PDA

Zobrazit normální verzi : DR - configy



elMagico
11-10-13, 19:34
Zdravím všetkých :smile: Chcel by som sa opýtať či je možné nejak zakázať na servery upravené cfg. Lebo keď sa tam človek ako blázon snaží bhopovať s poctivo naučeným bhopom, a príde taký čo má pomenené cfg a ide 4x rýchlejšie, vidí spomalene a podobné, tak je to neskutočne nespravodlivé voči poctivým hráčom.

s pozdravom elMagico :happy:

hofy
11-10-13, 19:50
Příkazy, které by mohly hráče zvýhodňovat jsou zakázány a automaticky se změní na výchozí hodnotu. Cfg ti neovlivní rychlost, to spíš mají koupený speed z drshopu ne? :D

elMagico
11-10-13, 19:54
No, tak ako idú rýchlo je to nereálne, a sami sa tým chvália že ho majú pomenené, skúšal som rýchlosť tak sa nedá rozhopovať.

hofy
11-10-13, 19:56
To spíš mají koupený autobhop (nebo i speed dohromady), což je mnohonásobně zrychlí. Klidně napiš přes "!", přijdu se mrknout.

elMagico
11-10-13, 20:01
Neviem, nechválili by sa tým ešte, k tomu jeden hráč mi to ešte aj ponúkal že mi predá prenastavené cfg. No dobre keď tam jeden z nich bude napíšem.

Rail
12-10-13, 17:53
Já to znám musíš Bhopovat hodně dlouho a mít koupenou rychlost i AutoBhop

magurek
29-10-13, 17:34
je to bohuzial pravda :( Najhorsie bohuzial ale je ze ti hraci nemaju problem priznat sa... este aj spamuju stranku kde sa da ten cfg kupit :) Samozrejme polaci... Dokazu nabrat tromi skokmi taku rychlost ktoru ja naberam 10 sekund... A podla mna teda urcite neni pravda ze speed ta pri bhopu neuveritelne zrychli :) iba mas rychlejsi rozbeh.