PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce - ŘÍJEN/OKTÓBER: NOMINACE



Acid
18-10-13, 18:19
Přejeme vítr do vašich draků na sklonku října/októbra, je tady Acid, NarutoO a nově matis se svojí anketkou!

Po prvním zkušebním kole nabíráme nový svěží vítr, a jak říkáme my milovníci aztecu, “nemusí pršet, jen když kape.” Takže míříme vpřed poučeni s přihlédnutím k tomu, čemu se máme tentokrát vyhnout.

Anketa je nově rozdělena na dvě kategorie, aby dostali šanci i hráči bez privilegií, protože i když to v žádostech o unban moc nevypadá, admini jsou velice oblíbení (a to, proč to nepřiznat, hlavně mezi adminy :P):

Hráč Měsíce

Admin Měsíce

Cena pro hráče měsíce: Hráč měsíce získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a tento krásný certifiká do podpisu

http://csko.cz/d/QCFPwEoP

Admin měsíce: Získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a tento ještě hezčí certifikát do podpisu

http://csko.cz/d/GxWejKmX

Pokud hráč VIP výhodami právě disponuje, může aktivovat VIP kód po vypršení stávajícího VIP období. Certifikát může používat nejdéle do vyhlášení další ankety. Pokud certifikát z podpisu nestahne, bude vyzván přes soukromou zprávu aby tak neprodleně učinil!
Alebo mu ho matis vymaže!!!

Průběh ankety se bude skládat ze dvou aktivních částí a jedné informativní: z týdne nominace, čtyř dnů hlasování a nakonec slavnostního vyhlášení.

Nominovat můžete do neděle 27.10.2013 do 20:00 na tomto vlákně vámi preferovaného hráče, nebo admina a od pondělí 30.9. do 6.10. budete mít možnost na vlákně “Hráč měsíce Října/Októbra - anketa” a “Admin měsíce Října/Októbra - anketa” z nominovaných kandidátů hlasovat pro jednoho hráče v každé kategorii. Vyhrazujeme si v případě naplnění kapacity té určité kategorie nominace uzavřít předčasně. Termín hlasování zůstane nezměněn. Anekta bude skrytá a vítěze vyhlásíme ve 20:00 31. 10. na vlákně “Vyhlášení ankety Hráč měsíce října”

Výběr/charakter nominovaných:

Každý člen fóra může nominovat právě jednoho hráče, nebo právě jednoho admina

- který za tři uplynulé měsíce anketu nevyhrál

- který je aktivní na fóru

- který je aktivní na serverech

- kandidaturu může získat pouze hráč, který nemá ban na fóru, ani ve hře

- v každé kategorii je nominováno maximálně 7 hráčů.

- kandidaturu hráč nabývá pasivně (tzn. ať už o to stojí, nebo ne), v případě nezájmu o výhru získá titul další hráč v pořadí

Pravidla, průběh nominace:

- příspěvky, které nebudou obsahovat nominaci, ale jiný obsah mohou být mazány

- aby byla nominace úplná, uveďte alespoň dva rozumné důvody, proč by měl být hráč nominován

- každý měsíc je možné nominovat právě jednoho admina nebo hráče. Nelze nominovat v jednom měsíci i admina i hráče.

- hráč nesmí nominovat sám sebe

- Organizátoři si vyhrazují právo nesmyslné nominace mazat a neumožnit hráči, který nesmyslnou nominací anketu bojkotoval, v tom daném měsíci dále kohokoliv nominovat.®

Doporučujeme dobře promyslet, zda tento konkrétní měsíc chcete někoho nominovat. Je potřeba, aby si hráč vaší nominaci opravdu zasloužil.

Pravidla a podmínky by měly zůstat takto. Pokud uznáme za vhodné je někdy změnit, učiníme tak vždy s vyhlašováním dalších nominací. Pokud máte nějaké připomínky k průběhu ankety, toto fórum k tomu neslouží. Pište soukromé zprávy organizátorům.

Nominovat admina nebo hráče můžete právě TEĎ!

Acido, NarutoO, matis



Nominovaní hráči:
nominace v obou kategoriích jsou uzavřeny

Acido
Swagrid
Jiri
Joseph
Gregy
Radar


Nominovaní admini:

Does
Tupelko
3necky
Giuseppe
Noibrun
J3ZUsSs*
Hajjas

Amazing-Zajic
18-10-13, 18:29
Acid

+ Vymyslel tuto soutěž
+ Je to král
+je aktivná jak na serveru tak na foru

Acid
18-10-13, 18:45
Acid

+ Vymyslel tuto soutěž
+ Je to král
+je aktivná jak na serveru tak na foru

Dík, ale teď nevim, jestli to není trochu blbý tam psát sám sebe... :D

NarutoO
18-10-13, 19:37
Dík, ale teď nevim, jestli to není trochu blbý tam psát sám sebe... :D

Added! :P

Tupelko
18-10-13, 20:43
Does
Je to pán.
Každému pomáhá.
Chodí na hlášení a tak dále.....

Only_Lucker^^
18-10-13, 20:45
Tupelko

Aktivní
Dost pomáhá
je sním sranda :D

matis
18-10-13, 21:18
admin > necky
je to spravny clovek a stale rad poradi

Toy
18-10-13, 21:28
Jednoznačně Noirbun, top admin, kterého jsem stihl za svůj krátký život na csku potkat, je vždy obejktivní, a na věci má vždy dobrý pohled jako každy jiný dospělý jedinec.



E>NarutoO: Uveď NEJMÉNĚ DVA důvody :P
E2 by NarrrrutoO -> Noirbrun přidán :)

NarutoO
18-10-13, 22:03
Does
Je to pán.
Každému pomáhá.
Chodí na hlášení a tak dále.....


Tupelko

Aktivní
Dost pomáhá
je sním sranda :D


admin > necky
je to spravny clovek a stale rad poradi


DoeS
Tupelko
3necky

Přidáni

hofy
18-10-13, 22:09
Tak já bych rád nominoval Giussepeho za celkovou činnost na fóru, objektivní a přínosné komentování jednotlivých vláken.

E by NarutoO: Giuseppe succesfully added!

Acid
18-10-13, 22:17
Poprosil bych Naruta, aby nominovaný přidával. Budu teď nejspíš celej víkend jen na mobilu, takže nebudu schopnej pridávat.
Dík ;)

NarutoO
19-10-13, 00:15
Poprosil bych Naruta, aby nominovaný přidával. Budu teď nejspíš celej víkend jen na mobilu, takže nebudu schopnej pridávat.
Dík ;)

Podle možností se budu pokoušet toto tvé tiché přání plnit..

F:O:X
19-10-13, 00:59
Swagrid
+na svůj věk to dotách daleko a určitě ještě dostáhne
+také má rozum

EDIT BY ACIDO -> Swagrid added

Beat
19-10-13, 15:19
Ježiško
- je aktívny
- chodí na hlásenia
- má ma rád
- je teplý
- nosí darčeky

E>NarutoO: Ježišek přidán do kategorie adminů.

DarwiN
19-10-13, 18:17
Hajjas --> je to super admin
- chodí na hlásenia
-robí domáci kečup

Diky

Acid
19-10-13, 19:51
Hajjas --> je to super admin
- chodí na hlásenia
-robí domáci kečup

Diky

Added.

Shit Pro ^_^
20-10-13, 09:02
Urcite Sometypes
dobry atmyn
na Jb sa snim dobre zabijaju Ct
da sa snim pisat

E1 Acid: Added.

E2 NarutoO: Removed, je MC admin, a limit pro kategorii admin byl ve chvíli, kdy ho Acid přidal do nominace hráčů vyčerpán. Omlouváme se!

Acid
20-10-13, 09:58
Nebere se Sometyoes jako admin?

DarwiN
20-10-13, 12:45
Nebere se Sometyoes jako admin?

Bere , predsa je MC admin .

Eust.
20-10-13, 13:05
Jako atmyna nominuju Flashhe, nebojí se říct svůj názor tzv. "na plnou hubu", jeho názory jsou pravdivé a stojí za to číst.

Toreto
20-10-13, 14:21
Ja dávam Jiriho, občas si na jb zahrajem pod fake nickom a takých ako on by tam mohlo byť viac, úplne rovnaký ako ked mal práva, na nič sa nehrá, jedná narovinu, za Ct hrá ako sa má.
Admina by som nominoval Praetoriana, kedže v nepritomnosti ridera a mna je tam na všetko sám a ocenujem, že sa nato za ten čas nevykašlal, ale ak možme nominovať len jedného, tak tentokrát Jiri.

btw. Nebolo by lepšie, ak by hráč mohol nominovať admina aj hráča ? Viac hlasov, bolo by to zaujímavejšie.

NarutoO
20-10-13, 14:39
Urcite Sometypes
dobry atmyn
na Jb sa snim dobre zabijaju Ct
da sa snim pisat

Added.


Bere , predsa je MC admin .


Jako atmyna nominuju Flashhe, nebojí se říct svůj názor tzv. "na plnou hubu", jeho názory jsou pravdivé a stojí za to číst.


Ja dávam Jiriho, občas si na jb zahrajem pod fake nickom a takých ako on by tam mohlo byť viac, úplne rovnaký ako ked mal práva, na nič sa nehrá, jedná narovinu, za Ct hrá ako sa má.
Admina by som nominoval Praetoriana, kedže v nepritomnosti rideóra a mna je tam na všetko sám a ocenujem, že sa nato za ten čas nevykašlal, ale ak možme nominovať len jedného, tak tentokrát Jiri.

btw. Nebolo by lepšie, ak by hráč mohol nominovať admina aj hráča ? Viac hlasov, bolo by to zaujímavejšie.

Děkujeme všem za nominace. Bohužel pro každou kategorii byl limit sedmi hráčů. A ve chvíli vašich nominací je limit kategorie admin vyčerpán. Kdo jste nominovali admina a nevešel se, máte stále možnost nominovat hráče. Nelze vyhovět každému přání... Možná se domluvíme na příští měsíc upravit pravidlo limitu nominace na právě jednoho hráčez obou kategorií na možnost nominovat oba, ale takhle to převedevším přehlednější a přímočřejší. Ten nominoval toho, hotovo dvacet, žádné komplikace.


Děkujeme za pochopení
~NtO~

Eso./digl
20-10-13, 14:42
Chcel by som nominovat admina byznis/mrtve deti v zivom plote

Je velmi ochotny ked pride na hlasenie
Da sa s nim dobre pokecat a je mi povahovo sympaticky

Dik.

E: Ked uz nemozem nominovat admina tak by som chcel dat hraca Joseph.

Vzdy bola s nim sranda na jb
Hraju sa mi s nim dobre gathery
Mame spolocnu zalubu vo fandeni aj ked kazdy kricime za iny klub :)

NarutoO
20-10-13, 15:16
Ja dávam Jiriho, občas si na jb zahrajem pod fake nickom a takých ako on by tam mohlo byť viac, úplne rovnaký ako ked mal práva, na nič sa nehrá, jedná narovinu, za Ct hrá ako sa má.
Admina by som nominoval Praetoriana, kedže v nepritomnosti ridera a mna je tam na všetko sám a ocenujem, že sa nato za ten čas nevykašlal, ale ak možme nominovať len jedného, tak tentokrát Jiri.

btw. Nebolo by lepšie, ak by hráč mohol nominovať admina aj hráča ? Viac hlasov, bolo by to zaujímavejšie.

Jiří přidán do kategorie hráč. To s možností nominace více hráčů vysvětluji výše.

~NtO~

NarutoO
20-10-13, 15:19
Chcel by som nominovat admina byznis/mrtve deti v zivom plote

Je velmi ochotny ked pride na hlasenie
Da sa s nim dobre pokecat a je mi povahovo sympaticky

Dik.

E: Ked uz nemozem nominovat admina tak by som chcel dat hraca Joseph.

Vzdy bola s nim sranda na jb
Hraju sa mi s nim dobre gathery
Mame spolocnu zalubu vo fandeni aj ked kazdy kricime za iny klub :)

Joseph přidán.

Mimojiné je toto velice příkladná, pěkná a obsáhlá nominace!

díky Eso

See me
20-10-13, 15:37
Admin: Smooke-Když je na JB myslím si, že se nikdo nenudí.
-Má smysl pro humor.
Hráč: Gregy-Super člověk.
-Rozumím si s ním i přes věkovou hranici, která mezi námi je.


Rád bych nominoval Mirušku, ale myslím si, že to někdo udělá :) Jak by se řeklo na Valašsku ( východní Morava, Zlínský kraj) Je to správná dcérka ;)

Acid
20-10-13, 15:40
Admin: Smooke-Když je na JB myslím si, že se nikdo nenudí.
-Má smysl pro humor.
Hráč: Gregy-Super člověk.
-Rozumím si s ním i přes věkovou hranici, která mezi námi je.


Rád bych nominoval Mirušku, ale myslím si, že to někdo udělá :) Jak by se řeklo na Valašsku ( východní Morava, Zlínský kraj) Je to správná dcérka ;)

Vyber jenom jednoho.

See me
20-10-13, 15:43
Smooke :) Špatně jsi to pochopil :) Nebo jsem to možna nesrozumitelně napsal.

Acid
20-10-13, 15:49
Smooke :) Špatně jsi to pochopil :) Nebo jsem to možna nesrozumitelně napsal.



Přečti si prosim tě posty nad tebou. Nominace pro adminy je plná.

See me
20-10-13, 15:53
Ok :) promiň. V tom případě jen hráč Gregy :)

Acid
20-10-13, 16:01
Ok :) promiň. V tom případě jen hráč Gregy :)


Dobře. Naruto nebo matis prosim vás...

KaVoPiC
21-10-13, 14:18
Radar

je to proste super hrac da sa s nim popisat aj ked na vsetko nadava :DD najme na rakety u fs :D ale proste uplny pohodak

Facened
21-10-13, 15:04
Aj ked je Aviatik banned tak ja ho nominujem, presne taky nazor ako ma on mam aj ja. Tož vo vsetkom sa s nim stotožnujem

NarutoO
21-10-13, 15:26
Aj ked je Aviatik banned tak ja ho nominujem, presne taky nazor ako ma on mam aj ja. Tož vo vsetkom sa s nim stotožnujem

Prosím, přečti si pravidla. Banované hráče nelze nominovat.

Leo
21-10-13, 15:44
Radar

- je aktivní
- má mě rád :D
- jediný hráč s rozumem, který mi rozumí :D

ZeMi7
21-10-13, 15:52
Soory, ale podle par poslednich prispevku mi to moc nepripada zodpovedne...

Chtelo by to zacit uvazovat nad smyslem teto souteze, protoze zatim to vypada jako nominovani vasich nejlepsich kamaradu....

Alespon co jsem ja pochopil, byse nominovani hraci/admini nejak vyrazneji zapojovat do chodu serveru, a byt prinosni pri serveru, nebo treba dosahli v nedavne dobe nejakeho herniho uspechu....
Akorat ze co tu pozoruji, tak nominace typu : je to super kluk ; rozumime si ; da se s nim pokecat......atd.... Sice je to moc pekne, ale nnemyslim si, ze to je duvod, proc by mel byt prave on zvolen hracem/adminem mesice



JUST THINK ABOUT IT ;)

NarutoO
21-10-13, 16:04
Diky za prispevek, ZeMi7

je to přeně jak píšeš.
Nejde přesně určit, které nominace jsou, nebo nejsou vhodné. Ale jak to posoudit? V případě admina je to jasné, má aktivitu/nemí aktivitu. V případě hráče je to na nominujícím. Když se podíváš zpět, Eso. má krásbnou příkladnou nominaci, kterou jsem vypíchnul. Pokud by se měl vymyslet způsob, jak ohlídat nominace, musel by být hrozně složitý a sofistikovaný, abychom se vyhnuli nařčením z cenzury. Nicméně Tvůj příspěvek hodnotím velice pozitivně a do příště to zkusíme vymyslet.

Už jen fakt, že hráče Radara nominovali dva hráči nezávisle na sobě je signál, že je asi oblíbený.

Za tým akety NarutoO

UNHCZ
21-10-13, 16:35
Tupelko
Je to pařmen prvního kalibru
zasmějem se sním
vymýšlí uplný prkotiny, ze kterých vyjdou super věci

Acid
21-10-13, 18:05
Tupelko
Je to pařmen prvního kalibru
zasmějem se sním
vymýšlí uplný prkotiny, ze kterých vyjdou super věci

To si nemůžeš přečíst celej thead? Tupelko už tam je.

NarutoO
25-10-13, 10:25
Ahoj, mě to už nedá.. :blink:

Zbývá nám nominovat posledního hráče měsíce a stále se nic neděje, takže trochu poruším dekór a budu nominovat jako pořadatel taky jednoho hráče. A to proto, abyste věděli, jak bychom si takovou nominaci představovali a protože nebudu postit do chatu raklamu na toto téma:

Chtěl bych nominovat hráče Vojta1211, protože
- je velice aktivní na fóru
- zná pravopis a bil by se do krve, aby ostatní donutil napsat větu správně
- zastává se Aviatika, což chce opravdu velikou dávku odvahy a sebevědomí

Ještě bych chtěl říct, že si mě vyndal z přátel na steamu, takže nikdo nemůže říct, že ho nominuju z kamaráčoftu.

-NtO-

MysteryFlash
25-10-13, 14:19
Chcel bych nominofat chráče Slisa je to pán,skilla,kunďák...SLÍŽO NA HRAD!

E NarutoO: Zkus to jinak, tohle je fakt trochu za roh..

J3ZUsSs*
25-10-13, 14:19
Ahoj, mě to už nedá.. :blink:

Zbývá nám nominovat posledního hráče měsíce a stále se nic neděje, takže trochu poruším dekór a budu nominovat jako pořadatel taky jednoho hráče. A to proto, abyste věděli, jak bychom si takovou nominaci představovali a protože nebudu postit do chatu raklamu na toto téma:

Chtěl bych nominovat hráče Vojta1211, protože
- je velice aktivní na fóru
- zná pravopis a bil by se do krve, aby ostatní donutil napsat větu správně
- zastává se Aviatika, což chce opravdu velikou dávku odvahy a sebevědomí

Ještě bych chtěl říct, že si mě vyndal z přátel na steamu, takže nikdo nemůže říct, že ho nominuju z kamaráčoftu.

-NtO-

nic proti nemu nemám ale - který je aktivní na serverech ... a on už nehraje csko :)

NarutoO
25-10-13, 14:24
nic proti nemu nemám ale - který je aktivní na serverech ... a on už nehraje csko :)

Tak to se omlouvám, já měl za to, že když je tolik aktivní na fóru, že hraje..
E: Jsem totální hovado, takoveýhle faux-pas, díky za upozornění BTW..


Vojta1211 odebrán :'(

-NtO-