PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban na JB.



Rosi! xP
05-09-11, 19:51
Ahoj,

ve hře se jmenuji Rosi! xP. Bylo to asi před týdnem v pondělí, když jsem byl dozorce. Simon řekl kdo nepůjde přímo na čáru před celama má kill. Bylo to na mapě jail_crime Lucca a ještě jeden hráč šli směrem k věži k awp tak jsem jim dal kill. Jenže právěže jsem zabil Luccu kdybych zabil někoho jiného bylo by jí to jedno. Lucca okamžitě, že to byl FK, že simon byl už mrtvý. Jenže simon zemřel až potom. Tento ban jsem dostal neprávem potvrdilo mi to i pár T, kteří to viděli i CT. Je to věc toho kdo si kdy všimne smrti simona. Já si stojím za tím, že ještě mrtvý nebyl, proto žádám o unban. Myslím, že nejsem zas takový špatný dozorce. Mikrák mám a když se stane, že dám FK tak to napravím, jenže tady se mě Lucca na nic neptala a prostě napsala "máš to na týden" jenže dnes jsem slyšel, že se asi prodlužila délka banu. Už je to víc jak týden.

EDIT: ip: 89.203.209.136

Svacinar
05-09-11, 20:01
Čau,

píšu to pro všechny, doufám, že už si to všichni přečtou a už nikdo nebude zakládat takovýhle žádosti. Banlist zákazů k CT se změnil. Ten počet je značně snížen, teď myslim, že je max 50 zákazů a prvních 30 zákazů se při naplnění banlistu maže, takže tak.

EDIT: Počkej si, měl by jsi mí UB. Když ne, bude se to řešit dál, počkej do zítra aspoň. Dík.

EoL
05-09-11, 20:12
Mozem potvrdit Rosi-ho teoriu...
Je pravda ze niektori admini davaju ban hned tu sekundu co dostanu FK, napr. dnes bola vzbura a jeden dozorca nechtiac zabil aj admina ktory stal pred hladanym - o 3 sekundy ban :blink: