PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím Unban



Sopik
05-09-11, 20:23
Dobrý den chtěl bych se omluvit všem hráčům a adminum (kashpi) jsme hloupí zkoušel jsme WH pro kámose zrovna včera a na tomto portalu Kotelna .
Na serveru war 3 Ultimate velmi mě to mrzí prosím o odpověď :(
Od kashpi a ostatních mě cs baví prosím slibuji že WH vymažu klidně mě kontrolujte až můžu u vás hrát s kamarádem :( prosím moc děkuji předem za vyřízení SOPIK.

tyger103
05-09-11, 20:24
To by pak chtěl unban každý,je tvoje chyba,že jsi to zkoušel tady na tomto portálu a ne třeba s botama.

Sopik
05-09-11, 20:27
Jsme si toho vědom dávám žádost a doufám že v Dobré :( :( ;(

grEy
05-09-11, 20:45
Je mi luto, ale ziadost sa zamieta, uz len preto, ze nie je napisana podla pravidiel ziadosti o unban. :( :( ;(

kashpi
05-09-11, 20:51
Myslím, že tady neuspěješ. Sice je pěkný, že ses omluvil a přiznal, ale unban stejně nedostaneš.

Svacinar
05-09-11, 21:46
První slušnej cheater. Necheatuj. Pokud máš potřebu si někde zkusit WH, tak ne na portálu, kterej máš rád, jinak to dopadá takhle. Bohužel.

InVitro
06-09-11, 13:18
První slušnej cheater.

Od kdy jsou cheateři slušní?

Svacinar
06-09-11, 14:01
Od kdy jsou cheateři slušní?

Myslim to tak, že se aspoň omluvil a přiznal, že udělal kravinu. Většina nás tady posílá do p*dele.

Pulpisek
06-09-11, 16:22
no to jo steam na to to tolik zase nehraji abych dotoho vrazil prasule.
A boty to mě v tu chvíly nenapadlo no já 2 kily nemam hraji spis Zombie Hard vite tak prosím .( skuš te to naposled se mnou :(

Sopik
06-09-11, 16:24
no to jo steam na to to tolik zase nehraji abych dotoho vrazil prasule.
A boty to mě v tu chvíly nenapadlo no já 2 kily nemam hraji spis Zombie Hard vite tak prosím .( skuš te to naposled se mnou :([/QUOTE]

UFOusek
06-09-11, 16:33
Jasny no, takze do zadosti o unban napises, ze te hra hrozne bavi a ze ji hrozne hrajes, ale kdyz mas zaplatit za to, za co hrajes tak ji zase tak dlouho nehrajes a vlastne te ani nebavi.. Pockej si tak 5 let a za penize k patnactinam si kup steam

m*ko
07-09-11, 15:02
Hochu, uplne te chapu. Ja jsem na nonsteamu zazil uplne to stejne. Ale hra me prece jen asi bavila vice. Rodice mi nechteli dovolit si koupit steam, tak jsem sehnal prachy a lital po meste 4 hodiny a hledal kde se da koupit.

Jinak davam za pravdu ze kdyby jsi dostal unban, tak by ho chteli vsichni. Prece jen si lide zaslouzi 2 sanci, ale tady to tak prece jen nefunguje.

kashpi
07-09-11, 15:36
Ale funguje. Dostane ban na NS tak druhá šance je koupit si steam :)

m*ko
07-09-11, 15:55
Ale funguje. Dostane ban na NS tak druhá šance je koupit si steam :)

Tak to jsi me dostal ;]