PDA

Zobrazit normální verzi : Global Offensive Server



Acid
16-10-13, 08:19
Čau, chtěl bych se zeptat i poprosit, jestli by se nemohl obnovit GO server a dát tam třeba Public mod. Už jednou tu byl, ale byl to mod Arms Race, tedy Gungame a i toho si myslím, že se moc nechytá. Myslím, že by to bylo fajn.

matis
16-10-13, 08:31
No neviem neviem, neuchytil sa tu ten jeden a myslim, ze GO ma svoje oficialne serveri, kde chodi vacsina hracov

Kotel
16-10-13, 08:55
Nekolik mesicu tu byl klasicky mod a taky tam nikdo nehral.

apach29
16-10-13, 11:39
Taky bych se primluvil za GO server. Kdyby jste tomu udelali trosku reklamu, saytext na 1.6kovych serverech, myslim, ze by se naslo dost hracu aby zaplnilo server 9/9(18 slotu) max.
Ofiko servery jsou fajn, ale jejich ochrana je uboha a proto se na nich neda hrat. Popremyslej o tom Kotle, klasickej mod by byl fajn, zadny arms and race a podobny hovadiny. Kdyby ti to i po par mesicich (dejme tomu 3-4) prislo jako
zbytecny, muzes ho za 5 sec smazat ne?

hofy
16-10-13, 12:36
Taky bych se přimlouval za classic, pokud by se tomu udělala lepší reklama, určitě by se naplnil (FB propagace, say na serverech místo MC, třeba banner na webu, atd).

Acid
16-10-13, 12:42
No neviem neviem, neuchytil sa tu ten jeden a myslim, ze GO ma svoje oficialne serveri, kde chodi vacsina hracov

''Oficialní'' servery jsou pouze u lobby nebo když zvolíš hledat hru... A pokud, vím, Matis, ty nemáš Go ne? :D


Nekolik mesicu tu byl klasicky mod a taky tam nikdo nehral.

Tak teď by se to třeba zaplnilo. Já bych mohl sehnat lidi. Nastavil by jsi tam ''klasický'' nastavení serveru a padali by tam věci, takže by to nebylo na zmar.

matis
16-10-13, 13:45
Taky bych se přimlouval za classic, pokud by se tomu udělala lepší reklama, určitě by se naplnil (FB propagace, say na serverech místo MC, třeba banner na webu, atd).

Banner nieje problem :D


''Oficialní'' servery jsou pouze u lobby nebo když zvolíš hledat hru... A pokud, vím, Matis, ty nemáš Go ne? :D

A predstav si, ze mam...a uz dost davno...:D

Acid
16-10-13, 13:45
Banner nieje problem :D



A predstav si, ze mam...a uz dost davno...:D

Jaj tak sorry :D Ale nehraješ!

matis
16-10-13, 13:52
Jaj tak sorry :D Ale nehraješ!

nehrajem, lebo mam nato slabucky notbuk :D

Acid
17-10-13, 10:14
Takco myslíš, Kotle?

Bezdak
19-10-13, 13:56
Jaký nastavení chcete přesně aby tam bylo?

EDIT: Server jede na csko.cz:27200

trew
19-10-13, 14:17
Jaký nastavení chcete přesně aby tam bylo?


stejny jak má klasik 1.6ky. Žádny novy mapy, jen ty co jsou i na ní. (nuke, dust,...)

dle mě se ale neřiďte, já když si něco zahraju, tak minimálně. :-)

apach29
19-10-13, 14:49
Jaký nastavení chcete přesně aby tam bylo?

EDIT: Server jede na csko.cz:27200

zakazany votovani map, zakazany votekick a voteban, aspon vyteznych 15 kol na vyhru teamu, min 18 slotu bez rezervace admin slotu. zbytek doladime behem hrani

Sur ' tugaL
19-10-13, 15:10
Proč zakázanej votekick? Co pak s těma co si vlezou na sever, stojej na startu a jen čekaj jestli na konci něco nepadne.. Kvuli každýmu takovýmu troubovi volat admina ?

apach29
19-10-13, 15:20
No po zkusenostech vim, ze se to detma dost zneuziva. Jako na zkousku se to tam nechat muze, kdyz to bude na prd, muze se to odebrat.
E: ale voteban urcite odebrat hned.

Acid
19-10-13, 18:53
zakazany votovani map, zakazany votekick a voteban, aspon vyteznych 15 kol na vyhru teamu, min 18 slotu bez rezervace admin slotu. zbytek doladime behem hrani

Všechno špatně, indiáne. Vůbec nezakazujte votovování. Pak nebude nic padat a hráče to odradí.

Jinak střídal bych to s defus a hostige mission. Příklad: Jedno kolo třeba Italy, druhý kolo Dust II...

EDIT: Jinak, dal bych jméno serveru třebo Kotelna GO nebo něco takového, ať v tom mají lidi větší přehled.

+ Dal bych tam ještě HlStats, jako na 1.6

apach29
19-10-13, 19:21
No tak rank bych asi nedaval ze zacatku vubec, kdyz nahazis mapy jak de_, tak cs_, tak se budou tocit samy. Votovani map bych urcite zakazal, padat bude i tak.
Kdyz nezakazes votemap, budou se tocit jen mapy inferno, dust, dust2 a podobny oblibeny z 1.6ky.

Acid
19-10-13, 19:25
No tak rank bych asi nedaval ze zacatku vubec, kdyz nahazis mapy jak de_, tak cs_, tak se budou tocit samy. Votovani map bych urcite zakazal, padat bude i tak.
Kdyz nezakazes votemap, budou se tocit jen mapy inferno, dust, dust2 a podobny oblibeny z 1.6ky.

Dobře, rank ze začátku tedy ne. Zakázat zahajování hlasování o mapu ale má ale svoje velký proti.
Voteban tam ani nedávat.

apach29
19-10-13, 19:35
Nastavit flahbang na 2 kusy na hrace. Ted je jeden.
E: takze nastavit na 4 granaty celkem, z toho max 2 flashe.

Acid
19-10-13, 19:41
Nastavit flahbang na 2 kusy na hrace. Ted je jeden.
E: takze nastavit na 4 granaty celkem, z toho max 2 flashe.

Souhlas.

Ohledně těch map... Koukal jsem na workshop a nějaký de_ a cs_ vůbec nejsou špatný. Taky by nebylo od věci hodit tam nějaký nový. Zítra sem kdyžtak vypíšu jejich názvy.

apach29
19-10-13, 19:44
K mapam, urcite de_seaside, mill, sultan, inferno_ce, dust i dust2.

Acid
19-10-13, 19:46
K mapam, urcite de_seaside, mill, sultan, inferno_ce, dust i dust2.

+ de_mirage_csgo -vypadá přesně jako z 1.6 :)

apach29
19-10-13, 19:54
Ale hlavne ty granaty vyresit co nejdriv
E: Tak to nejak zhrneme. Mapy se pridaji, pokud tam uz nejsou, votemap vypnout, start money nech klidne na 1000, ale vestu s helmou nedavat zadara, max 4 granaty, ale jen 2x flash a zbytek jen 1x vzdy, max money 16000, vypnout prochazeni hracema.
Zatim vse, zbytek se doladi pri delsim hrani.

Acid
19-10-13, 20:48
Ale hlavne ty granaty vyresit co nejdriv
E: Tak to nejak zhrneme. Mapy se pridaji, pokud tam uz nejsou, votemap vypnout, start money nech klidne na 1000, ale vestu s helmou nedavat zadara, max 4 granaty, ale jen 2x flash a zbytek jen 1x vzdy, max money 16000, vypnout prochazeni hracema.
Zatim vse, zbytek se doladi pri delsim hrani.

Votemap bych povolil, zakázal votekick a voteban...

apach29
19-10-13, 20:57
OK, vote povolit, ale na vyber vzdy jen ze 3 map a udelat to tak, aby pokazde ty 3 mapy byly jiny nez predchozi nabidka. Nevim, jestli to pujde.
Kdyz si predstavis, ze budes mit na serveru 10 a vic map, tak se ti ani vsechny to vote nevejdou, budou se hrat porad ty samy mapy dokola.
Proto bych nastavil radeji pevny kolotoc vsech map, bez toho nahodnyho losovani na konci mapy. Ale pokud tu bude vice nazoru, ze chteji votemap, nebudu to sabotovat a podridim se :)
Ten votekick bych dal na zkousku, ona to neni spatna vec, kdyz se to nebude zneuzivat a budou na serveru rozumni lidi ve vetsine :D

Acid
19-10-13, 21:02
OK, vote povolit, ale na vyber vzdy jen ze 3 map a udelat to tak, aby pokazde ty 3 mapy byly jiny nez predchozi nabidka. Nevim, jestli to pujde.
Kdyz si predstavis, ze budes mit na serveru 10 a vic map, tak se ti ani vsechny to vote nevejdou, budou se hrat porad ty samy mapy dokola.
Proto bych nastavil radeji pevny kolotoc vsech map, bez toho nahodnyho losovani na konci mapy. Ale pokud tu bude vice nazoru, ze chteji votemap, nebudu to sabotovat a podridim se :)
Ten votekick bych dal na zkousku, ona to neni spatna vec, kdyz se to nebude zneuzivat a budou na serveru rozumni lidi ve vetsine :D

http://s13.postimg.org/spq95allz/zajimav_poznatek.jpg

apach29
19-10-13, 22:06
Jeste bych nastavil drop granatu, ze po smrti nekoho zustanou lezet na zemi a pokud bude vetsina souhlasit, tak zakazat AWP.

Acid
19-10-13, 22:26
Jeste bych nastavil drop granatu, ze po smrti nekoho zustanou lezet na zemi a pokud bude vetsina souhlasit, tak zakazat AWP.

Granáty souhlas, wipo bych nezakazoval...

Bezdak
19-10-13, 23:32
Awp bych tam nezakazoval. Max počet granátů je 4 a z toho max 2 flashe. Procházení hráčů jsem vypl. Granát na zemi po smrti zůstane. Start money 800, max money 16000. Vesta, helma, defusky už se musí kupovat.

Acid
19-10-13, 23:54
Awp bych tam nezakazoval. Max počet granátů je 4 a z toho max 2 flashe. Procházení hráčů jsem vypl. Granát na zemi po smrti zůstane. Start money 800, max money 16000. Vesta, helma, defusky už se musí kupovat.

Paráda :)

apach29
20-10-13, 07:14
Awp bych tam nezakazoval. Max počet granátů je 4 a z toho max 2 flashe. Procházení hráčů jsem vypl. Granát na zemi po smrti zůstane. Start money 800, max money 16000. Vesta, helma, defusky už se musí kupovat.

No treba defusky bych dal vsem CT kazdy kolo zadara. Jen defusky, soupravu na zachranu rukojmich by si museli koupit. Sloty bych omezil na max 24 i s rezervovanyma slotama pro adminy.

Acid
20-10-13, 07:45
No treba defusky bych dal vsem CT kazdy kolo zadara. Jen defusky, soupravu na zachranu rukojmich by si museli koupit. Sloty bych omezil na max 24 i s rezervovanyma slotama pro adminy.


Defusky nedávat, ať si pěkně ty money vypočítaj. :)

Rixie
20-10-13, 07:55
Já bych je tam dal, přece jen je to public a spousta lidí nemá ponětí o tom že má kupovat defusky, alespoň to nebude prohrávat kola :D

E: Jinak co se týče serveru, kdyby se udělal FFA DM na 128tickovym serveru tak bych se nezlobil :D

apach29
20-10-13, 08:19
Rixie tvl ty jsi z horni suche? Proc nezajdeme na pivo, nebo na pulku, nebo oboji? :D

Rixie
20-10-13, 08:25
Nejspíš proto že mi je jenom 16 :D

apach29
20-10-13, 08:25
A to je problem? :D

Rixie
20-10-13, 08:26
Vzhledem k tomu ze vypadam jeste mladsi nez jsem, tak docela jo vis co :D

Acid
20-10-13, 08:54
Apach ti to koupí :D

apach29
20-10-13, 09:05
Zrovna minulou sobotu jsem tam byl u znamych na finoku. Ani nevim, jak jsem se dostal domu :D

Britny
20-10-13, 13:42
Mapy by se tam měli dát zatím jenom ty základní. Žádný nový. Než to bude mít nějakou návštěvnost. Nikdo nebude hrát nějaký mapy co nikdo nezná.. Točit by se mohlo třeba cca 5-6 map a jak by se to dalo do chodu, tak mapy přidávat s tím, že by se tam dalo vote..

Acid
20-10-13, 14:36
Mapy by se tam měli dát zatím jenom ty základní. Žádný nový. Než to bude mít nějakou návštěvnost. Nikdo nebude hrát nějaký mapy co nikdo nezná.. Točit by se mohlo třeba cca 5-6 map a jak by se to dalo do chodu, tak mapy přidávat s tím, že by se tam dalo vote..

Tohle není 1.6 Přišli o nové mapy, se kterýma hráči ať už počítají nebo je znají a ví o nich...

Rixie
20-10-13, 14:47
Proč se vůbec takový věci řeší? Prostě tam naházejte všechny competitive de_ mapy, včetně posledního patche.

Acid
20-10-13, 14:58
Proč se vůbec takový věci řeší? Prostě tam naházejte všechny competitive de_ mapy, včetně posledního patche.

Hh, taky není špatnej nápad. Kdyžtak bych udělal ještě nějakej thread, kde by se na ty mapy z workshopu dávaly návrhy.

apach29
20-10-13, 15:09
Proč se vůbec takový věci řeší? Prostě tam naházejte všechny competitive de_ mapy, včetně posledního patche.

A na cs_ mapy se vysrat? Me se treba italy, office, compound nebo jak to je, libi a hrat jen defuse/plant taky omrzi po chvilce.

Acid
20-10-13, 15:19
A na cs_ mapy se vysrat? Me se treba italy, office, compound nebo jak to je, libi a hrat jen defuse/plant taky omrzi po chvilce.


Pode mě na cs_ mapy Rixie zapomněl :) Jinak o mapách cs jsem se zmiňoval.

Amazing-Zajic
20-10-13, 15:25
Udělat z toho 128 tickový server, to už rovnou můžu hrát lobby.

apach29
20-10-13, 15:40
Udělat z toho 128 tickový server, to už rovnou můžu hrát lobby.

On to spis myslel tak, ze se muze jeste udelat a ne z toho udelat 128tick server.

Amazing-Zajic
20-10-13, 15:56
Jop :)

Rixie
20-10-13, 16:02
To už můžeš rovnou hrát lobby? To asi ne, valve má 64 tickový servery, lobby se nikdy na 128 tickových nehrálo, největší chyba :D

E: Jinak cs_ mapy bych tam nedával, má to bejt pub, takový mapy jsou hrozně nudný a je to k hovnu, jelikož se to nikde nehraje

Acid
20-10-13, 16:10
Zajda je cigan a nic nechápe. :D

Jinak proč tam nedat cs_ mapy? Udělal bych to tak, že na konci kola vybrali mapu z přidaných map. A když tam bude cs , nic se nestane.

apach29
20-10-13, 19:30
To už můžeš rovnou hrát lobby? To asi ne, valve má 64 tickový servery, lobby se nikdy na 128 tickových nehrálo, největší chyba :D

E: Jinak cs_ mapy bych tam nedával, má to bejt pub, takový mapy jsou hrozně nudný a je to k hovnu, jelikož se to nikde nehraje

Ale hraje a nuda to rozhodne neni. Ze ty hrajes jen lobby a pub vubec?

Rixie
20-10-13, 21:41
Kdybych mel nejakej dobrej pub tak bych hral, proto se tady k tomuhle vyjadruju :D. Jinak hraju jen lobby/dm/aim

apach29
20-10-13, 23:10
mapy tam nahodte: vertigo, nuketown, inferno vymenit za inferno_ce.
dalsi budu doplnovat.

Acid
21-10-13, 08:20
mapy tam nahodte: vertigo, nuketown, inferno vymenit za inferno_ce.
dalsi budu doplnovat.

Inferno nechat :(

Acid
22-10-13, 13:13
Potom prosim přidat tuto mapku, je suprová :) http://steamcommunity.com/workshop/browse?searchtext=cs_italy_night&childpublishedfileid=0&section=items&appid=730&browsesort=trend

Acid
04-11-13, 18:53
Hodíte to zpátky na pub?

EDIT: Nebylo by od věci udělat pro GO sekci :)

Bezdak
05-11-13, 15:11
Hodíte to zpátky na pub?

EDIT: Nebylo by od věci udělat pro GO sekci :)

Na GO udělal už thread (http://csko.cz/forum/showthread.php?21606-CS-GO-Server-IP-212-80-69-60-27200)cahor. Což zatim stačí.
Já nevim co s tim, několik lidí mi psalo, že by radši dm. Někdo zas že tam chce pub.

Acid
05-11-13, 16:45
Na GO udělal už thread (http://csko.cz/forum/showthread.php?21606-CS-GO-Server-IP-212-80-69-60-27200)cahor. Což zatim stačí.
Já nevim co s tim, několik lidí mi psalo, že by radši dm. Někdo zas že tam chce pub.

Několik kolik? Já se teď snažim schánět a DM je na světě víc jak pubů. :D

Navíc, pro ty, kterým jde jen o dropy je na dm zbytečný čekání než uplyne čas. To jsem jen nastínil...