PDA

Zobrazit normální verzi : Unban Gramo



GramoRokkaz
20-10-13, 13:02
Prosim o unban na ucet GramoRokkaz z dvovodu : 1. tak ja som hran na jail serveri no potom som isiel prec do mesta a nechal som zapnuty PC no dosvecit mi to moze taky jeden hrac vola sa *Monster* 2. ked som odisiel moj maly brat si zapoc csko aj s cheatami a isiel na aim a tam cheatoval a dostal ban 3.ja som si kupil aj vip takze ja by som nemal dvovod cheatovat 5. prosim dajte mi unban lebo tento portal mam rad a nechcem aby som mal pernament a uz sa to nestane tak prosim ak sa da tak by som porosil o unban



Za pochopenie ďakujem

GramoRokkaz

GramoRokkaz
20-10-13, 13:05
Detaily banu
Hráč Gramo Rokkaz
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:818792200
IP adresa 81.161.60.195
Udělen 19-10-2013 - 19:06
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin matis (matis)
BAN dal Server csko.cz | Aim (aim_map_deagle)

slide
20-10-13, 13:11
Mačka, pes ... bla bla máš to v signature mojej ... toto uz sme poculi vela krat a nikdy sa za toto nedava unban ... sam sa máš starat o svoj PC a to ze "brat" nieco zapol za to si mozes sam ... zahesluj si PC alebo si kup steam ale UB necakaj..

because
20-10-13, 14:21
Troska si zabudol cislo 4 :D

GramoRokkaz
20-10-13, 16:51
Hej tak logika admina -_- Kupil som si vip pred 4 dnami no a na 4 den som si dal cheaty teda dostalo som ban 2 e v pi*i fakt povedzte mi aku to ma logiku ??? Kupit si vip za 2 e a potom cheatovat ?

matis
20-10-13, 17:31
Hej tak logika admina -_- Kupil som si vip pred 4 dnami no a na 4 den som si dal cheaty teda dostalo som ban 2 e v pi*i fakt povedzte mi aku to ma logiku ??? Kupit si vip za 2 e a potom cheatovat ?

a mi vysvetli ake je logika, ked si niekto kupi originalku za 10 eur a cheatuje

Edit demo > http://csko.cz/dema/upload/dir/rytmus_skolarapu.dem
je tam este jeden cheater

GramoRokkaz
20-10-13, 18:52
Ja za to nemozem ze moj koko* brat je dement omg boze nemozete mi dat unban hram tu 2 roky a este nic podobne som nemal ani ziadny ban

matis
20-10-13, 18:57
Ja za to nemozem ze moj koko* brat je dement omg boze nemozete mi dat unban hram tu 2 roky a este nic podobne som nemal ani ziadny ban

my zato tiez nemozme, kup si originalku a poriadne si to zahesluj....sorry