PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o OP



Neonak
17-10-13, 22:07
Dobrý deň/večer
Tu je moja žiadosť o operátora na minecraft server. (admin práva)
Nick:NeoaK
Vek:16
Meno:Rád aby to bolo anonymne takže ak nevadí tak neuvediem :)
Niečo o sebe:Tak bývam v Košiciach,chodím na strednú,hrajem často minecraft,cs 1.6,.....Jazdím bmx a motocross.Strašne ma bavia veci ohľadom pc....nie som konfliktná povaha a všetko riešim v pokoji a z chladnou hlavou
Skúsenosti:Vlastnil som server ktorí vydržal 14 mesiacov potom som nemal čas tak som ho musel zrušiť,Mal som OP na 2 serveroch(nebudem menovať)a bol som staviteľ na jednom serveri(nebudem menovať)Príkazy viem,pravidla tak isto :)
Kontakt: Skype: tech943
Steam: N30N4K (síce až tak netreba ale tak kto chce tak nech si ma pridá)

AlternativníPravda
18-10-13, 20:15
Nevím proč, ale nějak si tě ze hry nevybavuji, pokud nelžeš o svých zkušenostech tak tě přidám na užší listinu pro budoucí "ouředníky", teď je na serveru dostatečné množství adminů, počkáme tedy na 1.7 a pak se uvidí

Neonak
18-10-13, 20:46
Zdravím pod menom NeoaK tam hrajem 2 deň (kúpil som si orig.),dom ani resku nemám lebo často tam prídem na event alebo sa len porozprávať.Hral som tam asi pod 6 nickmi.A nie hore uvedené skúsenosti sú pravdivé.A rád počkám(trpezlivosť prináša ovocie) ak sa nemýlim :D

Sometypes
18-10-13, 22:07
S nickem neonak sem Tě tam viděl jednou a to při eventu, jak píšeš. Napiš mi i ostatní používané nicky.

Neonak
19-10-13, 21:17
Pfuu všetky už neviem menil som si nick vkuse raz som mal 0dion a ešte Orion ostatok neviem večne to boli sprostosti.

Sometypes
19-10-13, 21:26
Neviděl sem Tě tam ani jednou.. jinak jsi dobrý kandidát. Zlepši aktivitu a dostaneš mé ano.

Neonak
19-10-13, 21:49
Aktivita pribudne to je samozrejmosť,ako povedal Knox počkám do 1.7

DrakoForce_CZ
22-12-13, 18:55
Dobrý den
Nick:DrakoForce_CZ
rád bych požádal o práva admina.
věk:14
skušenosti:mám velké skušenosti s přikazmi a pluginama měl jsem i svůj server ale nebyli peníze na prodlouženi rád pomaham hráčum.
aktivita:byl bych tam 4-6 hodim denně
kontakty:Skype,facebook,TeamSpeak 3

AlternativníPravda
22-12-13, 21:20
Dobrý den
Nick:DrakoForce_CZ
rád bych požádal o práva admina.
věk:14
skušenosti:mám velké skušenosti s přikazmi a pluginama měl jsem i svůj server ale nebyli peníze na prodlouženi rád pomaham hráčum.
aktivita:byl bych tam 4-6 hodim denně
kontakty:Skype,facebook,TeamSpeak 3

Dnes jsem tě tam viděl poprvé. Ne