PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na admina Fake? (Knife)



Dragonianer123
19-10-13, 10:57
Zdravím,
Mám tu stížnost na admina Fake?, nebudu psát žádné hovadiny, ale jen věci, na které by jste ho mohli upozornit..... a stěžují si na něj hráči i na serveru, nicméně jsou asi líní to napsat sem, zkrátka, nikdo není rád když přijde, jen patolízalové ho vždy přivítají.

1)Kickuje při nesmyslech, jako když ho někdo často zabíjí
2)Dává bany za odpor proti němu
3)Šíleně se povyšuje nad ostatními
4)Když má někdo něco proti němu, řeší to banem na 1 hodinu i když s dotyčným názorem souhlasí půlka serveru, zkrátka on je na serveru bůh a on je dokonalý (souvisí s bodem 2 a 3)
5)Pokud jde o knife, tak sám nehraje jako někdo z Kotelny..... spíš děla tzv. styl Forever deff (stále dopředu dozadu, dokud se soupeř nechytí - tento styl přirovnáváme ke Gamesites -> Bod 6)
6)Když mu někdo poví, že hraje jako GSak, hned banuje
7)Nějaké příklady, u kterých jsem byl : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59701 - říkal mu svůj názor, zdůraznil jak má Faka? ,,rád,, (bez vulgarismu)
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84660 - měl názor a žádný uklidni se, to je jen aby vám to nebylo podezřelý...
Příkladů k bodu 7 je stovky..... většinou je to ban s důvodem jako : Uklidni se, Vychladni


Touto stížnosti neříkám ať mu odeberete práva, beztak mě budete mít za ubrečené děcko, ale trochu s nim promluvit by se hodilo.
Upřímně, hráči si pochvalují adminy jako -Does-, Bezdak a poslední dobou mě překvapil admin který v tu dobu měl nick Y, on byl první kdo spectnul hráče Separ a konečně mu dal ban za KB, které měl !

Hraji tu u vás asi 4 roky, takže už proto bych byl rád, kdyby jste mi vyhověli......

Díky
a pro Faka?, nejsem ani matuL a ani Undiii.

saimis
19-10-13, 11:01
Pravda me udelal 1,2,3,4

fake?
19-10-13, 11:04
Mám už na haku takovéto stížnosti :) Jen mě na serveru provokujete a pak si chodíte stěžovat si na mě na forko . Ať mi klidně Kotel sebere práva , mě to už je celkem jedno . Všechno bude lepší , než se vracet za takovýma idiotama. Amen knife

Dragonianer123
19-10-13, 11:07
Tak se tam nevracej, nikomu chybět nebudeš...... a ty idioty si nech......

Maximus
19-10-13, 11:12
Veľmi ťa to vystihuje . Bod 2,4,6 a to pokračuje aj dalej no skvelý admin ....

fake?
19-10-13, 11:15
[11:11:27] Maximusᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ty si sracka ... ako cely admin zbor.. Výtažek ze skype konverzace :) Proto beru tyhle stížnosti jako jednu velkou frašku

Maximus
19-10-13, 11:16
hh ... vieš čo všetko si napísal ty ? :) ale to, že ty nadávaš na mňa je v pohode ...

Tupelko
19-10-13, 11:17
Zdravím,
Mám tu stížnost na admina Fake?, nebudu psát žádné hovadiny, ale jen věci, na které by jste ho mohli upozornit..... a stěžují si na něj hráči i na serveru, nicméně jsou asi líní to napsat sem, zkrátka, nikdo není rád když přijde, jen patolízalové ho vždy přivítají.

1)Kickuje při nesmyslech, jako když ho někdo často zabíjí
2)Dává bany za odpor proti němu
3)Šíleně se povyšuje nad ostatními
4)Když má někdo něco proti němu, řeší to banem na 1 hodinu i když s dotyčným názorem souhlasí půlka serveru, zkrátka on je na serveru bůh a on je dokonalý (souvisí s bodem 2 a 3)
5)Pokud jde o knife, tak sám nehraje jako někdo z Kotelny..... spíš děla tzv. styl Forever deff (stále dopředu dozadu, dokud se soupeř nechytí - tento styl přirovnáváme ke Gamesites -> Bod 6)
6)Když mu někdo poví, že hraje jako GSak, hned banuje
7)Nějaké příklady, u kterých jsem byl : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59701 - říkal mu svůj názor, zdůraznil jak má Faka? ,,rád,, (bez vulgarismu)
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84660 - měl názor a žádný uklidni se, to je jen aby vám to nebylo podezřelý...
Příkladů k bodu 7 je stovky..... většinou je to ban s důvodem jako : Uklidni se, Vychladni


Touto stížnosti neříkám ať mu odeberete práva, beztak mě budete mít za ubrečené děcko, ale trochu s nim promluvit by se hodilo.
Upřímně, hráči si pochvalují adminy jako -Does-, Bezdak a poslední dobou mě překvapil admin který v tu dobu měl nick Y, on byl první kdo spectnul hráče Separ a konečně mu dal ban za KB, které měl !

Hraji tu u vás asi 4 roky, takže už proto bych byl rád, kdyby jste mi vyhověli......

Díky
a pro Faka?, nejsem ani matuL a ani Undiii.
Ahoj, jen dotaz saimis je tvůj bratr když má stejnou IP?Nebo jen si měl potřebu si udělat další účet?:)

Dragonianer123
19-10-13, 11:18
Ale to je zase jen názor :D, navíc to bylo soukromě na skype, pokud se nemílím. PS : proč se hájíš ,, Ať mi klidně Kotel sebere práva , mě to už je celkem jedno . Všechno bude lepší , než se vracet za takovýma idiotama. Amen knife,,

Maximus
19-10-13, 11:18
a ked tak okomentujem celý zbor adminov ktorých ako tak nemusím ked si to už tak rozpytval : si tam len ty , Jolo a Kačko nič viac ... does je normalný no . ostatok nepoznám :)

Dragonianer123
19-10-13, 11:18
Ano je, ale já ho nijak nenafetoval, jeho názor, má skušenost

Maximus
19-10-13, 11:19
super ... Fake?: ja jen , aby si o tobe udelali konecne obraz , jaky jsi **** a jen porad urazis..


varovanie > nenadavaj!!!

fake?
19-10-13, 11:20
Ale to je zase jen názor :D, navíc to bylo soukromě na skype, pokud se nemílím. PS : proč se hájíš ,, Ať mi klidně Kotel sebere práva , mě to už je celkem jedno . Všechno bude lepší , než se vracet za takovýma idiotama. Amen knife,,

Protože jim chci udělat obrázek o tobě , jaký jsi namyšlenec a každému pořád jen nadáváš. A ještě k tobě , zjistil jsem , že jsi Maximus a máš tu už jeden ůčet , tudíž ban za double account :) To jen taková drobnost

matis
19-10-13, 11:21
Knife 19-10-2013 10:32:05 VALVE_0:0:1101766809 77.95.45.55 Jo, sem to ja admina kotelny, pouziva styl GS..... co dodat, soucasna kotelna

sa ti tu nepaci?

Knife 19-10-2013 10:32:17 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker to je len jeden ko*ot medzi adminmi..
Knife 19-10-2013 10:31:35 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker xDDD
Knife 19-10-2013 10:30:54 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker frajer ako moja pi*a v reale by si bol zosraty...
Knife 19-10-2013 10:30:47 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker de*ile ty de*ilko kto ti dal prava ?

a toto akoze co je? mne by to len raz napisal

nemate provokovat admina a mate spravat slusne a ked sa vam nepaci tak tahaj na to svoje gs

Maximus
19-10-13, 11:22
uff 2 učty ? o tom nič neviem :) mám len tento ...

E matis > pouzivaj edit a nespamuj

Dragonianer123
19-10-13, 11:28
Ty jsi chytrý,nepoznáš starého dobrého Jo, sem to ja ?

Dragonianer123
19-10-13, 11:30
Kotelna se mi líbí.... líbila, když jsem hrál před... asi 1-2 roky, tak to ještě byla kotelna, teď je to spíš ,,kotelna,,....... ale beztak ji mám hodně rád, ale ten knife se hodně změnil, za tu dobu, co jsem hrál na Furienu (Nick : ->Sh[0]cK<- top4)

apach29
19-10-13, 11:45
Knife 19-10-2013 10:32:05 VALVE_0:0:1101766809 77.95.45.55 Jo, sem to ja admina kotelny, pouziva styl GS..... co dodat, soucasna kotelna

sa ti tu nepaci?

Knife 19-10-2013 10:32:17 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker to je len jeden ko*ot medzi adminmi..
Knife 19-10-2013 10:31:35 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker xDDD
Knife 19-10-2013 10:30:54 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker frajer ako moja pi*a v reale by si bol zosraty...
Knife 19-10-2013 10:30:47 VALVE_0:0:490955968 178.40.71.188 USA UndiiiTaker de*ile ty de*ilko kto ti dal prava ?

a toto akoze co je? mne by to len raz napisal

nemate provokovat admina a mate spravat slusne a ked sa vam nepaci tak tahaj na to svoje gs

Proc jsi to vytahl z kontextu? Ted to neni objektivni, dej sem celej chat.

human
19-10-13, 11:52
Clovek ako maximus by sa tu vobec nemal vyjadrovat. Do kazdeho tam picujes, povysujes sa a neviem co vsetko. A Unditaker, ak si ten, co myslim, tak od teba by som fakt takuto sracku necakal.

UndiiiTaker
19-10-13, 12:15
Nechcel som to napísať uznávam... lenže Fake bol v pohode... dlhé roky som s ním hrál... akonáhle ste ho spravili admina tak sa zmenil a to veľmi... dobre to napísal Max aj Dragonianer... Vôbec ho nikto nemá rád... a v skutočnosti tie nadávky boli takto... viem nemal som to písať a to sa vopred ospravedlňujem aj Fakeovi aj ostatným hráčom a adminom ale bolo totakto...
Bol tam hráč Fake ho kickol... Fresh sa volal tuším... spýtal sa ho kľudne že "za čo kick ?" Fake na neho začal kydať že je idiot a že ma lagy... a kickol ho znova povedal som mu že prečo ho kickuje a nadáva mu proste sa ho normálne spýtal potom kickol aj mňa... napíšem mu že ma po právach žeto je už neúnosné čo on robí... nikto ho tam nemá rád... potom sa začal navážať do ďalšieho hráča... to už som mu začal nadávať za čo sa ospravedlňujem znova za čo mi dal ban... bol to oprávneny ban to je pravda... nadávky... ale myslím že admini by mu mali dohovoriť... týmto je to pre mňa ukončené...

fake?
19-10-13, 12:45
Nechcel som to napísať uznávam... lenže Fake bol v pohode... dlhé roky som s ním hrál... akonáhle ste ho spravili admina tak sa zmenil a to veľmi... dobre to napísal Max aj Dragonianer... Vôbec ho nikto nemá rád... a v skutočnosti tie nadávky boli takto... viem nemal som to písať a to sa vopred ospravedlňujem aj Fakeovi aj ostatným hráčom a adminom ale bolo totakto...
Bol tam hráč Fake ho kickol... Fresh sa volal tuším... spýtal sa ho kľudne že "za čo kick ?" Fake na neho začal kydať že je idiot a že ma lagy... a kickol ho znova povedal som mu že prečo ho kickuje a nadáva mu proste sa ho normálne spýtal potom kickol aj mňa... napíšem mu že ma po právach žeto je už neúnosné čo on robí... nikto ho tam nemá rád... potom sa začal navážať do ďalšieho hráča... to už som mu začal nadávať za čo sa ospravedlňujem znova za čo mi dal ban... bol to oprávneny ban to je pravda... nadávky... ale myslím že admini by mu mali dohovoriť... týmto je to pre mňa ukončené...

Víš , proč jsem se změnil ? Protože jste se začli chovat jak naprostí nobraineři a nevychovanci. Jen každému na serveru nadáváte , že chodí po 2 , že deffl , že má kb a cheaty atd.. Uvědomte si , že to je jen spí*ená hra a že ji nemusíte takhle strašně prožívat.

Maximus
19-10-13, 13:06
Pán chytrý sa ozval ,že Jolo ale to,že ma bez dôvodu graboval to bolo v pohode ,že ?

fake?
19-10-13, 13:31
Pán chytrý sa ozval ,že Jolo ale to,že ma bez dôvodu graboval to bolo v pohode ,že ?

Ty už tu radši nic nepiš http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84687 http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84686 . Dohrál jsi .. !!

human
19-10-13, 13:37
Pán chytrý sa ozval ,že Jolo ale to,že ma bez dôvodu graboval to bolo v pohode ,že ?

Za to som sa ti ospravedlnil, ze som netrafil blokera ale teba. Ty sa uz vobec nikdy neozyvaj, ze niekto niekoho urazal na serveri.

UndiiiTaker
19-10-13, 13:39
Ty už tu radši nic nepiš http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84687 http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84686 . Dohrál jsi .. !!

Nechaj ho Fake bože.. Ak Maxa vyhodíte zo servera pôjdu za ním na iný server viacerí... oni ho tam maju radi... a Fake hovoríš že nadávam... aha... kedy naposledy som napísal že ma niekto KB aleb o niečo podobné len sa na tom smejem... boli sme priatelia... ty si sa začal správať ako keby ti tie právomoci liezli na hlavu... prečo Jolo a Feedr su normálny... alebo Does... pochop že to nehovorím len ja ale polovica knife serveru... teba tam nema nikto rád... a to ťa prosímpekne uznávali...

matis
19-10-13, 13:43
Proc jsi to vytahl z kontextu? Ted to neni objektivni, dej sem celej chat.

toto spustil hned po tom co dal hracovi kick, lebo mal lagy

`Dr[.E.]nkY.:)
19-10-13, 13:55
Prosim vás... všecko jsem si přečetl.. upřímě všichni nejsme svatí, třeba já. Faka? vidím na serveru párkrát (knife) a taky zahlédnu okamžitou nadávku když Fake nekoho zabije.. myslím tím KKT, KB , Hacker a dalši pitomosti. Prostě když je někdo lepší než vy tak vás asi dokáže zabít.. Pravda fake někdy nadává ale jen díky Noliferum a hlupákům jaký jste vy dívím se že ještě na to má nervy... Fake dělá jen svou práci a dělájí dobře... :)
(nikomu nechci lézt do řitě)

Britny
19-10-13, 13:55
Ty už tu radši nic nepiš http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84687 http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=84686 . Dohrál jsi .. !!

Perma je dost silný kafe..

fake?
19-10-13, 13:59
Perma je dost silný kafe..

Máš pravdu

Zoyer
19-10-13, 13:59
permu za obchazeni 3 hodinoveho banu ? tu asi nekdo neumi udrzet nervy..

fake?
19-10-13, 14:03
permu za obchazeni 3 hodinoveho banu ? tu asi nekdo neumi udrzet nervy..

Zoyere , radši nepiš . Však říkám , že perma je dost . Už mi tenhle thread a knife leze na nervy . Tímto poprosím Kotla , aby mě zbavil práv . Maximusoj dám UB. Hned se hráčům na knifu bude hrát lépe beze mě.

human
19-10-13, 14:04
Ban by som mu nechal ale dal na 3 dni.

E: Fake, tymto odchodom si akurat dokazujes chybu a kvoli niekomu ako je maximus sa vzdat prav mi pride fakt od veci.

Britny
19-10-13, 14:07
Zoyere , radši nepiš . Však říkám , že perma je dost . Už mi tenhle thread a knife leze na nervy . Tímto poprosím Kotla , aby mě zbavil práv . Maximusoj dám UB. Hned se hráčům na knifu bude hrát lépe beze mě.

Moc to hrotíš.. Prostě si jich nevšímej, když budou prudit, tak dej mute a máš klid..

fake?
19-10-13, 14:11
Ban zkrácen na 4 dny :) Poprosím o locknutí toho threadu . Stejně to nikam nevede

UndiiiTaker
19-10-13, 14:19
Ban zkrácen na 4 dny :) Poprosím o locknutí toho threadu . Stejně to nikam nevede

Jolo čo máš preboha proti Maxovi ? a Fake je to síce smutné ale niesom taký hlúpy aby som tu vyplakával že odchádzaš... medzi Adminteamom si možno obľúbený ale ja som rozprával s väčšinou hračou dnes a niesu to žiadne lamky... sami povedali... budem citovať "Fake najhorší admin, zlatý Does... A Jolo ešte trocha na to... neviem čo si spravil pretože ja ťa mam rád a všetko ale u hráčoch tiež niesi veľmi populárny neviem prečo... chcem len aby si to vedel...

human
19-10-13, 14:40
Jolo čo máš preboha proti Maxovi ? a Fake je to síce smutné ale niesom taký hlúpy aby som tu vyplakával že odchádzaš... medzi Adminteamom si možno obľúbený ale ja som rozprával s väčšinou hračou dnes a niesu to žiadne lamky... sami povedali... budem citovať "Fake najhorší admin, zlatý Does... A Jolo ešte trocha na to... neviem čo si spravil pretože ja ťa mam rád a všetko ale u hráčoch tiež niesi veľmi populárny neviem prečo... chcem len aby si to vedel...

Tam nikto nie je popuplarny, kto neskace tim deckam, tak ako oni piskaju. Preto tam uz nechodim. Je to tam horsie ako v cirkuse. Neda sa tam uz proste hrat. Nikto z tych starsich tam uz nechodi, pretoze, vekovy priemer je horsi nez na jb. A neviem, co ti maximus slubil ale nepchaj sa mu tak do zadku. Prisiel si mi rozumny do teraz.

UndiiiTaker
19-10-13, 14:50
Tam nikto nie je popuplarny, kto neskace tim deckam, tak ako oni piskaju. Preto tam uz nechodim. Je to tam horsie ako v cirkuse. Neda sa tam uz proste hrat. Nikto z tych starsich tam uz nechodi, pretoze, vekovy priemer je horsi nez na jb. A neviem, co ti maximus slubil ale nepchaj sa mu tak do zadku. Prisiel si mi rozumny do teraz.

čože ? ty si myslíš žeby ja sa nechám ovládať niekým ? máš pravdu zmenilo sa to tam su tam kidi ale nie všetci... hraje tamaj veľa starších hračov.. Zakyho som tam videl dnes... a je ich viac... lenže Jolo nehovorí mže ťa nemajú radi proste len niektorí su tam taký... ja by som ťa tam uvítal... si v pohodé si myslím nikdy som proti tebe nič nemal... ani proti Maxovi... preto na neho nemôžem povedať ani pol slova zlého... iba že sa zmenil k horšiemu je namyslenejši ale aj tak...:D možno to Fake myslel dobre... nemám rád keď n iekto skáče do jedného akokeby neviem čo spravil...:D Fake aj ty do Maxa... a nemusel si tam zajebať že ma Max ovláda lebo to tak nieje toto si si zas posral ty u mňa prepáč...

Maximus
19-10-13, 14:59
Ste ku mne drastický :D

UndiiiTaker
19-10-13, 20:19
Ste ku mne drastický :D

Niesu zaslúžiš si to...zmenil si sa Max...:D strašne namyslený si a po každom hrešíš...

Acid
19-10-13, 20:47
Niesu zaslúžiš si to...zmenil si sa Max...:D strašne namyslený si a po každom hrešíš...

Teď si tady ještě řešte románky...

ZEUS
19-10-13, 21:11
Ban zkrácen na 4 dny, zbytek si vyřešte po PM.

Vyřešeno, lock.