PDA

Zobrazit normální verzi : Jail Break/UNBAN/Buben



Swager
07-09-11, 15:07
Caute,dostal som BANAN za nič!!Buben mi dal ban lebo jeden napisal Skor ako druhy a ja som toho druheho zavolal...BUBEN ked si si nevšimol on napisal NIC ešte pred mojou otazkou povedal som: "Hlavne mestooo" a on už napisal NIC!! takže nebol to ban omg..žiadam o UNBAN..Swager

Swager
07-09-11, 15:20
ps:Moja IP: 178.41.114.58

Larodar56
07-09-11, 15:24
A byl dobrý banán?

BUBEN
07-09-11, 15:31
Takže se hrála hra na města. Já nevím, ale i včera jsi dal nějakou kravinu a odpověď byla nic. Dneska byla otázka hlavní město "Hlíny"nebo tak něco. Já jsem ti říkal ať nedáváš nedáváš kraviny, protože pak je zmatek. Smysl hry je, že kdo to napíše první a gramaticky správně vyhrává a nějakým způsobem označuje hráče. Ale hráči začali psát a první byl Virus. Nikdo teď neví, jestli to napsal hned jak jsi to dořekl nebo před nebo po ... prostě hráčem "Virus" začala smyčka "Nic". Tzn. byl první. Kdyby jsi dal normální otázku tak by byl vítěz jasnej. Jenže ty jsi vybral hráče "VV" a ten označil 5 lidi tzn. 5FK. Pravidla jsou jasně nastavená a praxe je taky jasná. Dáš si týden pauzu od CT a zase za ně budeš moci hrát.

BUBEN
07-09-11, 16:24
Jestli to napsal před nebo po to ted nikdo neví. Jestli máš průkazné demo, hod ho sem a jestli je to jak říkáš tak se ti omluvím a dám unban.

grEy
07-09-11, 16:58
FK to byt nemohli, kedze tych hracov oznacil vazen, ktoremu simon povedal, aby ich oznacil a on ich zabije. Hlupost, za ktoru si dostal ban bolo, ze nedokazes pouzivat konzolu na urcenie hraca, ktory napisal prvy odpoved na tvoju otazku - tzn. neschopnost. Pockas si.

BUBEN
07-09-11, 17:07
Jenže simon vybral špatného.

grEy
07-09-11, 17:41
To je prave ta neschopnost simona, z ktorej v podstate plynu tie FK, takze vlastne mas pravdu. :)