PDA

Zobrazit normální verzi : Pomoc s hledáním ukradeného auta golf 2 - VR6



Johny Pampeliska
06-09-11, 01:47
Ahoj kluci, nevim jestli se najde, ale aspoň je nějaká naděje, sice to je server na hraní counter striku , ale i tak přesto by jste mi mohli pomoct, přeci jen lidí co tu hraje csko jsou odevšud z ČR a dost všímavých lidí i tak pořád je......

Teď k autu, je ukradeno moje bývalé auto, které jsem stavěl od piky

VW golf 2 s motorem VR6

auto je od šroubku postaveno a vyšlo na nehorázný pěníze....výkon 180PS

Auto mělo Zlatou měnicí barvu, krásný kola Schmidt a nedalo se přehlídnout ani neslyšet....a bylo ukradeno v Havířově......

Auto bylo ukradeno v Havířově a je možný že se dostalo i na SLovensko

SPZ : spz : 7T3 9749

PS: kdyby mi někdo pomohl a vložil sem foto.....nejde mi to...

apach29
06-09-11, 03:57
Ty jsi normalni blazen jet s takovou karou k nam. Se pak nediv, ze je v cudu. Je mi lito tvy ztraty, ale pravdepodobne se uz nikdy nenajde.

Mr. Spoon
06-09-11, 15:56
Rád bych pomohl, kdybych zahlédl napíšu (škoda, že to je tak málo pravděpodobné :( )
Foto uploadni někam (např. imageshack), a odkaz na něj vlož mezi a ..
Co poldové? Za něma jsi šel?

Johny Pampeliska
06-09-11, 21:37
http://nd05.jxs.cz/587/198/90462a94c6_79651236_t1.jpg?1315334140

Johny Pampeliska
06-09-11, 21:39
aPACH: no ja jsem tam s nim nejel tam k vám, to auto jsem prodal klukovi, co tam bydlí...

Mr.Spoon : Poldove to vi, ale ty se takovym krapem zabyvat nebudou, kord kdyz se kradou drahy auta pro ne vic ceneny......



jinak tady je link na youtube kdyz jsem natacel kratky video z fotaku.......tak snad pomuze http://www.youtube.com/user/BADBOYSFAMILY7#p/u/1/gVDZUbBJWh8

EoL
06-09-11, 22:23
Nechcem sirit paniku ale podobné som videl so slovenskymi znackami v Nitre odparkované v obchodnom dome N centrum..

Charon35
06-09-11, 22:52
Johny nechcem ti kaziť náladu, ale je tu pár možností:
1. Ak ten čo to ukradol má aspoň trochu mozgu, predá ho na náhradné diely a šklbne na tom omnoho viac ako vcelku. Teda podľa toho čo píšeš a som videl.
2. Je už predané v poľsku. (Ak si ho predával cez inzerát, mohol si ho niekto vytypovať.)
Jedno lešie ako druhé :/

EDIT:

Auto mělo Zlatou měnicí barvu, krásný kola Schmidt a nedalo se přehlídnout ani neslyšet....


Práve preto si myslím, že je už rozpredané po celej ČR. Len blb by ho predal v takom istom stave a ešte väčší by ho kúpil (aj keď možné je všetko).

Johny Pampeliska
07-09-11, 21:49
Bohužel nejspíš skončilo v Polsku na díly..je to smutný taky pochybuju že se už nenajde.....

bones
07-09-11, 21:52
Skus popozerat inzeraty ceske, slovenske aj polske. Naspat auto uz pravdepodobne neziskas, ale pachatela by sa mozno chytit podarilo.

Charon35
07-09-11, 22:02
Skus popozerat inzeraty ceske, slovenske aj polske. Naspat auto uz pravdepodobne neziskas, ale pachatela by sa mozno chytit podarilo.

Nechcem byť zas pesimista, ale kradnuté veci sa predávajú po známostiach a známym známych ďaleko od miesta krádeže. Aj keď počul som o týpkovi, ktorý ukradol (tuším) babetu, známy známeho ju chcel kúpiť a nakoniec zistili, že ju chcel kúpiť jej pôvodný majiteľ :D Náhoda je sviňa.

Za prejdenie inzercie by to určite stálo ;) Najmä ak sú tam origo veci.

EDIT: Tento inzerát si dával asi ty čo?

http://www.i-bazar.sk/1946789-volkswagen-golf-mk2-vr6/

Karl0s
07-09-11, 22:04
podle toho videa krásný auto, je to sakra škoda, kdybych ho někde viděl, ozvu se

Smile
07-09-11, 22:10
Pokud znáš přesný parametry těch cennějších dílů, zkus se shánět přímo po nich, takhle sme to udělaly my, když nám ukradli Justynu a dovedlo nás to až ke zloději...