lidi nadávaj v chatboxu, nebo ve hře a už je to třeba delší záležitost. Vytrhnout bolavý zub, vyřešit starou nevraživost, otevřít a vyléčit po chlapsku staré rány. :P

Zoyer
11-10-13, 10:50
prohraju a notebook vyleti z okna :D

Charon35
11-10-13, 17:53
Když tady mám šéfa šéfů, admina kata. Nestálo by za to, kdyby to pro ně byla povinnost? Pořád (možná spíš často) se spolu hádají. Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku. Zvaž to, mohlo by to být poučné (a taky by to mohla být do jisté míry i sranda).

Tvoje údaje do PM.

3k a Jerry
11-10-13, 20:43
"Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku." Lol tuto frázu na internetu rači nepoužívej ..
Přijde mě blbost tohle absolbovat když mám pravdu, ale mam 11 fps na tomhle dělu a skill jako mýval, který vběhl do kavárny..
Pokud jsem to pochopil správně, tak mě to přijde jako uplná blbost

Giussepe
11-10-13, 20:55
Abych pravdu řekl, tak podle mě je to blbost. Když se dohadují dva rozumní lidé tak se vždy dohodnou. Pokud se hadají dva pitomci, tak si každy bude stát za svým a nepomůže jim ani svěcená voda. Navíc je nesmysl soudit něčí argumenty podle toho jaký má skill. Když bude nějaký skiller tvrdit, že tráva je modrá, všichni mu to budou vyvracet protože každý ví, že je to blbost, ale on všechny vyzve na duel, porazí je a řekne: "vidíte měl jsem pravdu!", byť je to úplný bullshit. Navíc chatbox je tu od toho, aby se do něj psalo a argumentovalo, pokud je to v mezích slušnosti a není to v rozporu s pravidly. Když začne přituhovat, tak jsou tu od toho moderatoři, aby budto uklidnili situaci nebo při nejhorším dali ban.

dtr
11-10-13, 22:08
Vyzývam Flashe na zápas v lolku.

To jsi pán vyzvat někoho kdo ma tejden 30ku :)

hofy
11-10-13, 22:47
Dobré možná pro pobavení, jinak zastávám názor Giussepeho.

Charon35
11-10-13, 23:44
"Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku." Lol tuto frázu na internetu rači nepoužívej ..
Přijde mě blbost tohle absolbovat když mám pravdu, ale mam 11 fps na tomhle dělu a skill jako mýval, který vběhl do kavárny..
Pokud jsem to pochopil správně, tak mě to přijde jako uplná blbost

:DDDDDDDDDDDDDDD dik za pobavenie na večer :D

Inak neberte to tiež tam vážne. Ja by som si to skôr predstavoval ako na lige. Prihlási sa že chce 1on1 a môžu si to rozdať. Aj keď neviem či to tu má nejaký význam :)

human
11-10-13, 23:58
Cyberneticki gladiatori? :D

Flash
12-10-13, 00:29
Vyzývam Flashe na zápas v lolku.

Na picuse jako ses ty si urcite budu delat cas, to si uhod :D ani za pripadnou vyhru by me nestalo se s tebou srat, fakt si nemam co dokazovat... "zapas" si davej s nekym, kdo je stejne vypatlanej jako ty a ma stejnou potrebu si merit penis ve hre. Ted nezapomen napsat, jak se strasne bojim velkyho fantozela. Dopredu ti rikam, ze tim to fakt neni, 1v1 se povazuju i tak za nulu, ale za ty roky hrani sem pochopil, ze hadat se s kterenem je jako hazet hrach o stenu a stejne by sis vzdycky nasel nejakou vymluvu, jako obvykle, kdyby to nevyslo podle tvych predstav, takze to tuplem nema smysl.

3k a Jerry
12-10-13, 01:03
Na picuse jako ses ty si urcite budu delat cas
Poslední dobou se spíš chováš jako pičus ty..
Stačí si projet tvoje příspevky a to jak se hadáš s adminama + slovník ..
Nevím co se ti vesralo do hlavy, nebo asi si začal bušit v posilce že si myslíš že ti patří svět..
Dej si nervy do pořádku a použivej normální slova, ostatní jsou tu banováni za sračky a některým tu zatím vše prochází, bez toho aby je jen někdo napomenul at se krotí..
Nezapomen mě spomenout v dalším postu jakej jsem kretén a pořádně mě setři :)

Jen v rychlovce ..
http://csko.cz/forum/showthread.php?13715-Ot%E1zky&p=209974#post209974
http://csko.cz/forum/showthread.php?17179-Fra%9Aka-alias-quot-KOF-quot-a-adminsk%E9-pr%E1va&p=187999#post187999

Nebudem to tu hromadit, jen se zamysli asi to nejde napsat jinak ..

Flash
12-10-13, 01:18
Posledni dobou a vytahnes pul roku starej post na Kofiho, vyborne. Neresim, uz to zacal rozebirat Charon v admin foru... fantozel chtel provokovat, tak sem mu to vratil. On moc dobre vi, co si o nem myslim a stejne napise takovy hovno, jeho problem, ne muj. Nevsimal bych si ho, kdyby si on nevsimal me, to si uvedomte. Napsal sem, co si o nem myslim a vic je mi to ukradeny. Vulgarity a picoviny tu banujou ostatni, ne ja. Nechapu vyznam banovani takovych veci. Vyjadrovani ma kazdej svoje a je mi jedno, jaky ma moje uroven. Nikdo z vas tu nikoho ani postem ani banem neprevychova, to si kurva konecne uvedomte. Tohle forum uz je dlouhou dobu nezvladatelny ale porad sou tu ocividne rytiri svetla a snazej se tu o zachranu nemoznyho.

Charon35
12-10-13, 01:33
To sa nazýva úroveň vyjadrovanie sa na verejnosti. A je mi jedno či to je medzi 50 ročnými na golfe, alebo 13 ročnými na csku. Ale tebe to je všetko jedno, tak zbytočne niečo písať. Len potom sa nečudujte, keď ti nejaké decko na ulici začne nadávať do kktov. Mne sa to teda nepáči, ak tebe áno, tak to je trochu divné. Držím palce s výchovou deciek ak vôbec nejaké plánuješ.

ObriJahoda
12-10-13, 10:09
dobre do seba! dobite se pobite se zabite se ! ale pozor ja bych z dovolenim prosel :D:D:D

NarutoO
12-10-13, 11:17
"Když je to vážně, měli by si to vyřídit na férovku." Lol tuto frázu na internetu rači nepoužívej ..
Přijde mě blbost tohle absolbovat když mám pravdu, ale mam 11 fps na tomhle dělu a skill jako mýval, který vběhl do kavárny..
Pokud jsem to pochopil správně, tak mě to přijde jako uplná blbost


Abych pravdu řekl, tak podle mě je to blbost. Když se dohadují dva rozumní lidé tak se vždy dohodnou. Pokud se hadají dva pitomci, tak si každy bude stát za svým a nepomůže jim ani svěcená voda. Navíc je nesmysl soudit něčí argumenty podle toho jaký má skill. Když bude nějaký skiller tvrdit, že tráva je modrá, všichni mu to budou vyvracet protože každý ví, že je to blbost, ale on všechny vyzve na duel, porazí je a řekne: "vidíte měl jsem pravdu!", byť je to úplný bullshit. Navíc chatbox je tu od toho, aby se do něj psalo a argumentovalo, pokud je to v mezích slušnosti a není to v rozporu s pravidly. Když začne přituhovat, tak jsou tu od toho moderatoři, aby budto uklidnili situaci nebo při nejhorším dali ban.


:DDDDDDDDDDDDDDD dik za pobavenie na večer :D

Inak neberte to tiež tam vážne. Ja by som si to skôr predstavoval ako na lige. Prihlási sa že chce 1on1 a môžu si to rozdať. Aj keď neviem či to tu má nejaký význam :)

Já to asi beru moc vážně.. je mi prostě líto některých zbytečných hádek a toto vidím jako částečné řešení, které se používalo kavalíry v minulosti. A do jisté míry to fungovalo. A ve filmech vždycky vyhrával ten kladný hrdina.. Samozřejmě si vážím příspěvků všech adminů, že věnují tomtuto obskurnímu a možná i nereálnému tématu svůj čas.

Jerry, právě proto tuto frázi používám tady a teď. Na internetu se pořád jen mluví. Na Fóru se mluví. Pořád jenom samý kecy a žádná akce. Máme šanci řešit vleklé hádky stálých členů v rámci komunity vznešeným způsobem. (Místo losu soubojem s pistolema) Taky je nesmysl, aby nějaké děcko s 5 posty v sekci žádost o unban mělo možnost vyzvat admina, co ho banoval na souboj.

Giussepe, máš pravdu, že když se dohadují dva rozumní lidé, tak si to nakonec vysvětlí. Nemůže jen tak někdo nekoho vyzvat někoho na souboj, ten systém je složitější, systém s určitou formou moderace. Bez toho pak by to totiž dopadalo přesně, jak popisuješ. Naskillovanej flamer je snat to nejhorší, co může v komunitě být.. Děcko, které chce ztrapnit před celou komunitou je taky nesmysl exponovat v souboji. Já vidím velkou mezeru jinde. I kdyby se někdo duelu ůčastnil, tak i přesto že by to bylo v pravidlech, nikdo by nerespektoval výsledek zápasu. To není o souzení argumentů podle skillu.. to je ustoupení silnějšímu. Ale to jde jenom se ctí, ale tu měli ti zmiňovaní kavalíři. Ne kohouti na csko.cz

Proto tomu v úvodu říkám "hra na čest".. :D

Děkuju za Váš čas a argumenty do diskuse.

-NtO-

BiA Fz
12-10-13, 11:26
Hráli sme spolu s Flashem na lajně, no on totálně podělal support, páč sem se tam střílel s jejich adc ezrealem, který měl o 300 hp víc (já 200, on 500) sám Flash měl asi 500 hp. Místo aby do něj házel autoattacky a stoupnul si přede mě, aby chytil aspoň jedno ezrealový kvéčko a mohli sme ho společně zabít, stál nehybně o kus dál a čekal, až na něj bude moct hodit bublinu. Samozřejmě sem do tý doby byl mrtvej ezreal měl asi 150 hp. Nami Flash hodil bublinu a začal autoatackovat, místo aby teda utekl, když už mě nechal chcípnout, se snažil udolat adc a dal mu tak dva free killy.

Nejlepší na tom je, že když sem ho na to upozornil, tak se na mě ještě obořil, že já sem prý lama a nemám tohoto skillera o čem poučovat. Celou prohru týmu pak svedl na mě.

Jak zde vidíte, má neustále vulgární a zcestné řeči, ale od slovu k činu jsou to desetitisíce kilometrů, takže asi tolik k váze toho, co píše a říká. Nejsem žádný diamond, ale sem lepší hráč než on, proto sem ho vyzval, aby uznal svoji chybu a odpustil si všechny urážky na mou adresu.

+ Jelikož to je člověk co dává na palečky "4 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný" tak to snad přijme, protože by mohl ztratit "prestiž" před svým gangbangem na tsku :D A bude to i zábava, můžeme určit čas a bude to možný spectovat :-)

Budou se hrát 3 hry se stejnýma championama. Vezmu si Annie a ty si vem jakýho championa chceš :-) To kvůli tý hře jak jsme pak zase hráli spolu, kterou se svýma kamarádama zase podělal, a svedl to zase na mě, ačkoliv jsem dal z celýho týmu nejvíc damage, i když sem měl proti sobě na lajně pro mě za annie nejhorší counter LeBlanc.

Charon35
12-10-13, 12:40
Bože ak to je len kvôli takejto sračke, tak to je moc na mňa. Je to len hra tvle, neberte to tak vážne aby ste si potom rok všade nadávali do kktov...

Mne by sa tie súboje páčili tak ako som písal hore. 1 by bol ako dozor a live, nech sa na to môžme pozrieť.

Flash
12-10-13, 15:39
Hráli sme spolu s Flashem na lajně, no on totálně podělal support, páč sem se tam střílel s jejich adc ezrealem, který měl o 300 hp víc (já 200, on 500) sám Flash měl asi 500 hp. Místo aby do něj házel autoattacky a stoupnul si přede mě, aby chytil aspoň jedno ezrealový kvéčko a mohli sme ho společně zabít, stál nehybně o kus dál a čekal, až na něj bude moct hodit bublinu. Samozřejmě sem do tý doby byl mrtvej ezreal měl asi 150 hp. Nami Flash hodil bublinu a začal autoatackovat, místo aby teda utekl, když už mě nechal chcípnout, se snažil udolat adc a dal mu tak dva free killy.

Nejlepší na tom je, že když sem ho na to upozornil, tak se na mě ještě obořil, že já sem prý lama a nemám tohoto skillera o čem poučovat. Celou prohru týmu pak svedl na mě.

Jak zde vidíte, má neustále vulgární a zcestné řeči, ale od slovu k činu jsou to desetitisíce kilometrů, takže asi tolik k váze toho, co píše a říká. Nejsem žádný diamond, ale sem lepší hráč než on, proto sem ho vyzval, aby uznal svoji chybu a odpustil si všechny urážky na mou adresu.

+ Jelikož to je člověk co dává na palečky "4 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný" tak to snad přijme, protože by mohl ztratit "prestiž" před svým gangbangem na tsku :D A bude to i zábava, můžeme určit čas a bude to možný spectovat :-)

Budou se hrát 3 hry se stejnýma championama. Vezmu si Annie a ty si vem jakýho championa chceš :-) To kvůli tý hře jak jsme pak zase hráli spolu, kterou se svýma kamarádama zase podělal, a svedl to zase na mě, ačkoliv jsem dal z celýho týmu nejvíc damage, i když sem měl proti sobě na lajně pro mě za annie nejhorší counter LeBlanc.

Dva mesice dozadu si locknul thred, kde se to klidne mohlo vyresit, ty vyj*bance. Ses fakt takovej kok*t nebo to jen hrajes? Jo, budu ti nadavat a budu ti nadavat este vic, jestli neprestanes mlatit hlavou o zed... precti si muj post znova, ty cur*ci hlavo. Napsal sem, ze na tebe s*ru, kvuli nekomu jako ty nebudu ztracet cas, navic sem este rek, ze na 1v1 sem nula, co vic chces? Zadny 3 hry nebudou, velkej fantozel vyhral. (bold aby to pochopil i clovek bez mozku, jako ses ty) Spokojenej?
Posledni vec, kterou bych napsal je, ze sem hral Sonu a ne Nami, ty inteligente a ze "kvecko" od Ezreala se da dodgnout. Neni muj problem, ze si ho schytal. Kdyz si takovej progamer, tak s avoidovanim skill shotu nemuzes mit problem, vycitas to me, pritom reakcni cas musis mit logicky nizsi, kdyz sem podle tebe stal "nehybne o kus dal." Klidne si dookola ser do huby, me je to burt. Ta tvoje pohadka se ti tvym lhanim a domyslenim celkem slusne rozpadla, nebylo to ani v nejmensim takhle. Hrat uz s tebou nikdy nic nebudu, jednou mi to stacilo, takze me to netrapi a uz vubec me netrapi, co si myslis o mym skillu. Ono kdyz si po nekolika minutovym fightu pod nasi inhibitor turretou schopnej rict, ze nemame vizi u barona, tak se vazne neni o cem bavit. 350 her a porad v silveru neco ukazuje. ;-) :-) xD

Timhle sem porusil to, co sem napsal v admin foru, takze tohle je muj posledni post tady. Ty si uzij palce hore od opic, co porad nechapou, ze sme to resili pred dvema mesice a ted si tu do me nemistne rejpnul ty, za coz ja nemuzu, jen sem se branil. Kdyz sis to predtim sam locknul a udelal ze sebe dementa, tak je logicky, ze si to dal nechtel resit a ted to zase vytahnes. Chapu, ze se vyvoj tvoji inteligence zastavil tak pred 20ti lety ale aspon prestan ty tvoje myslenky pochody ventilovat na foru, protoze to sou takovy sra*ky, ze je na ne potreba zbrojni prukaz.

Specialne pro moralisty sem to vyhvezdickoval :3 enjoy.

BiA Fz
12-10-13, 15:53
seš prostě jenom sprostej ubožák, co plká a není to schopný dokázat ve hře. jak sem řekl, přesně tak tě beru a věřim že po tomhle budou brát i ostatní. umíš jenom nadávat a hatit. což běžně lze vidět i u dětí předškolního věku

dtr
12-10-13, 15:54
radši do mě začnete rejpat, přitom 1 vs 1 bych vás pobotil všechny :-) teda asi kromě dTra
Tak vyzvi teď i ty ostatní ne ? :D

vedouci venny
12-10-13, 16:42
kazdy vi kdo je tu boss

halelujah
12-10-13, 17:35
Ne toto :D taka p*čovina ako lolko a oni to hraju a hadaju sa kvôli tomu ne :D Si zahrajte poriadnu dotu ne lolko pre deti :D

Grakon2702
12-10-13, 17:50
Flashh je přesně ukázka toho, jak by se správný admin chovat neměl. Pak se divíte, že jsou na vás hráči drzí a netolerantní když tak najednou příjdou na fórum a uvidí tu člověka na postu admina psát takovéto vulgarismy.

NarutoO
12-10-13, 18:09
Ahoj, můžu vás laskavě poprosit, abyste tady neřešili konkrétní spory? Já se sice snažím najít řešení právě těchto případů, nicméně tento thread k tomu neslouží. Nepotřebuju, aby se to locklo.

human
12-10-13, 18:44
Flashh je přesně ukázka toho, jak by se správný admin chovat neměl. Pak se divíte, že jsou na vás hráči drzí a netolerantní když tak najednou příjdou na fórum a uvidí tu člověka na postu admina psát takovéto vulgarismy.

http://najmeme.sk/obrazky/1381589138a76.gif

Rail
13-10-13, 12:54
Jasné Pro
Určitě super nápad...

Acid
14-10-13, 17:56
kazdy vi kdo je tu boss

acid

MarcelloR
15-10-13, 09:13
acid

sorry bro, ale venny narážal na mňa:)


bože kvôli LoLku :D:D:D Nepoviem keby kvôli dievčaťu:D:D ale kvôli hre :D:D:D Ja tiež furt pičujem na dote, bo tam mám furt nervy a pičujem na Milka a Kawiho. Pritom tam robím vtákoviny aj ja a ešte väčšie, a nie sme pohádaní.(teda aspoň dúfam :D).

Acid
15-10-13, 12:48
You don‘t say Marcello...