PDA

Zobrazit normální verzi : Návhr ;)



Klarka=P
12-10-13, 11:01
Zdravím ,
Mám takový návrh který mě právě napadl na přilákání lidí. Dělat nějaké soutěže. Např.: Kdo postaví nejhezčí stáj atp. Odměny nechám na adminech, ale myslím si že když budete vyhlašovat takové soutěže, tak lidi tam budou mít pořád co stavět a nebude se stávat že tam je tak málo lidí. A větší počty online hráčů přitáhnou větší počty nových lidí. Protože to je podle mě věc, která odpuzuje lidi nejvíc..., kdo by tam chtěl být sám, popřípadě ve dvou, ve třech .. ? :)

Doufám že to pomůže ... ;)

AlternativníPravda
12-10-13, 11:04
Díky za snadno realizovatelný nápad.

trew
12-10-13, 11:16
Tak nějakou cenu nabídni pro vítěze a uspořádej turnaj sama či s někým, když jsi to už nakousla (1-3 měsíční vip, nějaky klíče na různy hry, ...). Je to tvůj turnajový návrh, tak ze svých nebo společných peněz :*

E pro šampónka: napsal jsem snad, že to souvisí s tím co napsala? Slova nestačí, když člověk něco chce, tak ať se předvede. Tohle bylo tím myšleno. :P

Sometypes
12-10-13, 11:21
Tak nějakou cenu nabídni pro vítěze a uspořádej turnaj sama či s někým, když jsi to už nakousla (1-3 měsíční vip, nějaky klíče na různy hry, ...). Je to tvůj turnajový návrh, tak ze svých nebo společných peněz :*

Neumíš číst? Psala, že odměny nechá na adminech. Taky tu nejde o turnaj, ale soutěž. Nejdřív čti, než píšeš.

E: Díky Klárko za nápad, určitě to půjde zrealizovat.

Klarka=P
12-10-13, 11:40
No ty ceny jsem myslela spíš věci v minecraftu, ne do toho dávat peníze -_- , jako např dát někomu pár diamantů, nebo nějaký dobrý meč, krumpáč a něco takového =P

trew
12-10-13, 12:02
to už je něco jinýho :-) tohle se bude muset dělat častěji... cca 1x týdně než se zaplní všechny volny sloty denně.

Vilak
16-10-13, 17:47
poznamka: pisu to na rychlo..
asi do toho nemam co mluvit... ale mam delsi zkusnosti s jinyma serverama.. delat to co 1 tyden takoveto souteze.. prilakalo by to vic lidi ale server se uplne nenaplni, dale si myslim ze bych to mozna nechal na 1.7.0.. (nevim dky vyjde..) udelal bych souteze jako "postav co nejkrasnejsi stavbu" nebo, pokud chcete jen 1 server tak treba "za pridani (mobareny apod) a realizaci porjektu s Adminteamem vip na ..." nebo taky dlouhodobejsi soutez o vetsi ceny (original mc..) udelejte (nevim ejslti mate, asi jo :-D) ze musi dat odber na YT na vas kanal a dale na FB dat like, a pslnit treba nejaky ukol a za to muzou toto vyhrat.. a nebo, ze po nejake vesnici co postavite nebo tak, napisete 10-20 ceduli a chytre je schovate, hraci budou mit treba 1 tyden na to je najit a za to budou zas dalsi ceny (kody, ktere budou na cedulkach se odeslou treba na mail..) nebo rovnou, postav co nejkrasnejsi dum... to by podle me taky slo... kazdopadne je to jenom navrh, vim ze se do toho nemam co motat, ale mc mam rad a poékud mozno snazim se pomoct, kdyz uz, tak dufam ze sem vam pomohl aspon s nejakyma tema soutezama, co by tam na sderveru mohli byt..
PS: prosim gramatiku a interpunkci omluvte :)
Vilak Amalak