PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - Myval



Myval
22-10-13, 20:53
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 84947)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): pan Myval
[AMXBANS] Tvuj nick: pan Myval
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:228766806
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:228766806
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.125.219.74
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.125.219.74
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: because
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
tom_riddle killed Lovec 26 with ak47
pan Myval is joining the Terrorist force
. connected
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol

Zdravím,
dnes jsem hrál asi 5 minut "de_aztec" a "cs_assault", teď večer se chci připojit a mám permanentní BAN.
Nevím co jsem za těch 5 minut mohl tak zákeřného provést, ale jediné co si vybavuju tak díru na aztecu přes dveře a docela hodně povedený luck (myslím, že HS) na assaultu.

Žádám tedy o UnBAN

because
22-10-13, 20:55
Demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/rikohltvsunny.dem

3necky
22-10-13, 20:56
Demo bylo v AF, because ti ho určitě dodá. Já tam WH vidím.

matis
22-10-13, 21:01
za mna si cheater

Maly Buu
22-10-13, 21:08
WH tam je

Myval
22-10-13, 21:14
Jako promiňte, ale děláte si srandu ? Já na tom demu nevidím naprosto žádný podezřelý moment, asi jsem holt tupý.
Možná jen pár dobře tipnutých pozic a očekávání hráčů, tam kde bývají, když tady sunny hrávám skoro každý večer.
Na základě čeho jste jako usoudili, že jsem měl WH, na základě toho, že se mi dařilo s AWP a že jsem byl rychlý ?
Už zase ?
Vždyť naprosto všechno je slyšet a to co nešlo vidět se dalo předpokládat.

because
22-10-13, 21:26
6:59 toto si nevidel alebo nepredpokladal?

Britny
22-10-13, 22:25
Ještě vysvětli čas 23:04 - co nešel slyšet, vidět nic .. a tys vběhl do vrat a okamžitě si začal pálit do té bedny

Ales
22-10-13, 23:13
Ještě vysvětli čas 23:04 - co nešel slyšet, vidět nic .. a tys vběhl do vrat a okamžitě si začal pálit do té bedny
:thumbup: tak ten čas je parádní Britny :thumbup:
No marné, poslední kolo, tak chtěl ještě bodíček :wink:

metriox
23-10-13, 00:30
když tady sunny hrávám skoro každý večer.

Tak mi potom vysvetli prečo si čakal v čase 7:00 keď mapu poznáš a vieš, že sa tam nemal za akú stenu schovať, no len čo vyšiel "spoza rohu" si ho strieľal? Prečo si ho dovtedy nezabil?

matis
23-10-13, 06:56
Tak mi potom vysvetli prečo si čakal v čase 7:00 keď mapu poznáš a vieš, že sa tam nemal za akú stenu schovať, no len čo vyšiel "spoza rohu" si ho strieľal? Prečo si ho dovtedy nezabil?

http://3.bp.blogspot.com/-G7guVVaYD_M/TfD1X6GL2_I/AAAAAAAAAiQ/sV1a0phIH5o/s1600/Meme+fail.png

Myval
23-10-13, 19:49
Na ty časy se podívám zítra a vyjádřím se k nim, teď jsem přijel z cest a nemám náladu zase hledat obhajoby za nic, tak to hlavně nelockujte

Byznis
23-10-13, 20:04
fuu no neviem neviem ... sound a ked to hra dlho tak uz niekedy cloveka napadne kde kam, neviem sam teraz ale je to diskutabilne

Myval
24-10-13, 18:07
Ještě vysvětli čas 23:04 - co nešel slyšet, vidět nic .. a tys vběhl do vrat a okamžitě si začal pálit do té bedny
No tak konkrétně takových situací jsou v CS stovky, nehledě na tvé situace na F7G. Prostě někam vběhneš a buď to někdy vyjde nebo ne.
Minulý týden jsem poslepu naběhl na greece a sejmul jsem čtyři CT a všechny HS a bylo to jen díky tomu, že jsem prostě držel cross v jednom bodě, toto není naprosto nic nového ani nečekaného.

Myval
24-10-13, 18:08
Tak mi potom vysvetli prečo si čakal v čase 7:00 keď mapu poznáš a vieš, že sa tam nemal za akú stenu schovať, no len čo vyšiel "spoza rohu" si ho strieľal? Prečo si ho dovtedy nezabil?
No tak jsem si buď netroufnul nebo to byl skutečně fail nebo prostě čekal na jistotu.

Myval
24-10-13, 18:11
fuu no neviem neviem ... sound a ked to hra dlho tak uz niekedy cloveka napadne kde kam, neviem sam teraz ale je to diskutabilne
Díky, aspoň někdo tady zmíní sound a tipování pozic.
Toto byla prostě jen vydařené mapa, nic víc, nic míň.
Poslední dobou se jedná spíš jen o lov na mě a za každou cenu mi udělit perma BAN za nic, už jsem z toho znechucený a místo abych hrál, tak se zase budu týden obhajovat za vydařené kolo (mapu).

Britny
24-10-13, 18:12
No tak konkrétně takových situací jsou v CS stovky, nehledě na tvé situace na F7G. Prostě někam vběhneš a buď to někdy vyjde nebo ne.
Minulý týden jsem poslepu naběhl na greece a sejmul jsem čtyři CT a všechny HS a bylo to jen díky tomu, že jsem prostě držel cross v jednom bodě, toto není naprosto nic nového ani nečekaného.

Nepleť sem pořád nějaké mé situace na zaniklém portále, to tu píšeš vždy v žádosti o UB. Na tvém wallhacku se shodlo dost adminů. Mě jen zajímal ten čas. A zrovna tento čas není o tom, že "někam vběhnu a zkusím" Tady bylo jasně vidět, že si vběhl a střílel najistotu. Více už se nevyjadřuju..

matis
24-10-13, 22:06
By Arwayk:

Za 1) Hraje to jak bot
2) Skoro každý kolo se zastaví na pár vteřin a nic nedělá
(něco nastavuje pravděpodobně)
3) S awp chodí na jistotu a ví kam mířit
4) Čas 23:04 hovoří jasně
5) Nemůže to odůvodnovat na zvuk a na tom že zná mapu

Myval
25-10-13, 09:21
By Arwayk:

Za 1) Hraje to jak bot
2) Skoro každý kolo se zastaví na pár vteřin a nic nedělá
(něco nastavuje pravděpodobně)
3) S awp chodí na jistotu a ví kam mířit
4) Čas 23:04 hovoří jasně
5) Nemůže to odůvodnovat na zvuk a na tom že zná mapu

Aha, tak už vím odkud vítr vane, holt Arwayk bohužel těžce nese, že se mu přestává dařit a že jsem poslední dobou asi lepší jak on, v tom případě už se nedivím ničemu.
Takže mám mít perma BAN kvůli jednomu ukřivděnému, aha, paráda.

ad 1) Já si jako bot po těch letech nepřipadám, konkrétně to sunny jak vidím se mi dost povedlo, nicméně skillera ze sebe nedělám (ano, možná ve hře z ironie)
ad 2) Ano, to je velmi neobvyklé se v CS zastavit a poslouchat odkud kdo půjde (nicméně delší prodlevy zastavení jsou tady asi způsobeny zrovna telefonem nebo přepnutím do Win, nevím které myslí situace).
ad 3) Ano, skutečně vím, kam mám po těch letech s AWP mířit, za to se omlouvám
ad 4) Čas 23:04 nehovoří naprosto o ničem, normální naběhnutí a jak jsem psal výše, takových situací je stovky
ad 5) Toto je takový žvást, že ani nevím, co k tomu napsat

Zoyer
25-10-13, 09:57
vypiste mu tu nejake casy, ktere se vam nelibi a dneska to juknu

3necky
25-10-13, 10:07
Klíčové časy jsou už napsané. Vzhledem k tomu, že si je nedokáže obhájit a jen kolem nich mlží, to je jasné. Napsat k tomu času něco takového

No tak jsem si buď netroufnul nebo to byl skutečně fail nebo prostě čekal na jistotu. je až trochu úsměvné.

Myval
26-10-13, 14:43
Klíčové časy jsou už napsané. Vzhledem k tomu, že si je nedokáže obhájit a jen kolem nich mlží, to je jasné. Napsat k tomu času něco takového
je až trochu úsměvné.

A co ti k tomu jako mám napsat jiného ? Já jsem z toho už otrávený, nedokážu si obhájit ? A jaké časy jste tady obhájili z admin teamu vy ?
Jediné vaše argumenty jsou typu: hraje to jak bot, nemůže to házet na zvuk, sám admin "mrtve deti ..." tady napsal " no nevím nevím, všechno se dá tipnout.
Ohledně žádných časů nemlžím, prostě jsem napsal, co napsal, protože já jsem žádný Wallhack ani jiný cheat prostě nepoužil a nehodlám mít perma BAN za nic.:
E: Za další s tím demem neumím nějak extra pracovat, jen částečně, nefunguje mi FWD a RWD, takže jen tipuju, co se asi nezdálo

Shrnutí situace za co mám mít perma BAN:
Natočíme Mývala na jedné mapě, kde se mu daří, vrazíme sem jedno pochybné demo s jedním pochybným časem, protože prostě není možné, aby on byl tak dobrý a nasolíme mu perma BAN.
Opravdu profesionální práce admin teamu.
-
E2: Už jednou jste se sekli s tím Westwoodem a teď už to jen vypadá, že nechcete blbě vypadat i podruhé

matis
26-10-13, 15:03
Stale tu tocis o nicom, myslis, ze mame iba toto demo? a myslim, ze ani v tom prvom sme sa nesekli, ale sme boli na teba az prilis meky...

cas ked mieris s AWP na kraj txt a pritom je hrac pred stenou je az komicke, kazdy aj podpriemerny hrac by uz davno strielal, ale ty si si nebol isty, tak uz tu netrep sprostosti a priznaj sa....

Lazik
26-10-13, 15:23
ale ty si si nebol isty, tak uz tu netrep sprostosti a priznaj sa....

A preco by mal? Po rokoch hrania cska vies kde kto stoji, co sa kde deje, mi nehovor, ze ty nikdy nejdes za nejaku stenu a rovno nestrielas aj ked tam nikto neni.. Lebo každy z vas tu je skiller, lebo cele dni hrate mixy a gathery, ale aby to niekto logicky odovodnil tak to nie. Sami to hrate, viete, ze v tom hra aj stastie ale ked sem pride hrac poziadat o UB tak to stastie byt nemoze a je to hned WH.. Preto odhodme dlhodobeho hraca kvoli 2 luckom za hru, ktore si tu on sam vie obhajit.. Ale radsej mu neverme, vsak ja najjednoduchsie do hraca tlacit, ze nieco ma nech sa radsej zo zufalosti prizna a potom mu napisme ze HAHAHAH vedeli sme to, vypadni..

Edit: Ked ta v zivote nastrasi niekto 100x z toho isteho miesto tak ho nebudes cakat na 101x na tom istom mieste? To iste aj v csku, ked ta niekto zabijem 100x za hru z toho isteho miesta, tak tam asi cakas ze tam niekto vzdy bude..

matis
26-10-13, 16:49
A preco by mal? Po rokoch hrania cska vies kde kto stoji, co sa kde deje, mi nehovor, ze ty nikdy nejdes za nejaku stenu a rovno nestrielas aj ked tam nikto neni.. Lebo každy z vas tu je skiller, lebo cele dni hrate mixy a gathery, ale aby to niekto logicky odovodnil tak to nie. Sami to hrate, viete, ze v tom hra aj stastie ale ked sem pride hrac poziadat o UB tak to stastie byt nemoze a je to hned WH.. Preto odhodme dlhodobeho hraca kvoli 2 luckom za hru, ktore si tu on sam vie obhajit.. Ale radsej mu neverme, vsak ja najjednoduchsie do hraca tlacit, ze nieco ma nech sa radsej zo zufalosti prizna a potom mu napisme ze HAHAHAH vedeli sme to, vypadni..

Edit: Ked ta v zivote nastrasi niekto 100x z toho isteho miesto tak ho nebudes cakat na 101x na tom istom mieste? To iste aj v csku, ked ta niekto zabijem 100x za hru z toho isteho miesta, tak tam asi cakas ze tam niekto vzdy bude..

Laziku nic v zlom, teraz si ale moje slova vytrhol z kontexu....dival si sa vobec na to demo? ja nehovorim o stastnej diere, alebo ze isiel niekede na istotu....hovorim o case kde bolo hraca jasne vidno ale on mieril s wipom na kraj textury a myslel si, ze je za stenou.....toto s luckom, alebo inym nevysvetlitelnym javom nema nic spolocne...jedine zeby odchlipoval zo svojho tepleho cajiku a hracovi dal sancu sa obzriet...:D

Myval
26-10-13, 17:14
A preco by mal? Po rokoch hrania cska vies kde kto stoji, co sa kde deje, mi nehovor, ze ty nikdy nejdes za nejaku stenu a rovno nestrielas aj ked tam nikto neni.. Lebo každy z vas tu je skiller, lebo cele dni hrate mixy a gathery, ale aby to niekto logicky odovodnil tak to nie. Sami to hrate, viete, ze v tom hra aj stastie ale ked sem pride hrac poziadat o UB tak to stastie byt nemoze a je to hned WH.. Preto odhodme dlhodobeho hraca kvoli 2 luckom za hru, ktore si tu on sam vie obhajit.. Ale radsej mu neverme, vsak ja najjednoduchsie do hraca tlacit, ze nieco ma nech sa radsej zo zufalosti prizna a potom mu napisme ze HAHAHAH vedeli sme to, vypadni..

Edit: Ked ta v zivote nastrasi niekto 100x z toho isteho miesto tak ho nebudes cakat na 101x na tom istom mieste? To iste aj v csku, ked ta niekto zabijem 100x za hru z toho isteho miesta, tak tam asi cakas ze tam niekto vzdy bude..

Díky moc, tohleto je přesně ono, o čem tady dokolečka mluvím.

Navíc i po dlouhých letech se stanou takové faily, že když mě přehodí PTB, tak jsem začal jak smyslů zbavených střílet po svých a divil se, že nepadají k zemi, až poté jsem si uvědomil, že vlastně hraju za T.
Stejně tak dodneška neumím hodit flash, 50x ho hodím dobře a 10 z toho oslepím sám sebe, to je taky ve spectu vtipné, nejsem prostě neomylný, ale rozhodně jsem nikdy nebyl CHEATER !!

metriox
27-10-13, 14:30
...jedine zeby odchlipoval zo svojho tepleho cajiku a hracovi dal sancu sa obzriet...:D
A dopil presne vtedy keď vyšiel "spoza steny" a dal ho.

because
27-10-13, 14:38
Este ked mu tikala bomba za usami...

Myval
27-10-13, 17:24
Takže co bude, místo vyjádření, tady vidím akorát rádoby vtipné hlášky, které mně ale vůbec vtipné nepřijdou.
Takže mám mít perma BAN, že si to usmyslel matis s becausem ?
A za jeden můj fail ?
Ne, Matisi opravdu se přiznávat nehodlám k něčemu, co jsem nikdy neudělal a už vůbec ne k tvému vyjadřování středoškoláka "tak uz tu netrep sprostosti".

Já tady pořád z admin teamu nevidím jasný konečný verdikt (jen vyjadřování matise) a já prostě trvám na UnBANu, protože jsem necheatoval.

because
27-10-13, 17:32
V AF sa to riesilo dost dlho :) Nedal som ban dokym tam neboli viacere vyjadrenia...

Lazik
27-10-13, 20:31
V AF sa to riesilo dost dlho :) Nedal som ban dokym tam neboli viacere vyjadrenia...

Ale on sa nepytal nato, ze kolko sa to riesilo v AF.. Pokial dovolis, tak to sem napisem. V AF poriadne nikto nevedel ci je clear alebo nie je, vacsina si nebola ista, ale nakoniec ste sa nejako podla HLTV zhodli, ze nieco ma.. Na zaklade jedneho casu, ktory nevedel nikto vysvetlit. (V csku existuje aj stastie, ak mi povies, ze nie, tak ta pridem zabanovat za prvu nahodnu dieru co das). ParadoXX napisal, ze nic zrejme nema a ze by to nebanoval, a ze HLTVcka byvaju hodne skreslene takze mohol pocut nozik, kazdemu sa vam nezdal tak jeden, dva casy, ale pokial viem na ban treba minimalne 3 casy, ktore su uplne jasne.. Tiez ked som hraval som vobec neriesil zvuk ako tuto PROskilleri a tiez som si to daval na tutovky a tusil som kde kto je..

On sa tu normalne dozaduje odpovede a vy ho akurat odpisujete a pisete blbosti a nie k veci.. Takze si dovolim tvrdit, ze v tejto ziadosti o UB je presne jeden z tych dovodov preco odisiel Kashpi... Napiste mu sem normalnu odpoved, normalne sa na to pozrite (logicky ako by ste to zahrali vy a nie cumet len na zvuk a na kazdu chybycku, ktoru urobil a naznacuje to niecomu)

Pre urcitych ludi, ktory si myslia, ze si zastavam kamarata: S tymto hracom som si nikdy nepisal, nikdy som snim nehral (kedze nehram dlhsie csko), nijako ho nepoznam.

matis
27-10-13, 20:55
moj koment


6:59 - jasne wh....ani nevie ci je za stenou ci ne :D dost humorna situacia
22:07 - predmierenie na walkujuceho hraca
23:04 - mal v ruke stale ganu a je to jasne wh

podla mna ma wh a snazi sa to pekne zakrivat, nevsima si hracov za stenou, ani sa na nich nepozera, snazi sa byt ako obycajny hrac, ale v case 6:59 to pekne prepalil, ked si nebol isty ci je pred, alebo za stenou a pekne si ho pockal na kraji texturi

Laziku este raz sa ta pytam, pozrel si si to demo?

E> a nechapem co tu tahas Kaspiho, ten dokonca sam potvrdil, ze je cheater


koukl sem na westwood a ten je zajimavejsi. Buu pokud ti shodi po zacatu dema cely CS jako me, tak to musis posuvnikem posunou dal. Posunul sem to na cca 1:00 a pak to jelo v pohode

1:10 predstrel na walkujiciho hrace
10:53 o nem vis nejak moc a další taky na jistotu, ale v zápětí na toho nahoře nereaguje i když byl vidět
12:26 sla mu videt predtim hlava, ale nereagoval si, ale pak najednou za zdi na nej reagujes
12:58 taky nejak vis

metriox
27-10-13, 22:28
ParadoXX napisal, ze nic zrejme nema a ze by to nebanoval, a ze HLTVcka byvaju hodne skreslene takze mohol pocut nozik

No dobre, ale všimol si si čo k tomu napísal on? "No tak konkrétně takových situací jsou v CS stovky, nehledě na tvé situace na F7G. Prostě někam vběhneš a buď to někdy vyjde nebo ne" Žiadne bolo tam počuť toto alebo predtým tam niekoho zabil, tak mohol tam niekde byť(hocičo). Určite existuje toľko situácii, že vybehneš na plant, začnes dierovať bedňu a dúfaš že ti to výjde. Ak by som predsa višiel na nejaké priestranstvo a začal dierovať jednu z bední, mal by som na to sakra dobrý dôvod, ktorý by som si pamätal, stačilo napísať počul som knife, tak som to skúsil dierovať. A náhodou začal dierovať presne tú krabicu, spomedzi asi 6 krabíc? Ja som 2 roky hrával ligu a doteraz neviem presne určit je enemy, ktorý vytiahol knife.


Po rokoch hrania cska vies kde kto stoji, co sa kde deje, mi nehovor, ze ty nikdy nejdes za nejaku stenu a rovno nestrielas aj ked tam nikto neni..
Toto je pravda, ale nie DO krabice, strieľam tam kde ma môže niekto čakať,pri nejakom rohu, na pozíciách ktoré su logické, skade máš dobrý výhľad/cover, jedine ak za tou krabicou je nejaky čupiaci roh, kde sa občas niekto môže schovať. A aj to nevybehnem s fulloutom, skúsim 3-4 bullety, či počujem zásah...

Lazik
28-10-13, 18:41
Žiadne bolo tam počuť toto alebo predtým tam niekoho zabil, tak mohol tam niekde byť(hocičo). Určite existuje toľko situácii, že vybehneš na plant, začnes dierovať bedňu a dúfaš že ti to výjde. Ak by som predsa višiel na nejaké priestranstvo a začal dierovať jednu z bední, mal by som na to sakra dobrý dôvod, ktorý by som si pamätal, stačilo napísať počul som knife, tak som to skúsil dierovať. A náhodou začal dierovať presne tú krabicu, spomedzi asi 6 krabíc? Ja som 2 roky hrával ligu a doteraz neviem presne určit je enemy, ktorý vytiahol knife.

Ak dostal ban po dlhsej dobe ako sa to stalo, co si myslim, ze bolo tak 1-2 dni.. si zober, ze za taku dobu odohras niekolko kôl, niekolko map a nemozes si snad pamatat co si v tu sekundu pocul a co sa stalo v takejto hre pred 2 dnami.. Ja som ziadnu ligu nehraval, hraval som len publiky a fun mody, ale aj tak som dokazal niekedy urobit taketo veci, proste z reflexu, odhadu, logiky, nahody, nudy... Nie raz, ked som hraval sa mi stalo, ze som len tak zacal strielat do krabice a niekto tam bol. To je nieco ako som mal ja problem s myskou, niekedy mi ju strhlo dohora a zacalo snou tocit ako pri AB.. tiez keby dostanem ban tak mi tu nikto neuverí, ze nemam Ab a ze zato moze myska..


Toto je pravda, ale nie DO krabice, strieľam tam kde ma môže niekto čakať,pri nejakom rohu, na pozíciách ktoré su logické, skade máš dobrý výhľad/cover, jedine ak za tou krabicou je nejaky čupiaci roh, kde sa občas niekto môže schovať. A aj to nevybehnem s fulloutom, skúsim 3-4 bullety, či počujem zásah...

Stat sa moze v csku vselico a to snad vie kazdy.. Nejaky dovod nato mal, ale nemusel.

Ja nehovorim, ze to WH nema(aj ked ja si myslim ze je malo materialu na zabanovanie a dost normalnych veci sa tam udialo), mne len ide o ten pristup, ktory tu urcity admini predvadzaju ked sa tu hrac dozaduje normalnej odpovede

Edit:

E> a nechapem co tu tahas Kaspiho, ten dokonca sam potvrdil, ze je cheater

Citaj sakra co pisem, ja som nenapisal, ze Kashpi si mysli, ze nic nema, ja som napisal, ze si myslim, ze toto Kashpi myslel tym pristupom adminov

matis
28-10-13, 18:51
Citaj sakra co pisem, ja som nenapisal, ze Kashpi si mysli, ze nic nema, ja som napisal, ze si myslim, ze toto Kashpi myslel tym pristupom adminov

aha, tak to prepac...neviem ja som sa snazil normalne vysvetli preco ban dostal....tak sme sa nerozumeli...prepac

Myval
30-10-13, 20:37
Tak bohužel jsem byl 2 dny na cestách a marně se domníval, že se to tady pohne dopředu, ale tady se prostě admini nehodlají vyjádřit.
Jediné co tady čtu, tak jsou tady argumenty typu "v AF se to probíralo dost dlouho, máme víc dem atd..."
Takže v AF se to probíralo dlouho a samotní někteří admini jsou tady v můj prospěch, tudíž v AF se probíralo asi tak velké kulové.

Argument "myslíš si, že máme jen jedno toto demo" je k smíchu, protože tím vlastně říkáte:
"My máme těch dem víc, ale na žádném ti nemůžeme cheating prokázat, tak ti dáme aspoň toto jedno pochybné a toto by ti mělo stačit."

Já neustále trvám na UnBAnu a žádám vyjádření.
Asi dopadnu jak "Leohe" na Gamesites, ten dostal BAN za antirecoil, přitom v životě žádný cheat neměl.
Bohužel jsem si myslel, že Kotelna je daleko výš než nějaký Gamesites.

Tady nejde o nějaké stupidní obcházení BANu, to je záležitost 10 minut, ale nehodlám mít můj historický nick "Mýval" se záznamem o cheatingu, který nikdy neproběhl.

Žádám UnBAN (už po několikáté)

Kotel
04-11-13, 20:17
6:59 toto si nevidel alebo nepredpokladal?
Ten cas nejak nechapu. Hlava mu byla hned videt. Nebo vy ji nevidite? To by dost vysvetlovalo ty fail bany posledni dobou.

matis
04-11-13, 20:22
Ten cas nejak nechapu. Hlava mu byla hned videt. Nebo vy ji nevidite? To by dost vysvetlovalo ty fail bany posledni dobou.

ide prave o to, ze toho hraca bolo krasne vidno po cely cas....ale chlapec si s WH nebol isty ci je pred, alebo za texturov, tak si ho pre istotu na to kraji TXT cakal....na jeho smolu bol ten hrac ale pred TXT

Kotel
04-11-13, 20:27
Aha, on psal, ze je profik, ja myslel, ze tak dlouho zameroval :D Tak je to jasne.

matis
04-11-13, 20:29
Aha, on psal, ze je profik, ja myslel, ze tak dlouho zameroval :D Tak je to jasne.

alebo mu dal sancu obzriet sa :D:D myslim, ze toto snad uz jasnejsie ani nemoze byt