PDA

Zobrazit normální verzi : Zdravím-Prosba o unban



TrollRecon
16-10-13, 13:21
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 83885)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Borys_Bestie
[AMXBANS] Tvuj nick: Recon
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:28352699
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:254033045
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.234.40.151
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.234.40.151
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: matis
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================
takže ještě dneska ráno sem hrál na vašem portálu,a vše bylo v klidu,a hraju pouze knife,mám nick Recon-TrollRecon :) Takže bych chtěl poprosit o unban

ZEUS
16-10-13, 13:28
Ahoj, tohle, http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP je tvůj případ, máš sdílenou IP adresu

TrollRecon
16-10-13, 13:36
Aha tak to je pěkně na prd,a kdyby se oddělal ban za STEAM ID,tak bych se tam nedostal? Ono je to blbý sem asi po roku začal hrát csko,na vašem serveru kterej mám oblibenej,a peníze na steam bohužel nemám,(vím sou to 300kila ale dával sem prachy do bytu,) Děkuju za odpověd,

matis
16-10-13, 13:43
Aha tak to je pěkně na prd,a kdyby se oddělal ban za STEAM ID,tak bych se tam nedostal? Ono je to blbý sem asi po roku začal hrát csko,na vašem serveru kterej mám oblibenej,a peníze na steam bohužel nemám,(vím sou to 300kila ale dával sem prachy do bytu,) Děkuju za odpověd,

pockaj si do vianoc, bude akcia za 2eura, alebo skus u Bezdaka, ten to ma za 100Kc.....UB sa zial nemoze dat, napojil by sa totiz aj cheater

TrollRecon
16-10-13, 13:56
pockaj si do vianoc, bude akcia za 2eura, alebo skus u Bezdaka, ten to ma za 100Kc.....UB sa zial nemoze dat, napojil by sa totiz aj cheater

A kdyby se dal unban,ale máte tam SID toho cheatera,takže kdyby dostal ban na SID mu tak já bych hrát mohl ne? SID se nedá změnit jestli si pamatuju dobře

matis
16-10-13, 14:06
A kdyby se dal unban,ale máte tam SID toho cheatera,takže kdyby dostal ban na SID mu tak já bych hrát mohl ne? SID se nedá změnit jestli si pamatuju dobře

vsetko sa da, sorry chlape, fakt to nejde, kup si originalku a nebudes riesit taketo somariny...

TrollRecon
16-10-13, 14:15
No... Tak jako to celkem naštve když si člověk chce zahrát se super lidma a kvůli lidem co to neumí hrát bez cheatu si nezahraje :/

Nihilia
17-10-13, 08:09
To je prostě daň za neoriginální hru.

TrollRecon
17-10-13, 08:37
No jenže né každej má prachy nato aby je dával do hry :)

matis
17-10-13, 09:18
No jenže né každej má prachy nato aby je dával do hry :)

nemas 100 kacek? zaujimave, aj moja mala 9 rocna dcera tolko ma....to je chaba vyhovorka

TrollRecon
17-10-13, 11:44
Narozdíl od tebe nebydlím u rodiču víš? Zkus si zaplatit 4800 najem do předu + kauce 4800,+ další najem v listopadu 4800 ;) Takže prosimtě mlč

matis
17-10-13, 12:52
Narozdíl od tebe nebydlím u rodiču víš? Zkus si zaplatit 4800 najem do předu + kauce 4800,+ další najem v listopadu 4800 ;) Takže prosimtě mlč

si robis srandu_? ja platim 370 eur najom + skola obom detom + obedy + cestovne do prace + poistky pre nas 4roch + telefony a prevadzy v domacnosti...ci co myslis ty muderland, ze si jediny co byva v prenajatom byte sam a love si uziva s dievcatami kazdu sobotu na diske? sa zobud a radsej nepis

PS ale ze si to ty tak tymto zakladam nadaciu pre chudakov ako si ty a poprosim vsetkych aby peniaze posielali na tajny ucet, z ktoreho budeme kupovat steam deckam co si musia samy platit najom...:D:D:D:D

TrollRecon
17-10-13, 18:18
Děckám aha,za 2 nepiju vůbec nikdy jsem nepil tak rači drž tlamu ano? KDyž víš velký kulový, za 3 Ano tak ked mas taku pracu že máš 50 000kč tak by som taky vyskakoval ako pán, ;)

matis
17-10-13, 18:30
Děckám aha,za 2 nepiju vůbec nikdy jsem nepil tak rači drž tlamu ano? KDyž víš velký kulový, za 3 Ano tak ked mas taku pracu že máš 50 000kč tak by som taky vyskakoval ako pán, ;)

Pozri kamo, ja som s tebou jednal pekne,
tak si tieto svoje reci strc dakde,
asi ti uz z toho mozog makne,
ja mam iba vzdelanie stredne,
myslis, ze zarobim tolko niekde?

Myslim, ze sa vsetci zhodneme,
ze tato debata nikam nevedie,
preto to s radostou lockneme....