PDA

Zobrazit normální verzi : žiadosť o unban



Ronnie
24-10-13, 17:23
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 85053)
[AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 41 minut a 55 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Ked si zmenis spray,prid na forko-pokecame'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Ronnie Coleman
[AMXBANS] Tvuj nick: Ronnie Coleman
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1137568804
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1137568804
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.108.147
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.108.147
[AMXBANS] Ban dal admin Toreto

Daj mi pls unban dám si tam nabudúce neakého ineho týpka... Nevedel som že na Kotelne je zalozená židovská obec.:twisted::twisted::twisted:

human
24-10-13, 17:30
Co si mal za spray?

Ronnie
24-10-13, 17:35
:twisted::twisted::twisted:Hitlera:twisted::twiste d::twisted:

Byznis
24-10-13, 17:56
Od Toreto: Príde ti normálne dávať si ako spraylogo fotku človeka,ktorý má na svedomí vraždy desiatok milionov ľudí na portále,kde hraju deti ? Potom sa čudujeme,že su také sprosté,ked im za vzory dávame masovych vrahov. S celkovým ub rozhodne nepočítaj. Max.ti to skrátim ..len ma zaujíma dovod prečo si mal ako spraylogo práve toto, resp. čo na takom človeku obdivuješ.

+ moj nazor - mozes byt rad ze mas iba tolko ban , ja som zato daval permu , je to trestne a najskor si otom nieco nastuduj

Britny
24-10-13, 18:02
Za to tady padaly i perma bany, takže buď rád, že jenom měsíc .. Pořádně si nastuduj pravidla portálu..

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti. kde se tedy zahrnuje i propagace fašismu jakýmkoliv způsobem..

A jak píše mrtve deti - toto je všeobecně zakázáno, ne jen na herních portálech -_-

Mr.Hol
24-10-13, 20:31
za tohle je prinejmensim rok! Nelze si to tam dat "nechtene"! Je to tam vlozene jen s umyslem zviditelnit se! jsem pro prodlouzeni, protoze za podobne veci padaly permice!

Ronnie
24-10-13, 20:38
Keby si tam dám Konyho,Buša alebo Bruna Gescheho bolo by to v poriadku ?? + 90%bohatstva zeme vlastní 10%obyvatelstva z toho prevažná časť má židovské korene čize my príde logické ze kazdý kto by mal taku velku moc ako on by toho bez mihnutia oka vyuzil
+ a čo ked je to trestne ked nam banda inteligentov nakáze vyskočit z okna tak skočiš?:taunt::taunt::taunt:
+ kazdý má svoj vlastný názor vo svete sa deju omnoho horsie veci ako on spáchal a nikto s nimi nic nerobi (ekonomické otroctvo,genocídy,umelo vyvolané vojny za ucelom zisku...)

J3ZUsSs*
24-10-13, 20:43
za tohle je prinejmensim rok! Nelze si to tam dat "nechtene"! Je to tam vlozene jen s umyslem zviditelnit se! jsem pro prodlouzeni, protoze za podobne veci padaly permice!

Jo predlžiť , ked sa za to dávali permy !

Mr.Hol
24-10-13, 20:45
Kdyz je neco trestne, znamena to ze za to poneses nasledek.
Z okna skakat nemusis, ale kdyz tu obhajujes Hitlera tak by to na skodu mozna nebylo...

matis
24-10-13, 22:05
Clovece, trepes dve na tri....ak mas este nieco na srdci tak mi napis na steame....

ziadost sa zamieta - lock