PDA

Zobrazit normální verzi : gramo



GramoRokkaz
21-10-13, 09:56
bože to nemate admini ani trochu citu ? Keby som na tom serveri hral 5 dni a nikdy si nekupil vip a cheatoval by som tak v pohode date mi ban idem na iny server.ale ja tu hram 2 roky z toho som nemal ani raz ban kupil som si 2 krat vip mam tu vela kamaratov tak ma to strašne mrzi ze mam ban . Ja viem ze vyhovarat sa na matku psa nestaci ale moj maly brat je debi* . Ja vas chcem poprosit o unban lebo ja mam vztah k tomuto serveru a veľa kamaratov tu mam a už si dam fakt pozor len vas prosim o ten unban fakt admini majte trochu pochopenia . :/

matis
21-10-13, 10:03
pockaj si do vianoc na akciu a kup si originalku za 2 eura

GramoRokkaz
21-10-13, 10:15
ale ja som si kupil vipko ved prosim prosim keby som naozaj ja cheatoval asi by som tu nepisal fakt prosim

Byznis
21-10-13, 10:23
Kolko ludi tu malo VIP a pritom cheatovali , to ze mas vip neznamena ze tu mozes cheatovat alebo ci brat alebo macka alebo susedov pes cheatoval na tvojom PC je len a len tvoja chyba.
A kolko takych este pisali o unban a pritom cheatovali. Pomoze ti iba STEAM (originalka). Uz to pochop , steam je tvoja druha sanca a posledna. Unban nedostanes nakolko sa cheaty potvrdili tu http://csko.cz/forum/showthread.php?21533-Unban-Gramo&p=224473#post224473
A poradim ti nezakladaj nove a nove vlakna lebo sa ti moze stat ze dostanes ban aj na Web.

GramoRokkaz
21-10-13, 10:29
fakt ochota z adminov srši fakt dakujem admini ste skveli :*

matis
21-10-13, 11:22
fakt ochota z adminov srši fakt dakujem admini ste skveli :*

co si dement? sak sa ti snazime pomoct, ale jednoducho UB nieje mozny aj keby tam u teba cheatovaj Jezis Kristus...chapes?

tak o akej ochote trepes? mas si nato davat pozor, je to len a len tvoj problem...

tak povedz svojmu bracekovi, nech ti tu originalku kupi....lock