PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o Unban



m*ko
06-09-11, 19:04
Prosim o unban. Jsem nazoru ze jsem ho dostal nepravem. Klidne si skocte na server War3FT, s kterym jsem se za tolik let szil a zeptejte se na me. Nekteri vam reknou ze jsem divny, ostatni vam nereknou nic a nebo ze jsem byl dobry. Myslim ze mam na Steamu dobrou povest na Tomto portalu Kotelna. Dekuji za pochopeni..

STEAM ID - STEAM_0:0:33454131
NICK -[m*ko]
BAN -Trvaly
REASON - "WH"

Ostatni naleznete v BAN listu z dne 6.9.2011

Karl0s
06-09-11, 19:12
o pověst tu nejde, počkej na demo, když bude neprůkazné, dostaneš unban

kashpi
06-09-11, 21:46
Já sem se k tomu vyjádřil, já sem ti dal ten ban a WH je tam jasný. Je mi jedno jakou máš pověst. Pro mě jsi cheater.
Tady si byl nahlášen
http://csko.cz/forum/showthread.php?2147-Wh-m*ko

m*ko
06-09-11, 21:49
Já sem se k tomu vyjádřil, já sem ti dal ten ban a WH je tam jasný. Je mi jedno jakou máš pověst. Pro mě jsi cheater.
Tady si byl nahlášen
http://csko.cz/forum/showthread.php?2147-Wh-m*ko

Pro tebe mozna hacker jsem, ale asi nechapes ze to je luck..

kashpi
06-09-11, 21:53
To že na ně čumíš přes zdi je luck? Nevím teda, ale asi máš teda šestej smysl, ne?

edit: Pokud se k tomu vyjádří jinej admin a řekne, že to byl fakt luck, tak ti dám unban a omluvím se ti, ale pochybuji

Flash
06-09-11, 22:10
Je ti 14 let, nesnaz se nas oblbovat... tohle je jasny, prukazny demo s WHckem, jen tak sem na to zbezne kouknul a sou tam 4 akce, ktery ti stacej na permaban.

schody
stred, vrata na A dlouha - tady sem se i celkem zasmal, co clovek s tvoji "predvidavosti" netrefi ;p
B na zahrade
A dlouha z CT spawnu

MARTiii
06-09-11, 22:22
Wh neni o cem.
Sbal si svoje nadobicko a tahni na GS. Tam si unban muzes koupit.

m*ko
07-09-11, 10:39
Je ti 14 let, nesnaz se nas oblbovat... tohle je jasny, prukazny demo s WHckem, jen tak sem na to zbezne kouknul a sou tam 4 akce, ktery ti stacej na permaban.

schody
stred, vrata na A dlouha - tady sem se i celkem zasmal, co clovek s tvoji "predvidavosti" netrefi ;p
B na zahrade
A dlouha z CT spawnu

2 ze svou uvedenych akci jsem je slysel. Na "B" to byl luck, protoze tam chodil skoro kazde kolo. A na "A" to bylo tuseni..

MARTiii
07-09-11, 18:05
2 ze svou uvedenych akci jsem je slysel. Na "B" to byl luck, protoze tam chodil skoro kazde kolo. A na "A" to bylo tuseni..

O co se tu snazis ? Demo je prukazne vic nez dost. A sem si jisty, ze by i kotel souhlasil.


Wh neni o cem.
Sbal si svoje nadobicko a tahni na GS. Tam si unban muzes koupit.

Run bitch ruuuuuuuuuuuun.

m*ko
07-09-11, 19:17
Zadam i ostatni adminy, aby napsali svuj nazor. Ale zamyslete se, at tu neplacnete nejakou blbost. A prosim podivejte se na DEMO :]

tdown
08-09-11, 13:06
Nevím jak si můžeš hrát na blbečka, když na demu je jasně vidět WH.

m*ko
08-09-11, 14:34
Ja zase nevim proc ty taky, kdyz soudis hrace podle hry..

uNfEiL
08-09-11, 14:40
Cez schody na Áčko si chodil úplne na istotu a k tomu ešte ostatné maličkosti, niet čo dodať.

Kotel
08-09-11, 18:10
Podle ceho jsi zjistoval pozice hracu? Pres zdi jim miris presne na hlavu. Radar nepouzivas, kdyz strilis po svych.

m*ko
09-09-11, 09:11
Radar pouzivam jen vyjimecne.. Ale na hlavy jsme jim nemiril :] Ten na tom B tam byl kazde kolo.. ted kdyz mam ban tak mam cas i na jine veci. DEKUJI KASHPI :]

kashpi
09-09-11, 10:55
Nemáš za co, rád pomůžu :)
Jinak podle mě na luck je to až moc přesný všechno. Takže pokud se tu nenajde někdo, kdo řekne, že si na 100% nic neměl, tak se můj názor nezmění.

uNfEiL
09-09-11, 16:37
Tak tak

m*ko
10-09-11, 11:15
Urcite se nenajde nikdo kdo si to mysli na 100%. Maximalne na 80%. Ty si taky nejsi jisty na 100%

Unregistered
12-09-11, 17:57
Hele ja m*ka znam vím že na 100% by cheaty nepoužil .... On to dal haldou je to haldař jak cíp .. Vím že věřit určitě nebudete ..

UFOusek
12-09-11, 17:58
Hele ja m*ka znam vím že na 100% by cheaty nepoužil .... On to dal haldou je to haldař jak cíp .. Vím že věřit určitě nebudete ..


cau m*ko v2. prosim prihlas se na svuj ucet a lzi na nem, at v tom nedelas bordel

SeeNoMore
12-09-11, 18:03
Ja nejsem M*KO JA SEM SEENOMORE to nepsal m*ko nevím co tu mluvíš když nevíš...

UFOusek
12-09-11, 18:09
Ja nejsem M*KO JA SEM SEENOMORE to nepsal m*ko nevím co tu mluvíš když nevíš...

Aha, takze si psal jako usoplenej unregistered jenom tak?

Smile
12-09-11, 18:10
Ja nejsem M*KO JA SEM SEENOMORE to nepsal m*ko nevím co tu mluvíš když nevíš...

Když pominu to, že píšeš jako unregistered, jsi usvědčenej cheater, tvůj názor má nulovou váhu...

SeeNoMore
12-09-11, 18:14
Sem se zapoměl regnout :) NO muj nazor ma nulovou vahu .. a proto že sem se zapoměl regnout a pišu jako unregistered sem hned cheater?

Smile
12-09-11, 18:16
Sem se zapoměl regnout :) NO muj nazor ma nulovou vahu .. a proto že sem se zapoměl regnout a pišu jako unregistered sem hned cheater?

http://csko.cz/forum/showthread.php?2204-Unban

m*ko
12-09-11, 18:17
Nereste ho. Vyjadril svuj nazor... A mrkni na demo od SeeNoMore. Wh nema..

SeeNoMore
12-09-11, 18:20
wh pry nemam ale zas pry naka halucinace nebo co tam mluvi dtr moc nepozna wh..

Smile
12-09-11, 18:20
Nereste ho. Vyjadril svuj nazor... A mrkni na demo od SeeNoMore. Wh nema..

Ne vubec, jenom se chytil na halucinaci, ale nevadí, piš si klidně dál srance...

GoGy
12-09-11, 18:27
Kotel sa vyjadril ,co este riesite?

kashpi
13-09-11, 17:28
wh pry nemam ale zas pry naka halucinace nebo co tam mluvi dtr moc nepozna wh..

:D dej si sprchu chlapče
a jelikož i m*ko píše že nemáš WH, tak jste asi bratři ne? Tam je to to stejný jako tady, akorát, že tam to netočil admin, ale hráč, tak ti nemohl hodit halucinaci. Určitě bys ji měl taky:)

Jinak moje vyjádření je pořád stejný a žádám m*ko aby už to tu neřešil a unban nedostaneš, odemě určitě ne a jedinej kdo ti ho může dát je Kotel a ten ti taky nevěří jako já, to demo je průkazný až dost

m*ko
14-09-11, 19:59
:D dej si sprchu chlapče
a jelikož i m*ko píše že nemáš WH, tak jste asi bratři ne? Tam je to to stejný jako tady, akorát, že tam to netočil admin, ale hráč, tak ti nemohl hodit halucinaci. Určitě bys ji měl taky:)

Jinak moje vyjádření je pořád stejný a žádám m*ko aby už to tu neřešil a unban nedostaneš, odemě určitě ne a jedinej kdo ti ho může dát je Kotel a ten ti taky nevěří jako já, to demo je průkazný až dost

@Kashpi : Nejsme bratri.

EDIT: Halucinace jde videt jen s WH? Mozna to je duvod, proc jsem ji v demu nevidel..

kashpi
15-09-11, 09:34
Z toho se nevymluvíš, halucinaci si neviděl, protože to netočil admin :) Přečti si ten můj příspěvek znovu a třeba ti to dojde :)