PDA

Zobrazit normální verzi : stiznost na admina luccu..ktera dava ban za kazdou blbost



rehy
06-09-11, 20:01
takze...chtel bych dat stiznost na admina luccu...jde o tohle...dnes mi dala ban za spam na 3h..o to me nejde...ale jde mi o to ze jsem dnes asi 4x napsal VD kdyz mi dali FK...mno..buben mi napsal rehy nespamuj..napsal jsem sory bubne...ale pani lucca hned ban na 3 hod....pritom buben to semnou jakoby doresil...mno...a drive jeste...byl jsem vulgarni...a lucca mi rekla rehy mas ban ty zmrde....za duvod banu za VULGARNOST kdyz uz mi dava ban za vulgarnost...tak by mi mela jit prikladem a psat slusne...ale ne...rekl jsem ji ze jestli mi da ban jdu na forko si stezovat...a ona..a mela jsem ti rict rehy milacku mas ban?a ja ji rekl ne stacilo rehy mas ban...stichla ban mi nedala ja si nestezoval...ale tohle k tomu pridavam a chci abyste uz konecne vzali prava ty lucce ktera dava ban za kazdou blbost...a na dlouho...stezuju si jeste proto...ptz nejsem sam kdo si na ni stezuje...stezuje si na ni skoro celi server...vsichni admini jsou v poho az na ni:sad::confused1::excl:

perry
06-09-11, 20:04
.......ty......brdoo.....tak....ji....pujdem....uk rizovat.....

Luccy
06-09-11, 20:06
No napsal jsi to 7x milý hochu a to už za spam považuji, jestli to buben toleruje je jeho věc ale já mám už svoje zvyky. Za to že ty musíš spamovat může jen tvoje moudrost. A "lucca mi rekla rehy mas ban ty zmrde" nic takového jsem neřekla nevím co si to vymýšlíš ! + za tu nadávku ti zřejmě ban prodloužím a za to lhaní taktéž ! Tak se nad sebou zamysli a neplač tu prosímtě.

Shinigami
06-09-11, 20:19
Vieš rehy admin ma vždy pravdu. Neviem aká je Lucca. Na hre som ju nepočul nadávať a to tam hrám dosť často. Ak máš demo tak šup ho sem. Ak nemáš tak je toto zbytočné akurát že ti navalí ešte jeden ban a na hre to myslím pocítiš...

EoL
06-09-11, 20:24
Asi tak, admin ma vzdy pravdu aj ked ju nemá...

Smile
06-09-11, 20:31
Asi tak, admin ma vzdy pravdu aj ked ju nemá...

To, že se tu snažíš lézt do prdele je sice hezký, ale dělej to alespoň míň okatě..Tak debilní názor se neslyší každej den...

Karl0s
06-09-11, 20:33
nějak sem čekal že sem eol naskočí, sám to za CT pořádně neumí a cpe se do těhlech diskusí, timhle způsobem si oblibu nezískáš

k rehymu.. za CT sranda, za T běs

Shinigami
06-09-11, 20:35
Smile práve vidím niekoho iného kto sa snaží " lézt do prdele ". A ten debilní názor je pravda len vlezprdelka to nevidí.

Smile
06-09-11, 20:38
Smile práve vidím niekoho iného kto sa snaží " lézt do prdele ". A ten debilní názor je pravda len vlezprdelka to nevidí.

Hahaha..Mám práva na serveru, sem něco víc, všechno co řeknu je pravda a kdo si dovolí tvrdit něco jinýho, tak si vyslouží ban...Jestli něco takovýho vyznáváš, tak tě prosím, nikdy si nežádej o práva...

Shinigami
06-09-11, 20:41
Myslel som to inak. Admina som nevidel že by si priznal chybu. Celofan a jeho voice to preslávilo. Nikto VD ale on si chybu nepriznal. Vraj to mame mať nabindované. Ale načo? Keď nemám mikrák tak to nepotrebujem. A on že " To máš to isté ako jump, duck " jo jasne .....

EoL
06-09-11, 20:41
karl0s: Kazdy sa uci, myslis si ze Simona sa ako naucim? 2 mesiace som hral JB, a 2 mesiace som nebol CT, kedze som sa chcel poriadne vyhnut Freekilom ;)
A ked uz sme o tom, ze Admin si neprizna chybu.. kolko krat som videl admina prehadzovat gun a co dal si vlastny ban? Priznal sa?

to uz radsej si pojdem zahrat na gayshites kde dostanem za jeden den styri neopravnene bany (facepalm)

Svacinar
06-09-11, 20:45
Každej admin řeší spam jinak, já nejdřív upozornim, pak kicknu, pak banuju. Lucca už má něco odehráno a dle svých předchozích zkušeností to rovnou banuje. Ale jde o tohle: na fóru už je až moc stížností od doby co se sputil JB. Pořád si stěžujete a přitom je to úplně zbytečný. Většina banů je tam stejně za spam a to max. na 3 hodiny. Rehy sepsáním téhle stížnosti si akorát ztratil spoustu času. 3 hodiny fakt neni tak dlouho. Lucca je dobrá adminka, je prostě přísná.

Shinigami
06-09-11, 20:49
Svaca za tie 3 hodiny čo mal robiť? Nejak ten čas zabiť musel, nie?:D

EoL
06-09-11, 20:50
Lucca je dobrá adminka, je prostě přísná.

je sakra kruto přísna...

Je pravda ze to sa na adminovi ocenuje, ale Lucco, treba aj nechat hracov trochu sa obhajit.. Ked niekto luckom zabije hraca cez wall alebo pri vzbure zabije s deaglom dvoch hracov naraz, nemusí davat automaticky ban, len preto ze vidi ze CT zabil T...

Lynviy
06-09-11, 21:03
Tady jde vidět ta chyba. Admin nemá vždy pravdu, ale komu budete více věřit? Adminovi, ale zrovna třeba ten admin může zde lhát a ten hráč může mít pravdu... Ale admina znáte déle a máte v něj důvěru, a nejsou důkazy co by to potvrdily...

kashpi
06-09-11, 22:11
A jak ti to ta Lucca řekla?
Jediný co sem našel okolo tvýho banu je to, že jsi spamoval a pak si napsal
17:10:40 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> -=] AoA [=- .: rehy :. : JO SORYiluca krava?
Takže fakt nevím

Larodar56
06-09-11, 22:15
Ok Lucca je skvělá adminka a hráčka a teď mi honem napište, jak jí lezu do zadnice.

AnnoyingGreg
06-09-11, 22:42
Tady jde vidět ta chyba. Admin nemá vždy pravdu, ale komu budete více věřit? Adminovi, ale zrovna třeba ten admin může zde lhát a ten hráč může mít pravdu... Ale admina znáte déle a máte v něj důvěru, a nejsou důkazy co by to potvrdily...

Pokud se chceš o něčem takovém dohadovat..nezbývá než: točit..točit a točit DEMA. Potom tě tu stejně ale nikdo nebude mít rád. Budeš za práskače a každej admin se na tebe víš co.. JB server vede příčku konflikt/měsíc. Z osobní zkušenosti..nemá cenu se o tom dohadovat. Raději to vyřešim vzpourou za vězně..než škemrat o FD či se dohadovat s adminem/kou.

rehy
07-09-11, 13:54
takze takhle...ok nevadi mi ze mi dala ban na 3 hod.....a ten nevim jestli rekla zmr* nebo kkt...je to dost davno ale nezapomenu na to...proste pro me je lucca admin prisny a nejde prikladem...kdyz ma den ze by vrazdila....tak at nechodi na jail omg...nechci tu byt sprosty...a pro luccu...ja nemusim mit vysokou skolu..staci mi maturita....pro tebe je dement kazdej co neumi psat ve hre...nebo nezna hlavni mesto nejaky prd*** v kazachstanu nebo tak...chapes to?kdyby mi buben nenapsal rehy nespamuj a ty bys mi dala ban hned...vubec bych to neresil uznal bych chybu...ale kdyz mi buben napise varovani ja se omluvim a ty mi das ban...to mi prijde divny...a jeste jedno..kdyby kazdy rikal jaky si super admin....tak ani nepisu nemelo by to cenu...ale proste rika to skoro kazdej hrac chapes to???uz se probud....pro me je nej admin buben,svaca a Rixie....to je trojka nej adminu...nebudu vam list nejak do prd***...ale mam vas rad jako admini a da se s vama i pokecat.....ale lucca?ta je hodna jen na kotla a adminy....na admini kvuli tomu aby nic nerekli kotlovi....a na kotla kvuli tomu aby ji nechal prava....a uz me to fakt stve

rehy
07-09-11, 13:59
jako ja vas chapu no...jinak..rikal jsem bylo to uz davno....a tamto jak si skopcil jsem psal nez mi dala ban lucca...to sory na bubna...pak mi naskocila tabulka a napsal jsem pres I lucco ses krava...a ja to vim ani se nemusim ptat......pro me je to admin neadmin..kdyz ma den ze by zabijela tak at nechodi na jail..

Luccy
07-09-11, 15:06
Žádnou nadávku jsem ti neřekla tak si takdy laskavě nevymýšlej. Přísná možná jsem ale jinak to s hráči nejde, pak si alespoň uvědomí chybu a snaží se to neopakovat. Já nerozeznávám hráče podle vědomostí ale podle toho jací jsou. A to že ti buben tak varování je jeho věc, nezlob se ale za 7x spam já už banuji. Hodná jsem na hráče kteří si to zaslouží ,kteří nespamují jako jiní. A neboj na jailu už moc nebudu protože mám školu a dost práce. Pokud ti na mě něco vadí tak můžeš jít hrát kdekoliv jinam tady nikomu chybět nebudeš. Dokud jsi nazačal kazit hru brala jsem tě jako normal hráče. Více to řešit nemusím a ty už tu nepiš dík.

EDIT : Tohle mě rozesmálo :D 15:27:05 <STEAM_0:0:41226790><90.178.68.203> -=] AoA [=- .: rehy :. : das pls jedno hlasovani kdo ma rad luccu?ano ne?
Potvrzuje to tvoji inteligenci :)

m*ko
07-09-11, 15:21
Hej rehy nemuzu ti dat za pravdu. Proste nekteri admini vice prominou nekteri Proste jsou prisnejsi a neprominou.
Lucca je spise ta 2 , ale to ji nikdo nemuze vycitat.. Lucca , co ji znam , jeste nedala Ban nepravem.
Jail je novy server. Jeste ze tam hraje!! Ten server potrebuje sakra dobre adminy, je tam hodne co banovat...

Jinak, urcite znate hrace ErnestoPriesto / PriestoErnesto(forum) znam ho , chodim s nim do tridy. A lucco, neverila by jsi. Porad jen nadava.

lightworker
10-09-11, 01:18
Musíš sa chovať dostatočne roboticky aby si nedostal BAN. Keď sa nechováš roboticky, detektor v podobe myšlienkových vzorcov zaznamená u hráčov, že niečo není v poriadku, sami síce nevedia čo, ale sú presvedčení, že ty si ten zlý gay tučný gay gay a preto si myslia, že majú právo urážať Ťa a podobne. Sami ani nevedia prečo, ale zo svojho presvedčenia sa snažia vymyslieť odôvodnenia, samozrejme žiadné normálne odôvodnenia nemajú a preto vymýšľajú nejaké špeciálne so zmenenou definícou ako napr. demencia. Musíš sa správať presne tak isto ako masa, nesmieš sa nijako líšiť, musíš myslieť presne tak isto ináč sa staneš obeťou obéznej povahy ľudí. Vítaj vo svete zombies, robotov, živých automatov. Až keď budeš mať dostatočný mentálny vek na to, aby si sa im dokázal prispôsobiť, príjmu Ťa medzi seba. Zatiaľ sa uč od zombiekov, sú všade okolo. Ľudia majúce iné vlastnosti ako zombie sa nazývajú dementi, debili, kokoti, retardi a pod., musíš sa stať "inteligentným bezchybným jedincom". Uč sa, máš na to!.

Charon35
10-09-11, 09:53
Musíš sa správať, aby si vyzeral, že vieš o čom píšeš a sem tam napísať výraz, ktorý okúri 14 ročných. Napríklad "myšlienkové vzorce". Tým, že všade píšeš "roboticky, 5. dimenzia, tučný gay, maslo, Hej? Super!, NerOb..." určite nevyzeráš ako robot s obmedzenou slovnou zásobou. Fakt nie. Vyzeráš ako cOOl entita, rebel, ktorý žije v Metrixe a riadi sa vymyslenými konšpirančnými teóriami. Si taký Neo, ktorý porazí a ovládne nás robotov v Matrixe.

Preložené do normálneho sveta, nie virtuálneho, kde každý môže byť HerO.
Nesprávaj sa ako robot. Nemaj prácu, poistenie, vykašli sa na normálne veci, ktoré majú všetci a správaj sa ako asociál. Pri žiadosti o prácu neuveď školy, ale napíš sloh o 5. dimenzií. To všetkých ohúri. Keď budeš chorý, nevyužívaj doktorov, lebo liekmy nás ovládajú. Načo frajerku, veď ty ju nepotrebuješ a len by brzdila tvoj (de)mentálny rozvoj. Neplať elektriku, vodu, plyn. Nebudeš predsa podporovať robotov a ich systém!

Kašli na systém a vieš čo budeš? Požierač sociálnych dávok a odpad spoločnosti.

Grew Up Kid! Si už nudný a roboticky sa tu správaš akurát tak ty. 3 roky to isté a repeat until...

boleslav
10-09-11, 11:50
Kašli na nás a naše rady, buď to čo ti tu predvádza cháron - malý, tučný, škaredý, ošťatý, osratý, s malou hlavou a hlavne, drbnutým štýlom a humorom, ktorý odsudzuje každý iný štýl, ktorý nie je v súlade s robotickými zásadami. Od narodenia nerob nič iné, len žer a žer to, čím ťa každý kŕmi a hlavné podmienky - NIKDY NAD NIČÍM NEROZMÝŠLAJ a NADÁVAJ KAŽDÉMU, KTO NIE JE ROBOT AKO TY.

Flash
10-09-11, 11:57
Kašli na nás a naše rady, buď to čo ti tu predvádza cháron - malý, tučný, škaredý, ošťatý, osratý, s malou hlavou a hlavne, drbnutým štýlom a humorom, ktorý odsudzuje každý iný štýl, ktorý nie je v súlade s robotickými zásadami. Od narodenia nerob nič iné, len žer a žer to, čím ťa každý kŕmi a hlavné podmienky - NIKDY NAD NIČÍM NEROZMÝŠLAJ a NADÁVAJ KAŽDÉMU, KTO NIE JE ROBOT AKO TY.

Odejdi, prosim.

boleslav
10-09-11, 12:11
Odejdi, prosim.

Prosiť ma môžeš, no neznamená to, že ti vyhoviem.

EDIT:

Mám taký pocit, že Flashh (a zopár jemu podobných) sem chodí iba preto, aby tu dennodenne vyčkával, kým niekto napíše niečo, čo nie je v súlade s väčšinovým zmýšlaním a názorom, aby ho potom mohol začať batliť a honiť si tak svoje trápne ego.

Charon35
10-09-11, 12:32
Mám taký pocit, že Flashh (a zopár jemu podobných) sem chodí iba preto, aby tu dennodenne vyčkával, kým niekto napíše niečo, čo nie je v súlade s väčšinovým zmýšlaním a názorom, aby ho potom mohol začať batliť a honiť si tak svoje trápne ego.

A ty sem chodíš len preto, aby si písal tie svoje "teórie" a blbosti. Navyše obchádzaš ban a to len potvrdzuje načo sem chodíš. Len rýpať.

Škoda, že tvoja hlava sa snaží pochopiť veci okolo 5 dimenzie, ale nechápe realitu.

Flash
10-09-11, 12:43
Neprisel sem te zbatliť, jen sem te poprosil aby si konecne odesel... predtim, nez si dostal ban si se dost casto ohanel tim, ze ma Kotel 100%ni pravdu a presne vi, co dela.

Najednou se rozhod, ze ti da ban a ty si se i pres to, ze to udelal sam Kotel vratil a zase si zacal otravovat lidi svyma nazorama, ktery tu nikoho nezajimaj...
Jako je sice hezky, ze mas svuj styl, ja ti ho neberu ale uz ste spolecne s Jur0bem napsali minimalne 20 threadu a snazili se nas "uvedomit" s tim ze do kazdyho vam napsalo 20 lidi at si ho strcite do prdele, takze to je jasnej dukaz toho, ze o vas styl zivota tady nikdo nema ani sebemensi zajem a ze muzete s klidnym srdcem odejit a jit si sirit svoje poselstvi nekam jinam.

boleslav
10-09-11, 13:57
A ty sem chodíš len preto, aby si písal tie svoje "teórie" a blbosti. Navyše obchádzaš ban a to len potvrdzuje načo sem chodíš. Len rýpať.

Škoda, že tvoja hlava sa snaží pochopiť veci okolo 5 dimenzie, ale nechápe realitu.

Obmedzená, neinteligentná forma života ako ty nemôže mať ani páru o tom, čo je to realita. To že si príliš hlúpy na to, aby si pochopil istú teóriu, neznamená to, že tá teória je blbosť.


Neprisel sem te zbatliť, jen sem te poprosil aby si konecne odesel... predtim, nez si dostal ban si se dost casto ohanel tim, ze ma Kotel 100%ni pravdu a presne vi, co dela.

Najednou se rozhod, ze ti da ban a ty si se i pres to, ze to udelal sam Kotel vratil a zase si zacal otravovat lidi svyma nazorama, ktery tu nikoho nezajimaj...
Jako je sice hezky, ze mas svuj styl, ja ti ho neberu ale uz ste spolecne s Jur0bem napsali minimalne 20 threadu a snazili se nas "uvedomit" s tim ze do kazdyho vam napsalo 20 lidi at si ho strcite do prdele, takze to je jasnej dukaz toho, ze o vas styl zivota tady nikdo nema ani sebemensi zajem a ze muzete s klidnym srdcem odejit a jit si sirit svoje poselstvi nekam jinam.

Kotlovi nevadí to čo sem píšeme, a ban pre nás nebolo jeho rozhodnutie, ale rozhodnute vás, spamovať mu neustále poštu aby nás zabanoval, čo ho DONÚTILO dať nám ban - chcel mať pokoj nie od nás (to by nás zabanoval ihneď), ale od vás, usmrkancov a od vášho spamu.

To že naše teórie nezaujímajú vás, zase nezaujíma nás (nezaujímalo by nás to ani keby to bola pravda). Keby vás to naozaj nezaujímalo, tak by ste nás neurážali a nereagovali neustále na naše názory vašim "dospeláckym" a "vyvinutým" kritizovaním, nesnažili by ste sa využívať davovú psychózu s nádejou, že sa vám podarí nás vyštvať. Koniec koncov, nám záleží na vás a chceme aby sa každý z vás dostal do 5. dimenzie a preto nemôžeme odísť.

Flash
10-09-11, 14:05
Takze vlastne kdyz se nebudem ozyvat a na vase posty nebudem nijak reagovat, tak to znamena, ze nam to nevadi a chcem aby ste je psali dal. No a kdyz vam na to neco napisem, cokoliv... napriklad at s tim dete do prdele, nebo ze nas to nezajima, nebo ze nechceme zit podle vase stylu nebo vlastne uplne cokoliv, tak to pro vas taky znamena, ze nam to nevadi a ze chceme aby ste psali dal, chapu to dobre?

boleslav
10-09-11, 14:08
chapu to dobre?

nie

AnnoyingGreg
10-09-11, 14:24
@boleslav:
Ano, nevadí mu to. Funguje tady určitá forma anarchie. Ale i ta anarchie tu má svá nepsaná pravidla. Nezkoušej logiku: Keby vás to naozaj nezaujímalo, tak by ste nás neurážali a nereagovali. Několikrát vás slušně žádali..že tu o to nikdo nestojí. Jistě že ty teorie nikoho nezajímaji. Nereagujeme ze zájmu k nim..ale ze zájmu bránit forum od odpadu.

@rehy,Lucca:
Rehy je vulgární, jeho hlas u CT mě tahá za uši, neumí to za CT..a dalších tisíc negativních vlastností se najde.
Jenom bych chtěl poprosit..aby tu Lucca přiznala..že z části má rehy pravdu. Nemůžete tu nálhávat..jak nikdo nic neslyšel. Taky mi za CT dost "milejch" slov ujede..a nebudu tu tvrdit opak. I Lucce se to bohužel stává. Tak zase nedělejte z rehyho Jidáše. A ano..pro příště ti rehy nezbyde nic jiného, než si to dokumentovat. Takhle ti nikdo neuvěří. Z druhé strany ale rehy nejsi jiný. Označovat adminku krávou..tim si to zazdil a už s tim tady nikdo nic neudělá.

boleslav
10-09-11, 14:26
Aha, takže to že kotlovi nevadí, že vyjadrujeme svoje názory, je anarchia, yes...

AnnoyingGreg
10-09-11, 14:28
Aha, takže to že kotlovi nevadí, že vyjadrujeme svoje názory, je anarchia, yes...

Přečti si to prosimtě znova, ty plašane! Zjistíš že to slovo "anarchie" je obrazně řečený.

ZombieBot
10-09-11, 14:32
Já si nemůžu pomoct, ale čekal jsem, že na JB bude víc stížností. Ale jak vidim, tak jsou tu jen stížnosti na adminy. A to nejhorší je, že pouze na 1 admina. Což vypadá celkem blbě. Lucko, nic proti tobě nemám, ale myslim, že už to malinko přeháníš.

lightworker
10-09-11, 14:42
Musíš sa správať, aby si vyzeral, že vieš o čom píšeš a sem tam napísať výraz, ktorý okúri 14 ročných. Napríklad "myšlienkové vzorce". Tým, že všade píšeš "roboticky, 5. dimenzia, tučný gay, maslo, Hej? Super!, NerOb..." určite nevyzeráš ako robot s obmedzenou slovnou zásobou. Fakt nie. Vyzeráš ako cOOl entita, rebel, ktorý žije v Metrixe a riadi sa vymyslenými konšpirančnými teóriami. Si taký Neo, ktorý porazí a ovládne nás robotov v Matrixe.

Preložené do normálneho sveta, nie virtuálneho, kde každý môže byť HerO.
Nesprávaj sa ako robot. Nemaj prácu, poistenie, vykašli sa na normálne veci, ktoré majú všetci a správaj sa ako asociál. Pri žiadosti o prácu neuveď školy, ale napíš sloh o 5. dimenzií. To všetkých ohúri. Keď budeš chorý, nevyužívaj doktorov, lebo liekmy nás ovládajú. Načo frajerku, veď ty ju nepotrebuješ a len by brzdila tvoj (de)mentálny rozvoj. Neplať elektriku, vodu, plyn. Nebudeš predsa podporovať robotov a ich systém!

Kašli na systém a vieš čo budeš? Požierač sociálnych dávok a odpad spoločnosti.

Grew Up Kid! Si už nudný a roboticky sa tu správaš akurát tak ty. 3 roky to isté a repeat until...

Ach, nepochopil si tomu, čo som napísal. Tu ide o to, že keď sa niekto správa trochu inak ako ostatní, tak to všetkým vadí. Napr. keď ostatným vadí, že píšem yes alebo vyjadril som názor, ktorý sa nepáči im. A to ja nazývam robotizmom, keď niekto zmanipulovaný médiami ma začne urážať, lebo mám trochu iné vlastnosti ako on. A teraz som vysvetlil, že to nejde žiť ináč. Spraviť si školu, ktorá ma vtiahne do 3D sveta a kvôli ktorej "pochopím", že materiálne bohatstvo je všetko, že tu nejde o nič iné ako vlastniť tie najdrahšie veci, vďaka ktorým nemusím žiť, lebo žijú za mňa. A nijako tomu nemôžem zabrániť, pretože keď nebudem chodiť do školy, ktorá natlačí do hlavy kokotiny, nenájdem si prácu, ktorá ma nebude baviť, aby som si nasilu mohol zarábať a žiť takýmto princípom. Ale však inak by podľa Teba ani nešlo zariadiť svet, lebo si študoval knihu o ekonomike, kde sa to tak písalo a vyzeralo to veľmi presvedčivo a hlavne si sa cítil múdro, keď si to dočítal a prijal ďalšie vzorce ako by to mohlo vo svete skutočne byť.

Presvedčenie, že peniaze a materiálne bohatstvo sú všetko, není to jediné čo nám všetkým vtlačili do hlavy. Tiež tam vtlačili vzorce, kvôli ktorým vyhľadávame vlastnosti "ideálneho človeka" a snažíme sa mu čo najviac priblížiť. A dôležité je, že ten kto tento váš ideál nepovažuje za správny a má trochu iné vlastnosti, ktoré vy nazývate drzé alebo decké správanie a pod.

Prečo Ti napríklad vadí, keď nejaký text NEnapíšem tak, ako by to napísal tučný človek v uniforme?
Prečo 5% ľudí vlastní toľko peňazí, čo 95% ostatných ľudí?

A teraz reakcia na tvoj textw0w~:
Ja tu píšem o tom, ako je dôležité prispôsobiť sa vám všetkým, to zo mňa spraví iba robota bez pocitov, ktorý nikdy nenájde šťastie, aj keď ho bude hľadať celý život. Je to lepšie ako stať sa prenasledovaný robotmi a prípadne zavretý do blázinca, pokiaľ sa nenájde nejaký tučný zákon tučných ľudí, ktorý som porušil. A ja nemyslím len školu, poistenie a podobne, to že nás nútia vedieť sračky a žrať lieky, ktoré len odsunú chorobu, ktorá sa prejaví inak, pretože treba odstrániť jej duchovnú príčinu, je to najmenej, čím sa musím riadiť. Kebyže mi nehrozí vezenie alebo to, že si potom nemôžem zarobiť na to, aby som si mohol kúpiť časť zeme, ktorú by nemal vlastniť nikto a stavebný materiál, ktorý môžu ťažiť len gayi. Samozrejme by som si nemohol ani kupovať statky, lebo by som nemal prístup k peniazom. A preto tento svet funguje tak kokotne, že ľudia nemajú na výber, pretože musia spraviť niečo za to, že sa narodili v tomto svete. Ako by sme predsa ináč mohli žiť vo svete vyššie postavených ľudí? Musím niečo spraviť, aby som mohol žiť v ich svete. Takže sa pls nesnaž dať mi ironicky najavo, že si myslím, že vzbúriť sa proti "rovnocenným" ľuďom, ktorí určujú pravidlá, je správne. Síce sa mi to nepáči, ale nemôžem to všetko sám napraviť. To čo mi viac vadí je, že systémom zmanipulované ovce si myslia, že písať ináč ako ich vzory, je protizákonné.

Snažil som sa to napísať tak jednoducho a všetko dopodrobna popísať, že to nemusí vyzerať ako by to písal tučný človek v uniforme a preto to podľa Teba asi bude kktina, na ktorú sa dá reagovať iba príspevkom, ktorý s tým nemá nič spoločné, napríklad tvoj terajší čo si dal na môj hovoril úplne o niečom inom.

boleslav
10-09-11, 14:45
Přečti si to prosimtě znova, ty plašane! Zjistíš že to slovo "anarchie" je obrazně řečený.

Nezahováraj už ten fakt že si debil a že tu už opäť klameš a píšeš nezmysly... debilom ostaneš, nikdy sa nad sebou nezamyslíš (aspoň v súčasnom živote), vždy budeš nechápavý kus hnoja.

Lynviy
10-09-11, 14:58
A to nejhorší je, že pouze na 1 admina.

Dřív to byli 2.. třeba Ridík za svých časů..

lightworker
10-09-11, 15:03
Takze vlastne kdyz se nebudem ozyvat a na vase posty nebudem nijak reagovat, tak to znamena, ze nam to nevadi a chcem aby ste je psali dal. No a kdyz vam na to neco napisem, cokoliv... napriklad at s tim dete do prdele, nebo ze nas to nezajima, nebo ze nechceme zit podle vase stylu nebo vlastne uplne cokoliv, tak to pro vas taky znamena, ze nam to nevadi a ze chceme aby ste psali dal, chapu to dobre?

je jedno či vás to zaujíma alebo nie, alebo či vám to vadí či nie, prečo nedokážete acceptovať štýl iných? Napríklad Sedlyho si začal urážať, lebo ti nepripadali jeho príspevky dostatočne vtipné a prínosné, ale keď UFOusek začne nadávať každému napríklad len preto, že podá sťažnosť na admina, ktorému sa UFOusek akurát vtieral do riti, tak je to v pohode, yes yes.

AnnoyingGreg
10-09-11, 15:05
Nezahováraj už ten fakt že si debil a že tu už opäť klameš a píšeš nezmysly... debilom ostaneš, nikdy sa nad sebou nezamyslíš (aspoň v súčasnom živote), vždy budeš nechápavý kus hnoja.

A toto je přesně ten bod..kdy tě tu nikdo s jurobem za moderátora nechce. Označuješ nás za roboty..ale sám reaguješ naprosto totožně.

Flash
10-09-11, 15:23
je jedno či vás to zaujíma alebo nie, alebo či vám to vadí či nie, prečo nedokážete acceptovať štýl iných? Napríklad Sedlyho si začal urážať, lebo ti nepripadali jeho príspevky dostatočne vtipné a prínosné, ale keď UFOusek začne nadávať každému napríklad len preto, že podá sťažnosť na admina, ktorému sa UFOusek akurát vtieral do riti, tak je to v pohode, yes yes.

Ukaz me jeden jedinej post, kde neakceptuju a odsuzuju tvuj styl, uz sem se na ten post ptal Billyho, dvakrat a ani jednou me neodpovedel... protoze nic takovyho sem nikdy nenapsal, jelikoz tvuj styl mam absolutne v pici a vubec me nezajima, takze ho ani neresim a nerejpu se v nem.
Ten, kdo neakceptuje ostatni lidi ses ty a tvuj podrztaska Billy... furt nam vecpavate vas styl a snazite se nas "uvedomit" a preorientovat nas z robotu/ovci na lidi, ktery verej v 5. dimenzi, v negativni a pozitivni energie nebo v ruzny vibrace. Jenze o to tu nikdo, pro tebe a tvyho kamarada opakuju nikdo nestoji, to ze vam napiseme, ze nas to nezajima a at s tim dete otravovat jinam znamena, ze mate odejit a otravovat s tim nekde jinde a ne, ze se s vama chceme dal hadat nebo ze tu mate furt dokola zakladat vase pozitne ladeny thready plny prujmu z jinych dimenzi.

Jako je me jasny, ze to nepochopite, protoze ste dva retardi, co si furt melou svoji, i kdyz jim vsichni davaj najevo, ze o ne nestojej ale tak s tim sem pocital, neda se nic delat.

EDIT: Timhle postem to pro me konci, nema cenu se s vami vybavovat, protoze si to svoje poucovani stejne nikdy nerozmyslite a furt dokola budete zakladat novy ucty i kdyz budete mit 158. ban a porad nam budete cpat to samy dokola...

lightworker
10-09-11, 15:37
Ukaz me jeden jedinej post, kde neakceptuju a odsuzuju tvuj styl, uz sem se na ten post ptal Billyho, dvakrat a ani jednou me neodpovedel... protoze nic takovyho sem nikdy nenapsal, jelikoz tvuj styl mam absolutne v pici a vubec me nezajima, takze ho ani neresim a nerejpu se v nem.
Ten, kdo neakceptuje ostatni lidi ses ty a tvuj podrztaska Billy... furt nam vecpavate vas styl a snazite se nas "uvedomit" a preorientovat nas z robotu/ovci na lidi, ktery verej v 5. dimenzi, v negativni a pozitivni energie nebo v ruzny vibrace. Jenze o to tu nikdo, pro tebe a tvyho kamarada opakuju nikdo nestoji, to ze vam napiseme, ze nas to nezajima a at s tim dete otravovat jinam znamena, ze mate odejit a otravovat s tim nekde jinde a ne, ze se s vama chceme dal hadat nebo ze tu mate furt dokola zakladat vase pozitne ladeny thready plny prujmu z jinych dimenzi.

Jako je me jasny, ze to nepochopite, protoze ste dva retardi, co si furt melou svoji, i kdyz jim vsichni davaj najevo, ze o ne nestojej ale tak s tim sem pocital, neda se nic delat.

ja som napísal, že nedokážeš akceptovať štýl iných a hneď som Ti tam napísal aj príklad. A my sme o 5. dimenzii začali písať, až keď nás ľudia začali urážať za to, že používame iné slová a pod., chceli sme im vysvetliť ako to funguje. Karl0s aj sám na starom fóre priznal, že mu vadí, že prejavujem vlastné názory na fóre, ktoré na to slúži. nebol si tu na starom fóre, tak pravdepodobne o ničom takom nevieš. zas si mi napísal, že som retard len preto, lebo si nepochopil čo som napísal ja v predošlom príspevku... to, že som na starom fóre používal slovo yes alebo, že tu používam slová ako napríklad 5. dimenzia a vám to vadí, je podľa Teba dôvod na BAN? 1. BAN som dostal, keď som sa začal brániť urážkami urážkam.