PDA

Zobrazit normální verzi : Odebrání nevhodných map ze serveru AIM



ZeMi7
12-10-13, 15:42
Ahoj,
chtěl bych navrhnout odebrání map labyrint a scout mapy ze serveru AIM.

(Sorry, ale jelikož nemam přístup na csko, tak nemam přesné názvy, ale myslím, že kdo hraje aim tak bude vědět :) )

KaVoPiC
16-10-13, 17:44
Good Idea :)

ZeMi7
03-11-13, 11:06
Ahoj chtěl bych se zeptat, jestli by se teda daly odstranit, štve mě, když si chci jít zastřílet, a ona se hraje aim_labyrints ...

*ZeMi7

Fhacker
16-04-14, 16:08
Zdravím, chcel by som znovu otvoriť toto téma a to z toho dôvodu že mapa labyrint podľa mňa nemá nič spoločné s aimom. Na tej mape proste len behajú lamky a keď niekoho nájdu tak si hneď čupnú a fullout, všetci vieme ako to dopadne. A o mape scout, no dneska bol na serveri taký bug že sme všetci odvotovali
* Pocet hlasu: 3 pro aim_crazyjump , 3 pro aim_scout-xiz , 4 pro aim_dgl a následne to dalo mapu * Hlasovani skonceno. Dalsi mapa bude aim_scout-xiz, tomuá nechápem keďže mala vyhrať mapa aim_dgl, a scouty na to je aj zvlášť server tak by sa kľudne táto mapa a aj labyrint mohli odobrať hráči by to ani nezistili keďže tieto mapy sa hrajú minimálne.

ZeMi7
08-05-14, 17:58
Tak co. Odebrat mapu zas tak dlouho netrvá. Tak poprosím až si najdete pár minut čas abyste mapy odstranili.

Chalager0
27-05-14, 13:16
Prečo odstránit scout z aimu, je to zbraň ako každá iná tak nechápem. Kebyže si každý pomyslí stým sa mi zle hrá idem dať navrh na zrušeni tej mapy neni na aimu skoro ani jedna. Môj názor

ZeMi7
28-05-14, 02:37
Hale...
Proč teda nejsou AWP mapy na aimi? Dyť AWP je taky zbraň a taky je to o aimu... Protože je samostatný AWP server...
A proto když je samostatný scout server tak si myslím, že by scout mapa na aimu být neměla.

Eso./digl
28-05-14, 02:56
mne osobne ta mapa nevadi a nevidim dovod k jej odobratiu

E: s tou labyrints suhlasim so zemim, ta nema nic spolocne s trenovanim aimu :)

ZeMi7
28-05-14, 03:05
Neříkám, že mi vadí... jak sem psal podle porovnání s AWP by tam ta mapa být neměla...

Ale kdyztak alespoň tu labyrints odstranit.

Chalager0
28-05-14, 10:10
Zemi, awp mapy na aim sú neni preto, lebo už je samostatný server awp a na niektorých aim map to awp je.

ZeMi7
28-05-14, 15:56
Zemi, awp mapy na aim sú neni preto, lebo už je samostatný server awp
A je i samostatný server na scouty...o to mi jde :D

Šak ať to tam zůstane...lepší asi nechat jak to je než se vtom hrabat

MrJack
29-05-14, 21:39
S tým labyrints súhlasím, tá mapa je že totalne na niečo iné ako na trénovanie aimu. (napr. Na hovno)
Ale keby existuje server Fullout, táto mapa by bola tá najlepšia.
Myslím, že keby sa sem dala anketa na odstranenie mapy, buď by nikto nevedel čo to boha je, alebo sa to skončí 10 hlasov za odstrániť a 0 za ponechať.

ZeMi7
30-05-14, 14:15
Okey, napíšu Kotlovi ohledně té aim_labyrints.

ZeMi7
30-05-14, 19:24
Mapa smazána