PDA

Zobrazit normální verzi : Nové veci do shopu JB



demonik8624
23-10-13, 20:55
Dobrí ďeň dal bi som taki mali navrh na nové veci do shopu v JB pre veznou budem rád keď mi odpíšete či je to dobre alebo blbosť.

1. /shop
Basballová pálka 60 DMG -8000 (ako v kazdej hre je tam proste basbalka }

2. /shop
Smooke+Flashbang - 4000 (dobre vecičky na údek z boxu alebo útek do zbrojky }+ s fetmi za 12 000 bi to mohlo vijst

3. /shop
Deagle+2 náboje-12 000 (niečo lepšie ako Glock /


Za odpoveď ďakujem :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:: happy::happy:

See me
23-10-13, 21:33
Granáty by šly. To ostatní je zbytečné myslím :)

Britny
23-10-13, 21:42
No divím, že tam nejsou ty granáty jako je flash, to by se mě hodilo :D

See me
24-10-13, 07:11
Britny ty hraješ JB ? :D Kdysy dávno jsem te viděl jako adminku na jiném serveru. A tam na JB :)

Kubelas
24-10-13, 08:58
Taky jsem pro ty granáty. Jinak je tam sekáček a ten podle mě stačí i ten glock stačí CT s tím zabiješ.

kono159
24-10-13, 10:52
tak to ne, tie granaty nie, to by nikto nic nevidel a cely server by lagoval. Glok staci, deagle je moc silna zbran. Ta palka mozno. Neviem preco napr nevymyslite nejake hry alebo veci pre ct. Staci jeden fetak aby dal cely tym.

ZeMi7
24-10-13, 11:55
Palka ne...je tam zvon trubka sekacek, to staci :)

DGL... Moc silna zbran, glock je dostacujici

Granaty...prijde mi to zbytecne, ale kdyby uz se pridavaly, tak urcite s omezenim, treba max pro 3 vezne, protoze kdyby si to koupili vsichni, tak bude mit simon 5 minuy v kuse bilou obrazovku..


Jinak tyto veci se tu rresily uz milionkrat, a zatim nikdy neuspely, nevim proc by tomu melo byt ted jinak ;)

See me
24-10-13, 12:29
To omezení určitě. Jak říkal kono ty smooky by zalagovaly server.

Britny
24-10-13, 12:47
Britny ty hraješ JB ? :D Kdysy dávno jsem te viděl jako adminku na jiném serveru. A tam na JB :)

Jojo občas tam zajdu, no jestli myslíš zaniklé F7 tak tos mě viděl dobře :D

Kolik má ten glock nábojů? Jenom 7 nebo 12 ? Ted nevím :D Ten je tam stejně podle mě zbytečný, pač všichni kupujou drogy a s tak málo náboji se sotva někdo zabije CT co má helmu+vestu.. A nevím proč, ale pro T se mi zdají hitboxi dost divný.. Jediná přesná gun je tam asi wipo..

Při jednom JB co sem hrála, tak bylo na výběr třeba i samostatná rychlost + silent step.. Tohle je na výběr s drogama, ale to je až za 12000, nebo samostatně HP navíc - jak je helma+vesta.. např 120-150HP ..


Mám takovej pocit, že péť.Nic nového bych tam nedaval..

A s tím se dá někdo zabít? Na JB ? :D To spíš to USP s 5

Tupelko
24-10-13, 12:55
Jojo občas tam zajdu, no jestli myslíš zaniklé F7 tak tos mě viděl dobře :D

Kolik má ten glock nábojů? Jenom 7 nebo 12 ? Ted nevím :D Ten je tam stejně podle mě zbytečný, pač všichni kupujou drogy a s tak málo náboji se sotva někdo zabije CT co má helmu+vestu.. A nevím proč, ale pro T se mi zdají hitboxi dost divný.. Jediná přesná gun je tam asi wipo..
Mám takovej pocit, že péť.Nic nového bych tam nedaval..

kono159
24-10-13, 14:15
ja som navrhoval uz milion krat aby sa pridal normal knife :D pisal som aj kotlovi, ten napisal ze by to tam slo, ale este nic nevidim :D

The Frisco
24-10-13, 19:39
Jako jedinou rozumnou věc tu vidím smoke, ale jen jestli to nebude hráčům snižovat fps, jako na publiku..
A nebo jak se tu už navrhovalo, tak tiché kroky za 4000 nebo převlek dozorce na několik sekund. 1 sekunda - 2000, 2 sekundy - 4000, 5 sekund - 10000, .....

Dzeus
24-10-13, 20:53
Jinak je tam sekáček a ten podle mě stačí s tím zabiješ.

Ale ked si niekto kupi sekac (50 dmg) alebo trubku (40 dmg) To stale to Ct zabije na 2 rany.. ja by som skvor zvysil dmg na sekaci lebo neodobera 50 dmg jak v menu pise.

Grakon2702
24-10-13, 22:08
Ale ked si niekto kupi sekac (50 dmg) alebo trubku (40 dmg) To stale to Ct zabije na 2 rany.. ja by som skvor zvysil dmg na sekaci lebo neodobera 50 dmg jak v menu pise.


Ono je trošku rozdíl mezi tím, když se napíše kolik ubereš pomocí velikosti dmg a kolik přímo ubereš HP. Když má CT vestu, tak je jasné, že mu nebude ubírat přímo 50 HP, když daný předmět dává 50 dmg

Britny
24-10-13, 23:05
Já bych tam dala toho furiena - bez neviditelnosti tzn. silent step a rychlost .. Za nějakou rozumnou částku 6000-8000 tisíc .. To je lepší jak nějaký glock s 5 náboji. To se může zdrhnout a ještě ho CT neuslyší :D Nebo třeba tuto nabídku dát jako pro VIP - aby to mělo nějakou výhodu :))

vikernes
25-10-13, 06:34
Furieny prosím ne :)

kono159
25-10-13, 10:50
Já bych tam dala toho furiena - bez neviditelnosti tzn. silent step a rychlost .. Za nějakou rozumnou částku 6000-8000 tisíc .. To je lepší jak nějaký glock s 5 náboji. To se může zdrhnout a ještě ho CT neuslyší :D Nebo třeba tuto nabídku dát jako pro VIP - aby to mělo nějakou výhodu :))

v ziadnom pripade, tu niesme na gs, aby boli veci len pre vip, ten furien je strasna hovadina, ct po 3 kole uz nemaju sancu a este pomahat tckam? Tak to nie

Britny
25-10-13, 11:06
v ziadnom pripade, tu niesme na gs, aby boli veci len pre vip, ten furien je strasna hovadina, ct po 3 kole uz nemaju sancu a este pomahat tckam? Tak to nie

Na GS já nechodím, takže tu na mě nechoď že nějaké GS a jestli tam hraješ, není můj problém ;) Navíc tu nejde o typického furiena omg .. jenom rychlost - což má stejně T u drogách a silent step, což si myslím, že není žádná hrozná věcm neměl by žádné HP navíc nic.. CT nemá šanci tak i tak, za 3 kola se dá našetřit i na drogy s VIP .. jen se vylepší o něco shop ..

Toy
25-10-13, 13:30
Silent step, chujovina uplná, 95 % lidí na jb se podle soundu vůbec neřídí, nevnímá ho, spiš vymyslet nějákou věc do simon menu, něco novýho, to by dost jb oživilo, než věci do shopu T, už i tak jsou vězni dost v overu.

Mr.N0b0dy
25-10-13, 13:41
Silent step, chujovina úplná, 95 % lidí na jb se podle soundu vůbec neřídí, nevnímá ho, spíš vymyslet nějakou věc do simon menu, něco novýho, to by dost jb oživilo, než věci do shopu T, už i tak jsou vězni dost v overu.

Do toho Simon menu se tu řešilo věcí, nic neuspělo... Módy se taky "řeší" :) JB už celkem propadá... fakt by to chtělo něco nového... a do Shopu fakt nic nepřidávat, když vidím, jak se na mě rozeběhne asi 5 Lidí se sekáčkem... vím co mě čeká

Britny
25-10-13, 13:57
Ok mno, byl to jenom nápad ;)) Ale nevím co dát pro CT, ti mají guny, vesty,helmy .. Dobří hráči u CT si to ohlídat dokážou, ale nějací fakt nováčci, nebo co ještě moc neumí, tak je jasný, že ty vzpoury budou.. Ti CT snad nic nepotřebují :D

Grakon2702
25-10-13, 15:16
Já bych někdy potřeboval pořádný elektromagnetický štít, když jsem u CT, ale to tu asi nebude :D

ZeMi7
25-10-13, 15:30
Já bych někdy potřeboval pořádný elektromagnetický štít, když jsem u CT, ale to tu asi nebude :D

http://s14.postimg.org/5tylnwnrh/funny_picture_thats_what_she_said.jpg (http://postimg.org/image/5tylnwnrh/)

kono159
25-10-13, 18:51
co tak zrusit /weapons? namiesto toho by si CT muselo tie zbrane kupovat? btw zbrojka nema zmysel potom, ked ct dostanu vsetko na zaciatku kola, jedina uzitocna vec je lekarnicka, vynimky tvoria davkovace

UNHCZ
01-11-13, 19:42
2000Dobre by to bolo ako navrhoval Frisco ten Prevlek Za CT a taky by som pridal viac peniey napriklad 20000 .

See me
05-11-13, 14:59
2000Dobre by to bolo ako navrhoval Frisco ten Prevlek Za CT a taky by som pridal viac peniey napriklad 20000 .

Jak to chceš dát za 20000, když max je 16000 ?

Grakon2702
05-11-13, 15:43
co tak zrusit /weapons? namiesto toho by si CT muselo tie zbrane kupovat? btw zbrojka nema zmysel potom, ked ct dostanu vsetko na zaciatku kola, jedina uzitocna vec je lekarnicka, vynimky tvoria davkovace

A vězňům, kterým se podaří někde utéct, pak udělají vzpouru jak?

Kubelas
05-11-13, 16:21
Jak to chceš dát za 20000, když max je 16000 ?
Jde to zvýšit i na 20000.

Airsoft
05-11-13, 16:25
Je možnost tam dat norm peníze a body(neukamenujte mě).Protože některé věci se prostě nemužou zlevnovat z 20000 na 16000 jako např. viz ten oblek CT pro T. Také souhlasím zrušit /weapons a norm buy menu.....Ale zde se zase chystá problém s "fragováním". Kdyby se tato myšlenka dokázala probojovat dál než jsou jen spekulace nebylo by to špatné.

E1
Když se bavíme co přidat pro T ------ Sazka:

1)Chudý los(velka pravděpodobnoast výhry) za 900 výhra např. co já vím 2000,+50 hp,50 armor nebo prostě nic nevyhrajete:D(pokud spravně tušim ze začatku máte 800 tak aby si to každy maník nekoupil....
2)Středni los za 5000 (znatelně menší pravděpodobnost výhry!!!!!) výhra:100HP+25Armor,50HP+25Armor+rychlejší chůze,10000 Money,Glock s 5 naboji....Klidně tam neco doplnte
3)los pro Bohaté za 14000(extrémě malá pravděpodobnost výhry,ale né zas tak at" to neskončí jen jak ozdoba shopu...)potencionální výhra:Nahoře zminovaný deagl+3 náboje,fety+trubka+50HP(nepřijde mi to přehnané když vím ze mám jistotu že toto dostanu za 16000 a ešte nic neprojedu..:D)400 hp+kulky nebudou zpomalovat+rychlá chuze,převlek dozorce+ desert s 2 náboje,nic(nasere za 14000D:ASD:AD:),atd možností je spousta je jen na vás jestli se vam to zalíbí bo ma "zhejtujete".


Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.

`Dr[.E.]nkY.:)
09-11-13, 14:44
Nesouhlasim s 1) - Protože je tam sekáček a ten je už moc.. 2) Jen Flashbang, smooke ne.. protože to laguje + by se nedalo normalně hrát za CT, jsou to jen moje názory :)

3) Neni to spatnej napad