PDA

Zobrazit normální verzi : admin Fake?



MartinŠír
12-10-13, 11:55
Zdarec admini .. chci nahlásit tohoto (dementa) Fake? .. Vůbec nedává Ban vlačkerům a blokerům.. a mě dal Ban jen kvůli tomu že jsem mu řekl pravdu. (Vím že toto sem nepatří, ale mohli by jste udělat server na Counter Strike Global Offensive ?..)
A ty Fake? http://www.youtube.com/watch?v=JnNsDfs2UR4

Tupelko
12-10-13, 12:22
Tak přilož nějaké důkazy :)

human
12-10-13, 12:42
Sam si dement. Fake nie je z tych, co by len hrali a ignorovali hru. Nedodal si ziadne dokazy a pleties sracky 5 cez 9. Taketo "staznosti" rovno zamykat.

MartinŠír
12-10-13, 12:47
Jolo, ale asi jedinej ty příjdeš dáš BAN někomu a does tky někdy ale ti ostatni ne ... jen dojdou čumijou .. mužem jím říkat co chcem a oni stejně neodepíšou..

human
12-10-13, 12:50
Z nas 3, co si vymenoval, tak chodim na knife asi najmenej. Zda sa ti to mozno preto, ze ja to len vybanujem a nehram. Urcite mozem povedat, ze fake a does sa knifu venuju o vela aktivnejsie. Im novodoby knife este vyhovuje.

fake?
12-10-13, 12:55
Musim reagovat na tento thread . Jestli napíšeš , že ignoruju vlaky a bloky , tak se podívej , kolik jsem dneska lidí zabanoval . Teď se na knifu vyresetoval rank a každej tam blokuje a vlakuje ještě více , než to bylo předtim . Jsem pro to , aby se udělal nábor adminů na knife a přibraly se alespoň 2 noví admini , protože teď se tam vážně nedá ubec hrát a já už nemám tolik času jako dříve.

btw. Jinak příště dodej nějaký důkaz , že ignoruju vlaky a bloky . Pokud nedodáš , nebudu se vůbec takovýhlemi stížnostmi zabývat.

MartinŠír
12-10-13, 13:40
Fake? .. tak ale jak jsme tam hráli tak proč těm blokerům nedals BAN ? Měli by jste o starost míň ale ty né.. ty hraješ a nevšímáš si toho ale co už .. Ale teď nemám co dělat .. Musím čekat než vyprší BAN ..

hofy
12-10-13, 13:47
Aha, takže jsi to psal proto, že jsi sám dostal ban a teď se nudíš? A nemáš mít perm za WH? http://csko.cz/forum/showthread.php?19846-WH-H0nZa_Str!keR-moqq&p=210914#post210914

`Dr[.E.]nkY.:)
12-10-13, 13:47
Byl bych víc rád kdyby sis adminů vážil a neříkal že jsou "dementi". Pokud se ti něco nelíbí tak mu to řekni normálně bez sprostých slov.

MartinŠír
12-10-13, 13:58
does ? A jak víš že to jsem já ? Perm za WH ? To má brácha ne já.

Grakon2702
12-10-13, 14:03
does ? A jak víš že to jsem já ? Perm za WH ? To má brácha ne já.

Aha...

MartinŠír
12-10-13, 14:06
Does estli myslíš že mám WH tak si to mysli... a chci se zeptat .. Když si rezervuji server na kotlu a pak se jdu přihlásit tak mi to napíše špatné heslo..