PDA

Zobrazit normální verzi : Kotelna cup iii.



theZUPPA
22-10-13, 16:32
Udělal jsem malý sestřih z mého dema ze zápasu z KOTELNA CUPU III. Po konci tohoto zápasu na streamu byly dobré ohlasy na to jak jsem hrál, tak jsem se rozhodl udělat krátké movie :)
http://www.youtube.com/watch?v=h15vURV5CX4
Trošku mě šetřte hejtování :P

RaMBOVA MATKA
22-10-13, 19:00
Admini dajte Ban ved to čiste AB ma,ked streli škubne to na hlavu :omg:

ObriJahoda
22-10-13, 19:02
zpristupni video i pro mobily diky

RaMBOVA MATKA
22-10-13, 19:05
A mast s pičneho šlemu?nemaš?

ObriJahoda
22-10-13, 19:07
ne ale mam tu hezky ban a zdarma xD

RaMBOVA MATKA
22-10-13, 19:11
Ten ban je na čo dobry?na pokožku?

ObriJahoda
22-10-13, 19:30
na to ze ...; ti spadne ti usmev na hodne dlouho :D

See me
22-10-13, 20:59
Taky bych se rad podíval. Dej to i pro mobily prosím :)

Tix_Tax
22-10-13, 21:26
Pěkný:new_russian:

lynx
22-10-13, 22:41
def fragy, no rozhodne by som sa za ne nehambil. gj

fykseN
23-10-13, 18:25
to fakt ne tohle

MarcelloR
23-10-13, 19:18
Rozmýšľam ako ti to napísať, aby som ťa neurazil. Napíšem to takto... Ak sa považuješ za nooba, tak je to na nooba dobré. Ak sa považuješ za lepšieho hráča, tak by som to video zmazal. Ako nič v zlom, ale to že ti niekto povie, že si hral dobre neznamená, že tam máš akcie vhodné na movie. Tieto akcie sú úplný default(až na ten luck s awp cez smoke), ale aj ten nie je ničím výnimočný... A ta posledná akcia, kde dáš troch z toho prvý knife čo len svedčí o úrovní skillu a hluchote toho nooba tam a potom tie ďalšie 2 otrasne frágy s AK... Ešte ten popis videa , tam dáš link na wiki a nejaký blog, tak to som sa najprv zasmial a potom rozmýšľal, prečo si to tam dal :D A ešte som sa celkom zasmial, keď som videl(to video venované shifters deckám) ako ti na tom záleží čo si o tebe myslia...


PS: prečo si radšej nespracuješ tie akcie čo si poslal do Encardy ? Tie vyzerali dobre a spraviť video vieš, tak prečo nie ? Daj si to všetko dokopy a sprav pekné fragmovie:)

theZUPPA
24-10-13, 20:39
Tak já chtěl udělat video z toho cupu Kotelna. Pár lidí mi o to psalo, tak jsem to udělal :). Je to všechno v jeden zápas a na to že je to v jeden zápas si myslim že to zlé neni. Dělal jsem to hlavně z nudy a ne abych ukazal ze jsem nejakej skill.
Ty fragy z Encardy uz pouzivat nebudu, protoze to kazdy jen hejtuje -.-, nikdo to nepochopí, ale co... na sft jsou jen malé děti.
Ten blog jsem do popisu hodil, abych ten popis videa neměl tak prázdný no :P pokud mas nejaky navrh, tak budu jen rád :)

theZUPPA
24-10-13, 20:45
Tak jestli chcete vidět nějaké dobré fragy tak dělám novou serii "DEMO FREE" do ktere muzete poslat i svoje fragy.
#2 - http://www.youtube.com/watch?v=iJdlOVxb2tA