PDA

Zobrazit normální verzi : VIP výhody



Dawe5
18-10-13, 22:35
Zdravíčko, koukal jsem na VIP výhody na webu a nějak jsem tam neviděl žádnou výhodu pro servery Capture the Flag, tak bych nějaké navrhl.


Rychlejší expení adrenalinu
Uminita proti automatickému přehazování z týmu do týmu
Levnější speciální zbraně

Je mi jasné, že je to přehnané a VIP by bylo o dost zvýhodněnější ,jak normální hráč, ale rád bych, aby minimálně jedna z těchto variant byla na server přidána. Děkuji za vyslyšení. Věrný hráč smiley :)

Beat
18-10-13, 23:03
Výhody na Capture the Flag :
Při každém spawnu + $500
+ $5000 za ukořistění vlajky

Ja by som bral radšej he zadarmo ako je to na megapube alebo d2.

Rychlejší expení adrenalinu - Adrenalín nazberáš v pohode či už fragovaním alebo zberaním plechoviek, krabičiek (neviem presný názov :D).
Uminita proti automatickému přehazování z týmu do týmu - PTB tam takmer vôbec nefunguje, pamätám že sme tam niekedy hrali 8vs4, charakter niektorých hráčov -> dobre rozohraný over -> umrú prehodí ich -> nechcú si pokaziť skóre alebo rank stlačia M a vrátia sa späť.
Levnější speciální zbraně - Kemperov s awp je tam dosť a debilov čo položia bombu a zabijú spoluhráčov taktiež.

petooo
08-02-15, 03:07
Vyhody VIP na Capture The Flag: +500 za kazdy spawn
+5000 za ukoristenie vlajky
+50 adrenalinu za ukoristenie vlajky

ja by som bol skor za HE zadarmo tak ako to uz napisal Beat :)

Foerus
08-02-15, 13:32
I když nemám VIPko koupený, k tomuto se vyjádřím:

S imunitou vůči přehazování nesouhlasím - pak dojde k situaci, kdy hraje 8 na 3 a teď si představ, že by 4 hráči z těch 8 měli VIP. Hovadina. Rychlejší expení se mi taky nezdá jako nějakej převratnej nápad - jak říká Beat: full adrenalin se dá bez problému nafarmit za 2-3 minutky hraní, když jseš šikovnej. :) Zabiješ pár nepřátel, posbíráš plechovky a rushnes jednu vlajku a jseš doma. :) Jediný, co se mi zdá tak nějak rozumný, je ta nižší cena speciálních zbraní - to zní fajn, i když se trošku bojím kempících wipařů. :D

He zadarmo se mi zdá jako ptákovina - stojí 300, což je naprosto zanedbatelná částka... spíš by se mi líbilo, kdyby se ti jako VIP zrušilo omezení kupovat jeden granát za 20s (nebo kolik to je). V situaci, kdy jsi CT na d2 a T tě odstřelují ze všech stran, by to mohlo znamenat výhodu - vyštveš je pryč granátama. :)