PDA

Zobrazit normální verzi : Ostanú mi vaše servery keď kupim STEAM



demonik8624
20-10-13, 16:30
Dobrý deň nerád ruším admini a tak ale mam dotaz ked si kupim steam ostanu mi vase servery ? (napr.JB,ZM,DM,clasic,atď.....
Alebo si ich musim popridavat pomocou IP adresy na vašej hlavnej stranke ???
Budem ich mat us v priečinku OBĽÚBENÉ ???

A ešťe dotas ako zistím IP adresu na hlavnej stránke kotelna ??? píše mi tam IP ale je tam napísane csko.cz:27015 kliknem na to a neukáže mi žiadnu IP prosííííím poraďte prosíím odpovecte na obidva otázky ????? Ďakujem za odpoveď :laugh:

ZeMi7
20-10-13, 16:40
K prvni otazce:

Kdyz si koupis steam cs, tak kotelna servery nebudes mit. Ale do tech oblibenych si muzes pridat servery, na kterych ty hrajes nejcasteji, tzn. misto vsech kotelna serveru, tam budes mit treba jen 6 ktere ty preferujes ;)

Dalsi moznosti, kdyby sis chtel zahrat na jinem serveru, je pripojit se na server, ktery budes mi v oblibenych, a pres nej se pomoci /server pripojis na jakykoliv budes chtit


K druhe otazce:

to co si napsal, to : csko.cz:xxxxx , to je IP od serveru ;)

Takto se muzes pripojit na server, pomoci IP :
po spusteni cska otevres konzoli, a napises connect csko.cz:xxxxx

demonik8624
20-10-13, 18:26
Ďakujem velmi pekne za radu
a zemi7 ja ta casto vidim hrat JB ja som hrac KR4V4

Britny
21-10-13, 15:44
Ze svého NS si zálohuj cfg, který si potom překopíruješ do složky cstrike (cstrike_czech) co se vytvoří na steamu a budeš mít vše uložené (herní nastavení, nick, servery v oblíbených) Klidně si můžeš zálohovat i mapy, sound, modely - aby sis to nemusel stahovat znovu..

3necky
21-10-13, 15:48
Ze svého NS si zálohuj cfg, který si potom překopíruješ do složky cstrike (cstrike_czech) co se vytvoří na steamu a budeš mít vše uložené (herní nastavení, nick, servery v oblíbených) Klidně si můžeš zálohovat i mapy, sound, modely - aby sis to nemusel stahovat znovu..

V cfg nejsou uložené herní servery, ať ho zbytečně nemateš.


Já ho nematu, je to tak :) Já to tam mám pokaždé :)

Aha, takže máš v config.cfg uložené oblíbené servery? To je i pro mě novinka, nevěděl jsem, že to jde. To mu musíš napsat ale jak, protože třeba já je tam defaultně nemám, takže pochybuju, že on ano.

Britny
21-10-13, 15:49
V cfg nejsou uložené herní servery, ať ho zbytečně nemateš.

Já ho nematu, je to tak :) Já to tam mám pokaždé :)

human
21-10-13, 17:42
Same sa to tam urcite neuklada a pochybujem uplne, ze do cfgu. Da sa to ulozit tam, kde je find server new game atd. ako oblubene servery.

trew
21-10-13, 17:43
tohle samé se řešilo i tady (http://csko.cz/forum/showthread.php?18920-%C2%A8p%C5%99id%C3%A1n%C3%AD-serveru&p=207614#post207614)

3necky
22-10-13, 09:58
Takže abych to shrnul.
Při přechodu z NS na S se ti samozřejmě oblíbené servery samy od sebe nepřesunou. Ani zálohování configu ti nepomůže, jak píše Britny. Steam jen automaticky ukládá oblíbené servery na vašem účtu, takže při přeinstalování nebo přihlášení na jiném PC je máte pořád uložené, s configem to nemá nic společné.
Jak napsal Vojta, cesta na steamu, kde jsou uložené je C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\xxxxx\7\remote - serverbrowser_hist.vdf. U NS si nejsem jistý, jestli v ServerBrowser.vdf budou taky uložené. Jiná možnost je ten upravený GameMenu.res soubor, kde kotelna servery máš uložené přímo na úvodní stránce při spuštění cs.

demonik8624
23-10-13, 20:41
Ďakujem :D