PDA

Zobrazit normální verzi : trolling lessons?



Matul
13-10-13, 13:44
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Fake?
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'mam te uz dost , neustale navazeni se do me ... '
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:74219831'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.112.102.105'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================

Vis proc te nemam rad? Protoze banujes za to, co delas sam. Vlakujes si tam obcas taky a kdyz to nekdo udela, tak dostane hned ban. To ti dosvedci ne jen jeden clovek. Navic to navazeni... nevim proc si na to stezujes, kdyz si mi tam taky psal pekny "sr**ky" (tvoje pouzite slovo). Vulgarni slovni zasobou rozhodne nesetris. Takze bych chtel vedet, proc sem dostal ban za neco, co tam delas sam i ty. Vcera sem dostal ban od tebe taky. Ten chapu. Ten byl opravnenej. Ale resit chci ten dnesni ban.

fake?
13-10-13, 13:46
Já tohle s tebou ale řešit nechci . Na serveru se jen do mě navážíš , jakej jsem admin a že nic nebanuju . Tohle si můžeš strčit doprdele a podívat se , jak a kolik toho za den banuju . To je konec , počkej si na vypršení banu .

Matul
13-10-13, 13:47
Ja sem ti ani jednou nenapsal, ze nic nebanujes.

fake?
13-10-13, 13:55
Koukám , že si stěžuješ i na admina mrtve deti v zivom plote a na hráče na serveru , viz chatlog . Tohle vlákno už dál řešit nebudu a už vůbec ti nedám UB .

Matul
13-10-13, 13:58
Neplet sem mrtve deti v zivom plote. O nem se bavit nechci. Bavit se chci s tebou. Sem se podival na tvuj chatlog a tam si napsal, "jestli si prijde pro ub , dam mu delsi ban". Aha?

fake?
13-10-13, 14:00
Jo , protože mi tohle od tebe příjde jako buzerace . S každým na serveru vycházim dobře , jen ty z ničeho nic ses objevil na knifu a musíš proti mě něco mít .

Matul
13-10-13, 14:02
S kazdym na serveru vychazis dobre? No nevim, nevim. Myslim, ze se vzdycky nekdo najde. U me je to same. A ja se z niceho nic neobjevil. A to, co proti tobe mam sem uz napsal.

Zoyer
13-10-13, 14:03
ten ban dostal za to, ze si napsal " radsi si tahni na gayshites , tam jsou na takovyhle dmnty zvykli " a on ti odpovedel toto " si tam hral ze to vis? asi budes taky dement teda" ? aj v tom dnesnim chatlogu mezi vama nic na ban nevidim... jenom nekdo nemuze neco asi unest nebo ma nejake osobni problemy s hracem..
a s tim vlakovanim nvm, nehraju tam a nebyl jsem u toho, ale psalo to vic lidi, ze si udelal vlacek, tak na tom asi neco bude..

Matul
13-10-13, 14:15
Takze za ten nesmyslnej ban dostanu ub? Defakto muze bejt Fake? rad, ze ten ban nedostane i on, hh?

Zoid
13-10-13, 14:53
vlak na den, fake má asi nějaké problémy nebo něco, vydrž to no...

Matul
13-10-13, 15:01
vlak? ja sem zadnej ban za vlak nedostal.

Zoid
13-10-13, 15:05
To mě zas zblbnul fiur, tak za co si dostal ban? to v chatlogu je max na kick...

Matul
13-10-13, 15:06
Ban sem dostal prave za to, co je v tom chatlogu. Proto tu pisu ze je to nesmysl.

Zoyer
13-10-13, 15:27
To mě zas zblbnul fiur, tak za co si dostal ban? to v chatlogu je max na kick...

jak sem te zblb ? :D to prej fake dela vlacky.
a v tom chatlogu neni nic. bud by oba dostli kick nebo nikdo nic. oba se chovaj stejne, takze nvm proc musi jeden pykat a druhej ne ?

human
13-10-13, 15:40
Ked sa do mna niekto navazal, tak som mu daval mute. Ked si dal nejaky dementny nick, tak dostal kick, ked prisiel znova tak ban. Potom nemas taketo problemy.

matis
16-10-13, 07:13
Ban vyprsal - lock