PDA

Zobrazit normální verzi : zombie?



vesan
22-10-13, 19:40
nazdar..chci se zeptat proc jste predelali zombie servery...bylo to super...nejaci boti a nesmrtelni brouci?

Kotel
23-10-13, 09:56
Je treba udelat nejake upravy, aby se jen nekempilo za kulometem a bylo tam bylo vic akce. Jestli brouci nejdou zabit, tak je to bug, ale na nich jsem nic nemenil 2 roky.

vesan
23-10-13, 11:15
tak zombici meli uz tak velkou sanci se silenstvim ...ale je nesmysl aby boti nas davali prez zed kdyz ja jako zombik nemuzu ..a ktomu jeste nejdou boti zabit ....

PRAETORIAN
23-10-13, 14:17
Změna je třeba a broučci jsou ok.Spíš se stává že první zombie už nemávždy šílenství na nějakou dobu aby měla větší šanci někoho nakazit.Ted jsem hrál zm_toronto_new a šest kol po sobě první zm neměla šílenství tudíž když do ní začal někdo kropit s mg hned neměla skoro šanci,tak si říkám jestli je to bug a nebo je šílenství pro první zm jen od určitého počtu hrácu na serveru.A jinak dík za zm granát a x8 co má 200 nábojnic v zásobníku.

vesan
23-10-13, 14:56
stava se i to ze se seka mg a nejde odhodit to je skoda ale jsem pro aby se nedalo dat (somrakum)...ja jsem pro zmenu libilo se me vybuchujici he pro zombiky....

Kotel
23-10-13, 16:16
Silenstvi se spusti jen kdyz je vic jak 15 hracu.

Kotel
23-10-13, 19:48
Nesmrtelnost brouku jsem vyresil. Upravil jsem menu a par veci. Granaty jdou bindovat.

halelujah
23-10-13, 20:23
Chcem sa spýtať kukneš trochu kotel na zm escape resp. či tam spraviš par veci ja som v poste presne všetko popisal čo by sa hodilo napisal som ti mapy na pridanie aj bugy .POST : http://csko.cz/forum/showthread.php?21015-Pridanie-map-do-zm-escape