PDA

Zobrazit normální verzi : Prosim Unban



ondranev
06-09-11, 17:23
Ahoj Sem Mam nick Ondra hraju Gamesites a chci Poprosit Na gamesites sem Dostal Ban kuli jednomu hracovi jeho nick se menuje Hybrid mnel AB a WH a kdys sem se zapinal na gamesites tak mi to psalo ze mame stejnou IP takze ten Ban sem mnel taky A kdys sem si chtel dnes skamosem zahrat Na Vasem Good serveru Co mi poradil Kamos tak Sem Si stahnuj z vasi stranky Cs a naistaloval a sechno zapnul sem Gungame!!!!A napsalo mi to Ze mam PERMABAN za to ze sem mnel WH a zabanovani nick je Zase Hybrid prosiiiim ja hybrid nejsem Mame stejnu IP adresu prosim chci si zahrat na vasem serveru zadni hack nemam Dekuji za odpoved


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : hybrid
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1481368477
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 ) : 85.13.106.158
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : ap
[AMXBANS] Server : Kotelna - OldSchool | csko.cz ( de_dust )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] ====================================:sad::sad:

killer-savage
06-09-11, 17:39
AAhoj Sem Mam nick Ondra hraju Gamesites a chci Poprosit Na gamesites sem Dostal Ban kuli jednomu hracovi jeho nick se menuje Hybrid mnel AB a WH a kdys sem se zapinal na gamesites tak mi to psalo ze mame stejnou IP takze ten Ban sem mnel taky
tu na kotelne nas nejaky gamesites nezaujima. az moc pises aby si dostal unban. iba decka a cheateri tam hraju

kashpi
06-09-11, 18:55
A to slovo, jehož jméno nesmím vyslovit se neříká :D

apach29
07-09-11, 02:44
Je mi lito, ze mas zdilenou IP, ale po smazani GS CSka a smazani vseho co po nem zustane a nove instalaci naseho CSka z hlavni strany naseho webu by ti to melo jit. Pokud potize pretrvavaji, musis si pockat na Kotla, kterej ti hrani na nasich serberech bud umozni, nebo zamitne.

Demo tady (http://csko.cz/dema/upload/dir/hybrid.dem), jen pro potvrzeni hacku.