PDA

Zobrazit normální verzi : MOHMajko unban - hrací nick Tic-Tac



MOHMajko
15-10-13, 14:46
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 49857)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Prilis mnoho banu za cheaty na toto id'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Cheaters
[AMXBANS] Tvuj nick: Tic-Tac
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2111899847
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2111899847
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.148.25.153
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: BiA Fz
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Tic-Tac is joining the Counter-Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


Ahoj,
neviem či to je verziou CS ktorú mám ale dosť často sa mi stáva po pripojení na server (nie len na vaše) že ma to vyhodí, že tu mám ban. Odkedy som nainštaloval CS na frajerkin ntb (cca 3.mesiace) tak na skoro každom druhom slovenskom/českom serveri ma vyhadzuje za ban... a to som nikdy, podotýkam nikdy! chjeaty nepoužil... Neviem si s tým dať rady...
Píšem sem preto, lebo by som si chcel zahrať na niektorých Vašich serveroch ale nemôžem.

Rád by som požiadal unban na všetky servery kde je ban na "mňa" alebo aspoň hlavne na zombie-escape. Všetky otázky odpoviem, len sa treba spýtať :-)
Za reakciu adminov vopred dík ;)
MOHMajko

matis
15-10-13, 14:52
na toto ID je 7 perma banov, cize je natrvalo zabanovane...pomoze jedine originalka na steame...sorry

MOHMajko
15-10-13, 14:55
takže jedine že si kúpim STEAM? ... steam asi kupovať nebudem... mám už 22 rokov a cs si zahrám len tak pre radosť na hodinku tak steam na to nepotrebujem... len išlo mi hlavne o to, že máte Z-escape mod (môj obľúbený) tak že by som si ho rád zahral aj u vás :)

matis
15-10-13, 14:57
takže jedine že si kúpim STEAM? ... steam asi kupovať nebudem... mám už 22 rokov a cs si zahrám len tak pre radosť na hodinku tak steam na to nepotrebujem... len išlo mi hlavne o to, že máte Z-escape mod (môj obľúbený) tak že by som si ho rád zahral aj u vás :)

to ti verim, mne je 31 a tiez to hram forfun, ale tie 2 eura mi stoja zato, aby sa mi nieco podobne nestalo....

MOHMajko
15-10-13, 14:58
2€ za steam? čakal som že to bude min. 15+ :D a vieš... zo slovenským platom ... :D

Mr.Brown
15-10-13, 15:00
Když si počkáš do vánoc, když csko na steam stojí tak 2eura, tak se to vyplatí.

MOHMajko
15-10-13, 15:00
BTW... keď budem mať STEAM tak ako všetky tie bany pre ktoré ma nepúšťa na servery sa zrušia či ako ?

hofy
15-10-13, 15:01
Se Steamem se připojíš, dostaneš jedinečné SteamID a nikdy tedy pak nemůžeš dostat cizí ban. Vřele doporučuji.

matis
15-10-13, 15:02
BTW... keď budem mať STEAM tak ako všetky tie bany pre ktoré ma nepúšťa na servery sa zrušia či ako ?

ak budes mat steam tak ziadne bany, pokial sam nezapnes cheaty....pretoze kazdy steam ma svoje vlasnte jedinecne cislo, ktore nikto iny nema....u NS sa stava, ze to VID vygeneruje viacerim hracom....u Steamu to neexistuje