PDA

Zobrazit normální verzi : prosím o zníženie banu - Charon/Baf



*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 02:06
Dobrý deň ........ žiadamm vás o UB lebo Charon to trocha prehnal .........s tým banom ........ na ZM server NECHODI skoro ziadny admin okrem PREATORIAN a PERSON NON GRADA (sem tam chodia!) takže on charon vie akurat tak ........ co sa tam deje .....a s toho si on co ma ani nepozna iba z chatlogu .....mi da ban na 3 týždne !? deti 13 14 ročne tam nadávaju na rodinu atď ......nie som svätý....len žiadan snížiť ban na tie dva dni .... nakoľko ma ten admin ani nepozná a nemá mi prečo dať taký dlhý BAN.......keď chcete mať poriadok na serveroch mali by ste troška mať viac adminoch ..... ako bol napr ....rIDer a toreto ........(zm servery myslim).

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 84044)
[AMXBANS] Mas 20 hodin, 29 minut a 20 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'kludni slovnik konecne. pubertu si este asi neprekonal'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Sanchez =SV=
[AMXBANS] Tvuj nick: Sanchez =SV=
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1492695584
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1492695584
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.143.165.98
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.143.165.98
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Charon35
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84049

Byznis
13-10-13, 07:49
toto ti dal Charon http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84044 - Délka BANu 2880 minut
a toto na dalsi den baf http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84049 Délka BANu 40320 minut

baf
13-10-13, 11:16
Tvoje minulost banu mluvi za vse, nepoucil ses.Ja ti ho neskratim.

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 11:28
Tvoje minulost banu mluvi za vse, nepoucil ses.Ja ti ho neskratim.

Hanba kotelny taký admin ako si ty......nechodíš tam, nepoznáš ma. A vlastne začo taký dlhý BAN ? takýchto mám najradšej ......ako si ty...chcem VYSVETLENIE ! tých 3 týždňov!

Zoyer
13-10-13, 11:33
spis hanba ses ty! podivej se jak se chovas! jsem proti
nadava ti nekdo na rodinu ? tak ho nahlas a ne ze budes nadavat i ty mu!

because
13-10-13, 11:43
Podla toho chatlogu, za ktorý ti dali ban tak neboli útočníci oni ale ty! Som za aby sa nič neskrátilo

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:05
Podla toho chatlogu, za ktorý ti dali ban tak neboli útočníci oni ale ty! Som za aby sa nič neskrátilo

ty mi povieš ....ban som dostal od charona .....ale stále sa neyvyjadril BANUJUCI admin!!!!!!!!!

Zoyer
13-10-13, 19:06
ale vyjadril

Tvoje minulost banu mluvi za vse, nepoucil ses.Ja ti ho neskratim.

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:09
Podla toho chatlogu, za ktorý ti dali ban tak neboli útočníci oni ale ty! Som za aby sa nič neskrátilo

a ešte ....ty podľa chatlogu čo vieš ???? akurát tak že nadávam ..........? ty si pozrel len CHATLOG nič viac ty nevieš ktore deti ti tam nnadávajú na rodinu a ty ma riešiš podľa chatlogu ? sa spamätaj .....že útočníci .....decko zas ......chcem vysvetlenie od toho čo mi dal tie 3 týždne .......nech sa vyjadrý

because
13-10-13, 19:10
ty mi povieš ....ban som dostal od charona .....ale stále sa neyvyjadril BANUJUCI admin!!!!!!!!!

Ja nevravím, ja píšem ;)

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:12
spis hanba ses ty! podivej se jak se chovas! jsem proti
nadava ti nekdo na rodinu ? tak ho nahlas a ne ze budes nadavat i ty mu!

ďalší "Admin" .......čo využívajú svoje práva ........decko

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:14
Ja nevravím, ja píšem ;)

Tak isto .....PC právnik ........škoda času s takými ......

Zoyer
13-10-13, 19:14
jak vyuzivam svoje prava ?? se prober! kdyz ti nekdo nadava, tak ho mas nahlasit a ne nadavat i ty mu! je to jen a jen tvoje chyba. a decko si rikej nekomu jincimu a ne me, prde

because
13-10-13, 19:17
Nerád ti to tu píšem, ale podľa ale ty žiadaš niečo od nás, takže sa tak správaj... Ďalší 12 ročný internetový frajer :)
Dúfam, že sa mu ten ban predĺži ;)

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:21
spis hanba ses ty! podivej se jak se chovas! jsem proti
nadava ti nekdo na rodinu ? tak ho nahlas a ne ze budes nadavat i ty mu!

ja mám stále chodiť tu ??????? čo mi stále najaký hráč povie že so m kkt alebo že moja matka je p**a ? ta sa spametaj ! NA TO SÚ ADMINI ABY TAM BOLI ! tak mi tu nepíš s prepáčením srač*y ! mám tu chodiť pre každú nadávku ???????? dúfam že ty tiež nie si nejaké decko a pochopíš ma. .......radšej si pridajte adminov na ZM SERVERY a nie sa tu vyhovárať na toto ako si ty písal !

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:22
Nerád ti to tu píšem, ale podľa ale ty žiadaš niečo od nás, takže sa tak správaj... Ďalší 12 ročný internetový frajer :)
Dúfam, že sa mu ten ban predĺži ;)

nemam 12 :) takže mi láskavo takéto nepíš ok ?? nepoznáš ma ani nič tak takéto detinské poznámky si odpusť internet hero

because
13-10-13, 19:28
NO ok ;) Prepáč mi to pridal som ti vek... tak 10 ročný internetový frajer ;) Inak choď radšej na záchod, trúsiš tu samé sračky.

PS:
ja mám stále chodiť tu ??????? čo mi stále najaký hráč povie že so m kkt alebo že moja matka je p**a ? ta sa spametaj ! NA TO SÚ ADMINI ABY TAM BOLI ! tak mi tu nepíš s prepáčením srač*y ! mám tu chodiť pre každú nadávku ???????? dúfam že ty tiež nie si nejaké decko a pochopíš ma. .......radšej si pridajte adminov na ZM SERVERY a nie sa tu vyhovárať na toto ako si ty písal !

Myslím, že keď by tam bolo viacej adminov tak by si kvôli svojej demencii ani nehral, neustále by si mal ban za nadávky ;) Už prosím ťa choď spať, je veľa hodín, zajtra je škola.

Mr.Brown
13-10-13, 19:30
Rozdíl je v tom, kolik ti je let a na kolik se chováš.

human
13-10-13, 19:31
Dokoncit ulohy, umyt zuby, vycikat sa a zajatra prid zase. Mozno budes o nieco rozumnejsi.

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:37
jak vyuzivam svoje prava ?? se prober! kdyz ti nekdo nadava, tak ho mas nahlasit a ne nadavat i ty mu! je to jen a jen tvoje chyba. a decko si rikej nekomu jincimu a ne me, prde

že prde :) ja som teba naurážal tak LÁSKAVO neurážaj ty mna ........ tieto rečičky že "prde" si strč za klobouk ,,,,,normálne len chcem aby sa mi vyjdril ten BANUJUCI ADMIN ! tak kľudni slovnik :) ja som ti nič urážajúce nenapísal :) dík

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:40
[QUOTE=human;222995]Dokoncit ulohy, umyt zuby, vycikat sa a zajatra prid zase. Mozno budes o nieco rozumnejsi.[/Q

:) ako som povedal :) nemam 10 rokov :) tak už prestaňte písať detinské narážky a vyjadrite sa .......hlavna admin čo mi tento dlhý ban dal .......nie nejaký human

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:45
NO ok ;) Prepáč mi to pridal som ti vek... tak 10 ročný internetový frajer ;) Inak choď radšej na záchod, trúsiš tu samé sračky.

PS:

Myslím, že keď by tam bolo viacej adminov tak by si kvôli svojej demencii ani nehral, neustále by si mal ban za nadávky ;) Už prosím ťa choď spať, je veľa hodín, zajtra je škola.

nad týmto kometom sa iba zasmejem ........ kotelna má bordel na zm serveroch pretože je nedostatok adminov........ty mi tu píšeš že mám ísť spať ......:D možno že si mladší odomňa a takéto ako si povedal "HOVNA" si píš doma so sestrov ....... nemam 10 ani 18 rokov tak sa spametaj! nie si admin ani nič ! ja som len chcel vyjadrenie banujúceho admina tak sa láskavo ukľudni ......

Zoyer
13-10-13, 19:48
sak banujici admin se ti uz vyjadril... tu to mas


Tvoje minulost banu mluvi za vse, nepoucil ses.Ja ti ho neskratim.


takze vlastne muzeme lock

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:49
Rozdíl je v tom, kolik ti je let a na kolik se chováš.

to je pravda ........ jedniný čo si ma asi pochopil........to že ja sa chovám ako decko .......deti mi nadavajú a ja musím reagovať .........ale taký dlhý ban .....je to pčvina

because
13-10-13, 19:52
nad týmto kometom sa iba zasmejem ........ kotelna má bordel na zm serveroch pretože je nedostatok adminov........ty mi tu píšeš že mám ísť spať ......:D možno že si mladší odomňa a takéto ako si povedal "HOVNA" si píš doma so sestrov ....... nemam 10 ani 18 rokov tak sa spametaj! nie si admin ani nič ! ja som len chcel vyjadrenie banujúceho admina tak sa láskavo ukľudni ......

Si myslíš, ze keď nemám farbičku, že nie som admin? :DD Keď by si mal aspoň % rozumu tak by si vedel, že banujúci admin sa vyjadril hneď na začiatku:


Tvoje minulost banu mluvi za vse, nepoucil ses.Ja ti ho neskratim.

Začal si ho urážať takže sa prosím ťa odje* spať a už tu neurážaj každého kto napíše svoj názor ;)
PS: Nemám sestru, ale asi to píšeš z vlastnej skúsenosti lebo asi svoju si denno denne urážaš. Teba musia veľmi biť v škole :DD

Teraz by sa hodil lock. ;)

PS: Používaj edit ;)

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:53
sak banujici admin se ti uz vyjadril... tu to mas




takze vlastne muzeme lock
ty musíš byť riadne chybný človek ! moja BANUJÚCA minulosť JE MINULOSŤ to sú bany pred TÝM chápeš ,????????????? to nesúvysí s týmto ! konkrétne čo sa stalo.... a ako ......

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 19:57
Si myslíš, ze keď nemám farbičku, že nie som admin? :DD Keď by si mal aspoň % rozumu tak by si vedel, že banujúci admin sa vyjadril hneď na začiatku:



Začal si ho urážať takže sa prosím ťa odje* spať a už tu neurážaj každého kto napíše svoj názor ;)
PS: Nemám sestru, ale asi to píšeš z vlastnej skúsenosti lebo asi svoju si denno denne urážaš. Teba musia veľmi biť v škole :DD

Teraz by sa hodil lock. ;)

PS: Používaj edit ;)

zakoplexované 14 ročné decko :) ja som nikoho neurážal ...si pozri historiu ........a vlastne ....ja s tebou nemám čo riešiť ...decko čo zajtra má písomku z vlastivedy mi tu odpisuje ........takže pre teba LOCK .....dovi dopo

Tupelko
13-10-13, 20:00
zakoplexované 14 ročné decko :) ja som nikoho neurážal ...si pozri historiu ........a vlastne ....ja s tebou nemám čo riešiť ...decko čo zajtra má písomku z vlastivedy mi tu odpisuje ........takže pre teba LOCK .....dovi dopo
Dobre disky dáváš :happy:

Zoyer
13-10-13, 20:02
bany se stupnujou. neprijde ti trosku kravina to, ze bys dostal napr. 10 banu za vulgaritu a porad stejne dlouhe ? ( 1 den )
to bych si potom mohl jeden den nadavat a hrat a druhej den mit ban. Proto se zavedlo stupnovani banu. Kdyz delas neco opakovane, tak se delka bude zvedat treba az od trvaleho banu, kdyz se nedokazes naucit dodrzovat pravidla.

hofy
13-10-13, 20:02
No jestli si myslíš, že tímhle chováním si tu "vydupeš" zkrácení nebo unban, tak to jsi na omylu. Akorát tu všem dokazuješ, že ban je právem a možná ještě v nedostatečné délce.

because
13-10-13, 20:03
Nikoho si neurážal? :DD LOOOOL :DDDD

Odpoveď na vyjadrenie banujúceho admina:

Hanba kotelny taký admin ako si ty......nechodíš tam, nepoznáš ma. A vlastne začo taký dlhý BAN ? takýchto mám najradšej ......ako si ty...chcem VYSVETLENIE ! tých 3 týždňov!


Zase som si splietol vek :(, nakoniec ma 8 :( no nič, musíš ešte si chvíľku počkať kým prestaneš sračky vypúšťať ;) Have a nice day small kid ;)
PS: Preistotu ti dávam ban aj ja ;)

PRAETORIAN
13-10-13, 20:25
omg sanchez co to zde předvádíš? Takhle se o unban nežádá.Když příjdeš slušně a omluvíš se za své chování většinou se odpustí a ban zkrátí ale takto těžko.Trochu tě znám občas když začneš tu svou, dám ti mute na chvilku a většinou je klid tudíž tohle jednání co předvádíš zde trochu nechápu.Jinak persona non grata jsem já a používám dalších dvacet nicku tak ani nevíte že je admin přítomen mimo steameru.Bohužel jsi nepožádal rozumějším a slušnejším zpusobem o ub tudíž ti nemohu pomoci.

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 20:36
[QUOTE=PRAETORIAN;223027]omg sanchez co to zde předvádíš? Takhle se o unban nežádá.Když příjdeš slušně a omluvíš se za své chování většinou se odpustí a ban zkrátí ale takto těžko.Trochu tě znám občas když začneš tu svou, dám ti mute na chvilku a většinou je klid tudíž tohle jednání co předvádíš zde trochu nechápu.Jinak persona non grata jsem já a používám dalších dvacet nicku tak ani nevíte že je admin přítomen mimo steameru.Bohužel jsi nepožádal rozumějším a slušnejším zpusobem o ub tudíž ti nemohu pomoci.[/QUOT
preatorian .......vieš dobre že sem tam si ponadávam aj ja ....ale keď ti píšu nejaké 13 ročné deti že si kkt a na rodinu .....tak sa neviem ovládať ...... chybu som si priznal ale toto je moc čo mi dali .......poznáme sa nejaký ten "piatok" na zm serveru .....tak ty ma asi poznaš.....

matis
13-10-13, 20:36
Takze ja to zhrniem.....

- si nevychovany a drzy clovek bez ohladu na vek
- nevies si priznat ani svoju vinu
- ak ti niekto nadava, tak si ho daj mute
- ak to prehana tak ho nahlas, stale je nejaky admin co je online a poriesi to
- nevies sa ospravedlnit za svoje dementne spravanie...co ti dost oddialilo tvoju sancu na skratenie

size v konecnom dosledku to lockem a ty nad sebou pouvazuj ako sa jedna s druhymi ludmi a hlavne cudzimi

*Original* VIP Sanchez
13-10-13, 20:38
Nikoho si neurážal? :DD LOOOOL :DDDD

Odpoveď na vyjadrenie banujúceho admina:



Zase som si splietol vek :(, nakoniec ma 8 :( no nič, musíš ešte si chvíľku počkať kým prestaneš sračky vypúšťať ;) Have a nice day small kid ;)
PS: Preistotu ti dávam ban aj ja ;)

no a tento BAN mi ako vysvetlíš od teba ???????? zbaviť práv takýchto adminov ako si ty.....ty si nemal JEDEN dôvod prečo mi dať BAN ........decko nenormalne

J3ZUsSs*
13-10-13, 20:40
Rýchlo lock , prosím .

Tupelko
13-10-13, 20:40
Okej konec disku, lebo som lepší raper ako ja!!!