PDA

Zobrazit normální verzi : Vip



Neonak
17-10-13, 14:43
Zdravím,chcem sa len opýtať že či by ste nemohli nejak vylepšiť VIP výhody niečo viac dať hráčom na zm to je akurát ale na classic to je do cela malo HE a 500 dolárov. Síce za cenu VIP to je jak tak primerané ale aspoň dať aj ostatné granáty a na ostatných server niečo pridať viac.Síce asi budete proti ale tak čo už treba to skúsiť :)

matis
17-10-13, 15:03
Ahoj, tato tema sa tu uz vela krat riesila...no nechceme tu z toho urobit nejaky znevyhodneny portal, preto maju VIP len zopar vyhod voci ostatnym, je to dlho skusane a nastavene presne tak, aby to bolo dobre a fungovalo to...

Neonak
17-10-13, 15:06
Jj chápem tomu ale aspoň tie granáty dodať ostatok je v poriadku no len tie granáty,HE tam je ale ostatok nie.To je len môj názor.

matis
17-10-13, 15:13
Jj chápem tomu ale aspoň tie granáty dodať ostatok je v poriadku no len tie granáty,HE tam je ale ostatok nie.To je len môj názor.

v pohode, ja nazor nikomu neberiem, ale zober aka by to bola nevyhoda voci hracom, co tu zacinaju a VIP este namaju...

Kotel
17-10-13, 15:16
Na classicu neni zadna vyhoda. Kdyz tam byly vsechny granaty, tak nikdo nic nevidel. Teoreticky by nebyl problém dát vip od 3. kola zdarma nějakou primárku. Pak by se hra víc vyrovnala a nebyl by po prohre 2 kola over. Jen na mega pubech, dust2, inferno only.

Neonak
17-10-13, 15:18
Ano tomu rozumiem ale nebolo by zle aspoň raz dvakrát za celu mapu,nie stále ale len občas.

Shit Pro ^_^
17-10-13, 17:17
Na classicu neni zadna vyhoda. Kdyz tam byly vsechny granaty, tak nikdo nic nevidel. Teoreticky by nebyl problém dát vip od 3. kola zdarma nějakou primárku. Pak by se hra víc vyrovnala a nebyl by po prohre 2 kola over. Jen na mega pubech, dust2, inferno only.
Kazde kolo kevlar+helma zadarmo plus prve kolo deagle zadarmo samozrejme len 7 nabojov vnom naboje by sa dokupovali a to by vyrovnalo peniaze VIP a nonVip a potom nehat ostatne vyhody

Kotel
18-10-13, 11:16
Vesta s deaglem je prvni kolo moc silna. U dalsich je to jedno.

Britny
18-10-13, 11:33
Podle mě tohle VIP je velice dobře udělané. Já jsem celou dobu hrála s VIP vesta+helma+granáty, od 2. kola na výběr AK nebo M4 k tomu dgl a musím říct, že to bylo k ničemu. Jenom klikat na čísla, úplně sem zapomněla na nakupování nebo tak něco :D A dost nevýhoda pro ostatní. Aspon se hráči naučí nakupování, šetření a tu pointu hry, než aby na to byli automaticky zvyklí. Možná by to pro Kotla byla výhodná investice, už jenom kvůli vestě/helmě a dgl by si to ti lidi kupovali, ALE je tu ještě dost hráčů a nováčků co nevědění ani která bije.. Takže stále nevýhoda. Na publiky to co je teď se mi zdá v pořádku a vyrovnané o proti těm co VIP nemají, nebo nechtějí ..

lynx
18-10-13, 13:32
ja by som bol za zamenu "HEčko+500$" namiesto toho "kevlar+helm+300$." Z dôvodu, že veľa krát to HEčko ani nestihnem hodiť, alebo na neho zabudnem, a veľa krát je aj úplne zbytočné ho hodiť:D. Taka kevlar a helm je oveľa užitočnejšia a lepšia výhoda než nejaké HE. my2cents.

Kotel
18-10-13, 14:02
Udelam HE+kevlar+helm+ mozna deagle od 2. kola.
Pro noobiky je to lepsi, ze nemusi tolik klikat, ale nekomu to zase muze vadit, takze bych dal ciste jen prachy. A nebo by si kazdy mohl vybrat, jestli mu to da vybavu nebo penize.

vikernes
18-10-13, 14:17
Já bych byl spíše pro to aby se udělaly nějaké výhody na basebuilder zombie a nějak se vyřešil ten autolock protože tam furt lezou nějaké děti co akorád kazí zábavu ostatním ničemín campu a tak dále. :)

hofy
18-10-13, 14:26
Já bych byl spíše pro to aby se udělaly nějaké výhody na basebuilder zombie a nějak se vyřešil ten autolock protože tam furt lezou nějaké děti co akorád kazí zábavu ostatním ničemín campu a tak dále. :)

Souhlas, basebuilder by opravdu potřeboval modernizaci.

Britny
18-10-13, 14:50
A jak si mám teda vybrat? ted mi to dává všechno :D A hrozně se mi pletou dvě sekundární guny :/

See me
18-10-13, 16:23
Za 30 kč na měsíc toho chceš nějak moc ne ? Podle mě za těch 30kč na VŠECHNY servery toho dostaneš na každém serveru akorát :) S BB souhlasím.

Britny
18-10-13, 20:38
Je to nezvyk :D